Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mitote
4. sep 2012

@bebel no super tak to by me zajimalo jaky fusak teda koupim 😅

kalista
4. sep 2012

@tanija133 @mitote ta farba je ruzova, na kazdej fotke ju mam skoro cervenu, ale tato je asi tak najrealnejsia 😉

bebel
4. sep 2012

@denca1987 bee+ je fajn, ale v zime cez veľký sneh neprejde a celkovo sú problémy s vibrovaním koliesok 😎

kalista
4. sep 2012

@mitote fusak naj je denim a pasuje este orandzovy, ale farba co bola tak 3 roky do zadu

mitote
4. sep 2012

@kalista no jo ale kdyz bude vanicka cerna, tak denim fusak bude asi blbej ne? myslis tuhle oranzovou? http://shop.annaviktorie.cz/Kocarky/Bugaboo/06-... a nebo pak cernej, co

mitote
4. sep 2012

@kalista a ty mas jaky fusak?

kalista
4. sep 2012

@mitote ja mam denim, len uz to vsetko ide z domu, lebo uz nemam cameleona 🙂

bebel
4. sep 2012

@kalista presne...lebo ja mám nový oranžový a ten neladí....je skôr do korálovej farby 😎 sedí mi do macu xt
tu je detail tej jahodovo malinovej z missoni a deka úplne červená 😎

kalista
4. sep 2012

@mitote to nieje ta orandzova, ta uz sa nepredava. Ja si nemzslim, ze denim je zly k ciernej vanicke, ale aj cierny je v poho

mitote
4. sep 2012

@bebel
@kalista no parada holky, tak ja asi budu chodit s potahem po obchodech a koumat ktery fusak k nemu jde, jinak nevim 😅

bebel
4. sep 2012

ešte foto misssoni s ED fusakom, neon pop (btw oba idem predať, lebo pripravili neskutočnú kolekciu apple eye catching , z ktorej si kúpim aj tašku, čiapku aj fusak) a tej novej oranžovej v koralovom macu

kalista
4. sep 2012

@bebel apple eye catching ta je neskutocnaaaaaaa.

mitote
4. sep 2012

@kalista jak vypada apple eye catching?

andrea999
4. sep 2012

@bebel odkial objednáš tú novú kolekciu? aj ja som z toho fusaka a čapice hotová 😎

bebel
4. sep 2012

sry volá sa apple of my eyes 😀 😝 😅
https://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/my90/elo...

bebel
4. sep 2012

@andrea999 pod domom mi otvorili obchodík minulý mesiac, kde majú ED, tak buď tam alebo v Babymarkete 🙂

lentila.g
4. sep 2012

@kalista ten je krásny,len čo my s chlapcami-aj pre nás by mohli Niečo take NESKUTOČNE vymyslieť

bebel
4. sep 2012

@lentila.g ešte bude biely s čiernym vnútrom a kožušinkou 🙂

kalista
4. sep 2012

@lentila.g sak toto!!!!

andrea999
4. sep 2012

@bebel priamo v senci? babymarket kuknem aj ja ,alebo aladdin či bambini...volakde objednám...
budeš to mať na cama? mne teraz cam dojde a chcela by som k tomu fusaku soft pink strechu...myslíš,že sa dá? nebude to moc preružovelé? 😒

mitote
4. sep 2012

ajo ten jsem uz videla, je krasny, ale k missoni nejde vubec 😠
a bila se nam do missoni take nehodi, ale ty kozesinky kolem hlavicky miluju 😵

bebel
4. sep 2012

@andrea999 bude to super 😉
V Alladinovi už predávajú túto kolekciu vo webshope. A áno paradoxne priamo v SC pod mojím domom., ale nemajú ešte toto nové na predajni.

andrea999
4. sep 2012

@mitote veru nejde,ja musím k missoni kúpiť ešte jeden...asi čierny,podla mna pojde najviac k missoni

mycats
4. sep 2012

😀 teda baby, normalne ako v obchode sa tu citim z tolkych fotiek 😵 😵 😵 krasne ste vsetky!!!
uz len mne chyba missoni :( pre moje milovane beecko 😢

leishmania
4. sep 2012

@chichinka to ja beecko nesetrim a stale je v super stave, uz ma riadne km nabehanych aj 4 lety, uz ho asi ani nepredam ked douzivame 😀
@swarovski ja by som iste kupovala fusak, ved to mas aj na dalsiu zimu

swarovski
4. sep 2012

@leishmania hmmmmm.......

leishmania
4. sep 2012

@swarovski ja by som kupovala aj pre marcove nikdy nevies ako dlho bude chladno

swarovski
4. sep 2012

@leishmania hmmmmmm... no aj ty mas pravdu 🙂 ja teda fakt neviem... nemam problem kupit fusak, len rozmyslam, ci z neho za rok vyrastie, alebo nie. v zivote som nevidela fusak nazivo 😀

leishmania
4. sep 2012

@swarovski o rok mu budu fusaky este isto dobre ak nekupis nejaky speci novorodenecky 😉

andrea999
4. sep 2012

@swarovski ja som rodila v polke marca a mala som zavinovačku lodger wraper fleece,úplne to stačilo a mali sme ju dva týždne ,teplo bolo dosť skoro...fusak som nechcela,lebo som ešte nevedela,akú farbu budem chcieť v zime 🙂