Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mmacko
18. jan 2013

Maminky, neviete, kde sestra zozenie zimne kolesa na Cameleona bez objednania, ze su na sklade, alebo nemate niektora na predaj?
Dakujem

evinam
18. jan 2013

@mmacko ak mas zaujem ja mam jedny na predaj nepouzite napis mi do spravy....

bebel
18. jan 2013

@finda naši si tam 2 gumičky a pripevni pod striešku

vera_t
19. jan 2013

Ahojte kočky, prosim vas chcem sa vas opytat ci sa da strieska prat a alebo ked mam na nej nejaky flak, tak ci len vykefovat? A co sa da vlastne na bugaboo bee+ vsetko prat? Lebo mam aj stokke a tam sa mi da vsetko...tu by som tiez najradsej vsetko hodila do pracky...teda ak sa da 😒

vera_t
19. jan 2013

tak uz som na to prisla 😀

mycats
20. jan 2013

@vera_t 😀 aj strieska + sedadlo na BEE+ su pratelne ako na stokke 🙂 takze kludne do toho.

mycats
20. jan 2013

@finda To aj ja som bola prekvapena, ze ako jazdi bee na snehu 😀 😀 😀 ja som si myslela, ze ma 100% porazi uz ked som videla padat prve vlocky 😉
no jedine, ze dosijes take gumicky na chrbtovu cast hore 🙂
ja som prave preto kupila BGB fusak, aby 100% sedel a drzal 🙂

mycats
20. jan 2013

@kilian takze nakoniec bgb sahara u teba doma parkuje 🙂

mycats
20. jan 2013

@andrea999 takze pultik sedi na bee+??? alebo to je nejaka novinka. tiez som si chcela kupit, ale nikde na nete som nenasla 100% dokaz, ze to sedi aj na bee+. a ako by som ho este v lete vyuzila, mozno aj teraz 🙂
a da sa uz niekde kupit bez cakacej lehoty 🙂

mycats
20. jan 2013

100 rokov som tu nebola a same novinky tu citam 😀 😀 😀 😀
a ja ze surujete dom vsetky a vy tuto pod lampickou pismenkujete 🙂

martinano
20. jan 2013

@finda ked mas cierny ed fusak, ved on sa da navliect na sedacku ma tam vzadu taky preklad, ja nemam potom striesku na gombikoch,ale vobec to nevadi pekne to drzi, skus

martinano
20. jan 2013

@mycats nesedi, bude treba adapter sedi len na cama a donkey zatial, novinka bude ten adapter tak som pochopila, pultik mam na beecko zatial neide bez toho adaptera

vera_t
20. jan 2013

@mycats dakujem 😉 vsetko som oprala, este aj kosik 😀 je to super, ze sa to da takto krasne poprat aj na bugaboo 😵

mycats
20. jan 2013

@martinano tak som to vtedy spravne pochopila 😝 neviem ci sa dozijem toho adaptera.
tak zatial jazdim aspon vo verzii 2ks drziakov na pohar 😉 😉 len potom musim malemu vsetko podavat a takto to mohol mat po ruke 🙂

andrea999
20. jan 2013

@mycats je to univerzálny pultík na cama,bee a donkey a bude k dispozícii cca od marca,ešte ho nemajú na v ponuke,
asi čoskoro... 🙂

mycats
20. jan 2013

@vera_t 🙂 a parada, ze sa da cely kocik obliect do noveho kabatika ako na stokke 😉 aj ked teda vyber je hlavne v strieskach alebo denim

martinano
20. jan 2013

@mycats no ved to, ktovie kedy budu k dispozicii, ja by som aj tu novu slnecnu striesku chcela

mycats
20. jan 2013

@andrea999 dakujem 😉 to uz bude maly skolkar, tak uvidim ci budeme kocikovat 🙂

martinano
20. jan 2013

@andrea999 takze mozem kupit novy hmmmm ☹

mycats
20. jan 2013

@martinano jj, tu som aj ja okukovala 🙂 ale tak to uz by som si ozaj len ako kusok do skrine mohla kupit. Neviem ci budem este vyuzivat kocik aj ked bude maly skolkar. no ale kto vie, on toho vela nenachodi.
tak na jar by som aj neonika kupila a aj vybavu 😵 😵 😵 😵

andrea999
20. jan 2013

@martinano
@mycats asi bude treba nový,lebo písali,že nie je isté,že adaptér bude samostatne na predaj ☹

mycats
20. jan 2013

@andrea999 to tak potesi 😝 no uvidime kolko nam vydrzi kocikovanie 😵

martinano
20. jan 2013

@mycats tak my este toto leto by sme vyuzili aspon dufam, no uvidis maly skolkar sa rad povozi
@andrea999 no som zvedava

mycats
20. jan 2013

@martinano jaaaj, tak ty mas este dva roky kocikovania pred sebou 😉

andrea999
20. jan 2013

@martinano
@mycats aj my využijeme,ja ho budem kupovať na cama a potom kúpim bee+,asi neona

vera_t
20. jan 2013

@mycats to ano 🙂 je to radost 🙂 a najviac sa z toho "tesi" manzel, ze je stale co dokupovat 😀 😀 😀

mycats
20. jan 2013

@andrea999 ak sa nahodou dozijem a kupim neonika, tak to uz bude BEE+ po treti 😀 😀 😀 😀
mm bude len oci otvarat. uz to si tukal na celo, ze menim bee+ za bee+ all black 😀 no ked donesiem tretiu farebnu variaciu, tak odpadne 😀

mycats
20. jan 2013

@vera_t 😀 😀 😀 😀 tak moj si tuka na celo vzdy ked najde novu striesku 😉

martinano
20. jan 2013

@mycats neviem ci zrovna dva roky, dufam,ze uz tolko nie, po pravde mna uz tie kociky zatazuju ako su dvaja, uz si to ani tak neuzivam,ako ked bol len drobec sam, to som v kuse labzovala s kocikom

martinano
20. jan 2013

@andrea999 o tych novych slnecnych strieskach si nenasla nikde info,kedy mi mohli byt dostupne na eu trhu?