Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

nelinqua
22. jan 2013

@chichinka aj ja prosim link na to video ;) dik

chichinka
22. jan 2013

@nelinqua @finda babulky, som len z mobu tak link teraz neviem hodit ale dala som do googlu ze "bugaboo bee+ harness change" a vyhodilo mi to video.. Ale teda nie je az take super, som to nakoniec spravila sama a to:
Cez spodne diery kadial ide spodna cast popruhov som strcila prsty a vytlacila tie biele srandy (na zadnej casti bee-cka su 4 ks).. Oni maju take "drziaciky" ktore ked stlacis k sebe tak to povoli a vies to prepchat (pootacas to aby sa to zmestilo cez otvor) cez tie diery k sebe cez sedadlo. Vyvleces podlozku a postup v opacnom poradi zopakujes, to uz ide lahsie.. Popisala som totalka polopate, snad sa neurazite 😀 drzim palce, chce to davku nervov 🙂 a mozno budete sikovnejsie a pojde vam to lepsie 😉

mycats
22. jan 2013

@bebel jooooj, odpadaaaaaaaaavam 😵 😵 😵 😵 😵

evitaa777
22. jan 2013

Maminky,nema niektora na predaj Bee Plus All Black? ihned kupim 🙂

lentila.g
22. jan 2013

@kilian však na niekt.foto mám pocit ako preleť keby bola...
Ach jo ale všeobecne ja takú farbu tmavu môžem...len tie kolesa su potom ťažko kombin.so strechami

andrea999
22. jan 2013

@lentila.g aj ja rozmýšlam ako to budem kombinovať,ked ho zoberiem 😒
neviem akú strechu kúpiť ☹

lentila.g
22. jan 2013

@andrea999 ja mám missoni a dokupila by som žltú (ale nie je žltá ako neon)čiže neviem...
Posledný rok som bola leniva meniť strechy...ale teraz stale dumam nad niečím... Neviem či kúpiť či nie (moje alter.su kúpiť Mac.xt na dofcu (pôvodnú zostavu cam,bee a Yoyo ponechať 😀 ) alebo vymeniť bee klasiku za neona...(len či mi ho zasa v lietadle nedoškriabu...)
A tento rok veľa nevymysleli s tými strechami...mi prídu ako doma na kolene zbuchané..žiaden nápad..

andrea999
22. jan 2013

@lentila.g tá žltá neviem či bude ladiť,aj ja by som ju zobrala...tá nová žltá je taká pastelová,ked sa nemylim...tá asi nebude ladiť a missoni je fajn,tú by som musela zohnať...asi už nič iné
a na dofču určite nezoberiem bee+,sa onho bojím,jedine že pojdeme niekam autom,do lietadla niee...kupim radšej yoyo 🙂

lentila.g
22. jan 2013

@andrea999 no ja som uz aj s bee letela..ale tak neonika by som asi chcela pošanovať i ked neznicili mi ho
No len ja Musím brat 2 kociare aj starsiemu ešte...Yoyo a ?asi kúpim Mac a po lete sa rozhodne či bee neon alebo Mac budú u nás..
Len vzhľadom na pozíciu muž a kočiar by som si "menej vypočula"asi keby som radšej zmenila len farbu ako ked ma pribudnúť ďalší...

andrea999
22. jan 2013

@lentila.g hahaa,jasné,tí chlapi tomu nerozumia...ale nech kúpiš čokolvek,tak predáš určite...no ty ešte potrebuješ 2 kočíky,fakt... ja by som asi yoyo kúpila,snád sa tam malá vyspí...myslíš,že ano?

lentila.g
22. jan 2013

@andrea999 stArsi má o mesiac 2r a na lyzovacke každý deň tam spal min.2h v ňom
Ta opierka je krátka a nohy sú spustené dole alebo si môj pomota ich do seba a spí..
Má 97 cm a skoro 13kg

lentila.g
22. jan 2013

@andrea999 ja a môj muž tlieskame vynalezu yoyo fakt maly,ľahký a predsa pevný...super sa s ním jazdí..wau

andrea999
22. jan 2013

@lentila.g moja má 10 mesiacov, to bude mať cca rok aj 4 mesiace...no ked sa tvoj vyspí,tak to bude ok 🙂
yoyo sa mi lúbi jak sa dá zložiť,to bude super na cestovanie 🙂

lentila.g
22. jan 2013

@andrea999 ja keď zabudneme zobrať pre drobceka kociar ako v nedeľu a ideme len do o.centra na chvíľu tak ho tam dám v lahu a spokojnosť jeho aj moja🙂

andrea999
22. jan 2013

@lentila.g no ved som pokukala už všetko,aj video a lúúbi sa mi to...takéto skladanie som ešte nevidela 🙂

denca1987
22. jan 2013

baby nahodou nepredavate soft pink striesku na bee+ ?

bebel
23. jan 2013

@lentila.g a čo táto modrá novinka na leto s bielomodrými pásikmi vo vnútri...

bebel
23. jan 2013

@andrea999 Bibi sa mi v pohode vyspí a má 3 roky. To skladanie ma vždy dostane....strašne sa mi to páči 🙂

bebel
23. jan 2013

nepridalo mi to fotky sry...

lentila.g
23. jan 2013

@bebel mna zatiaľ neoslovila..možno naživo..ale čakala som niečo besné,svieže..

wilsonka
23. jan 2013

@bebel dik🙂
@ellysa ja asi oranzovy alebo modry ked uz. ale nepacia sa mi velmi. keby bol zelenkavy zlty beriem 🙂

jamate22
23. jan 2013

Holky, chtěla bych si koupit Bugaboo. A je mi více méně jedno jestli frog nebo bee nebo cameleon. Můžete mi někdo poradit.? Máme 13měsíčního kluka co už chodí, ale chtěla bych ho případně pro druhé mimi zachovat.
Takže mi je celkem fuk - korbička (zatím), ale nejvíc je pro mě důležitý sporťák, když bych měla sporťák od Frog tak jak je to velké? Vejde se mi tam tak dvouleté dítě.? Kamarádka má cameleon a tam se jí dcera vejde a to je o dost větší než náš 80cm kluk 🙂 Díky moc. A pak taky - když bych si koupila frog, jdou na to potahy a možnost inovace stříšek od cameleon nebo bee?

bebel
23. jan 2013

@lentila.g
@wilsonka bude yoyo na čiernej konštrukcii 2013

wilsonka
23. jan 2013

@bebel ten oranzovy vyzera super🙂

ellysa
23. jan 2013

@bebel už som ho včera aj ja obzerala na DE stránkach, ale neviem, či sa mi viac páči na bielej alebo čiernej
@wilsonka nebojíš sa trochu mušiek v lete na oranžovú? ja som mala na cam fleec oranžovú strechu na začiatku a bolo to hrozné 😅 , mne sa celkom aj ten sivý pozdáva, mám buggysnuggle fusak ten červený plyšový s hviezdičkami, ten by tam celkom šiel, ale k modrému by zasa šiel paul frank , no nevieeeeeeeeeeeem

wilsonka
23. jan 2013

@ellysa vidis to ma nenapadlo ale bee mam zltu strechu a tam mi nesli musky. tiezsa mi pacia obe konstrukcie🙂

ellysa
23. jan 2013

@wilsonka je možné, že to bol problém toho fleecu

wilsonka
23. jan 2013

ked sa tu bavite o fusakoch ak by ste niektora mala zaujem o vymenu mam lodger bunker folklor ruzovy v super stave aj s vlozkou kuk moj bazar. potrebovala by som uni alebo chlapcensku farbu. ja asi ostanem verna tejto znacke aj ked tie foto co tu davate su super🙂

wilsonka
23. jan 2013

@ellysa tiez ma to napadlo. ale mala som ruzovy set na came fleecovy a tam nesli musky...takze asi kombinacia farba material...dobre vediet lebo ja mam oranzovu rada🙂

lentila.g
23. jan 2013

@bebel tak na pohľad sú elegoš🙂
Ty máš aj Mac.xt a mala si aj bee s ktorým sa lepšie ide po pláži?
Tuším aj @ellysa, @tanija133 by mohla pomôcť keď oba mala...