Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mycats
7. jún 2012

@yashmin ja nemozem povedat nic zle, vsetko sedelo tak ako malo, cakala som tak 2-3tyzdne a aj farebne uhadla vzdy 😀 😀 sije dost vela, podla mna a ma uz prehlad. no ved uvidis co pride 😀

silviatt
7. jún 2012

@yashmin kde si si prosim ta objednala nanoznik? Dik

yashmin
7. jún 2012

@silviatt http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=3&user... akurat to s pani riesim lebo uz nema tolko latky ktoru som chcela ☹ ale je na nu len chvala....

deyana
8. jún 2012

@yashmin tady od té paní máme ty potahy s opicí, ale já je dostala ke kočárku, tak jdou do světa. a jinak jsem si nechávala šít kravičkové a ty už taky nemám, nějak jsme se nakonec rozhodli pro jiné, ty jsou ale od jiné paní a taky krásně seděly.. a nyní čekám na zebru, už definitivní, snad 🙂

dastien
8. jún 2012

@mici111 to cim je vyplnena ta podlozka?

mici111
8. jún 2012

@dastien myslim, ze to je nieco ako molitan..fakt za tu cenu kvalita nic moc..ale ja uz neriesim..my sa uz moc nekocikujeme..ale posluzila dobre..

mici111
8. jún 2012

@dastien horsie, ze ked to operies, comu sa nevyhnes, tak sa to akoby zvlni..mne sa sice potom casom vyrovnala, ale tiez by to mohli nejako inak poriesit ..

dastien
8. jún 2012

@mici111 ja sijem tiez podlozky a podlna mna do podlozky molitan urcite ist nemoze!pretoze potom ta podlozka nieje taka poddajna a neprisposobi sa pekne kociku,taka tvrda nie?

dastien
8. jún 2012

@mici111 ak sa smiem spytat kto ti to sil?

mici111
8. jún 2012

@dastien hmm, tak neviem, ci to je molitan 😅 ja sa do toho absolutne nevyznam :D ale pripada mi to tak..do bee sadla ta pinkie bez bocnic ako rit na serbel..ja som bola spokojna..

mici111
8. jún 2012
dastien
8. jún 2012

@mici111 ja to vyplnam takym makkym aby bola podlozka uplne makucka mne sa ten molitan nepaci.ale urcite to je molitan ako tak na to pozeram

bebel
8. jún 2012

novinka Cam3 limitka Viktor Rolf

mycats
8. jún 2012

a bee, kedy bude novinka 😵 😵

yashmin
9. jún 2012

@deyana no kraaaaaaaaaaaaaanse!!! tie opicie som tam videla a ma inspirovali na nanoznik 😀 ale my budeme mat v strede sovy 😀 a ak to bude dobre tak idem na strieska a podlozky objednavat nejak ma chytila mnia 😀 ja som zatialô kupovala vsetko original ale to je take fadne 😎

deyana
9. jún 2012

@yashmin Přesně, také mám ráda "originály" 🙂 Tak potom hoď fotečku 😉 Já budu mít asi "opičí" nepromokavou stříšku, ale na tu máme čas do podzimu, tak můžu vybírat 🙂

yashmin
9. jún 2012

@deyana a zebrie budes mat odkial????ja teraz rozmyslam nad MC QUEEN s plamenmi nasla som latku 😀

deyana
9. jún 2012

@yashmin látku z dumlatek.cz 😉

wawrita
9. jún 2012

AHojte, tiez zhánam kočík, ktory bude lahky a komfortny ako spomínaný bugaboo, len som sa tu trochu v tom stratila, chcem sa spytat ... tie striešky jednofarebne su dost nudné, preto chcem nejaku farebnu kupit, pasuje na vaničku taka ista ako na sportovu cast?

kilian
9. jún 2012

@wawrita ano.😉

wawrita
10. jún 2012

@kilian aha. super. vdaka. máš ten kočík odskúšaný? naozaj je taky skvely? a nevie nahodou kto šje pekné striešky? vdaka

drake
10. jún 2012

tak som si aj ja ozivila nase bee plus 😅 😅 😅
uhackovala som deku 😅 72 X 88

boska79
10. jún 2012

@drake waaaau. Sanka dole mi padla... podla coho si to?

drake
10. jún 2012

@boska79 dakujem 😉 podla nicoho,len vzor som nasla na youtube a farby som si uz vybrala sama atd...........🙂
no co origos je draha tak pomoz si ako vies 😀 😀 😀 😀 😀

boska79
10. jún 2012

@drake to som myslela, ze vzor...

Ja som hackovanie ciapok buchla vsetko do velkej skatule.. pre chlapcov to nieje... tak pre vnucku mozno budem alebo mozno nam v 38cke svihne a skusime este raz... 😀 😀
Ale deka by sa dala urobit aj chlapcenska 😵 mozes mi prosim hodit link na ten vzor do IP? Dakujeem 😵

ivett
10. jún 2012

holky víte někdo jak to bylo s přepravníma taškama na BGB? vím, že jsou na Cam a Bee, ale některé jsou s kolečky a jiné ne? Jaké jsou v nich rozdíly, v kolekcích starších nebo nových...

kilian
10. jún 2012

@wawrita ano,som spokojna,urcite by som nemenila.s tymi strieskami ti neporadim,ja mam najradsej originaly.

@drake ta Deka je uzasna!!kolko ti trvalo ,kym Bola hotova?
@boska79 dala by sa urcite aj v chlapcenskych farbach urobit.jedna predava all Blacka,spolu s offwhite,Jade a Sand strechou.

drake
10. jún 2012

@kilian cca 3t je to ako nekonecny pribeh hackovat-hackujes -hackujes a nic nepribuda 😀 😀 😀 😀 a strasne vela priadze sa minie,ale vysledok stoji zato si myslim 😵

kilian
10. jún 2012

@drake stoji zato!! 😵 😵

mycats
10. jún 2012

@drake ja som kamosku lamala na missoni deku 😀 😀 😀 si mi ani nemala ukazat, lebo tusim ju zase zacnem lamat na kombinaciu so zltou 😀 😀 😀