Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mecavi
22. jún 2013

@lencuskac soft pink na bee

lencuskac
22. jún 2013

@evuliki prosím ta ako sa dá objednat priamo cez nich, mna to vždy predmeruje na predajcov a objednat by mi to šlo len keby som bola z USA. Ďakujem vopred za radu🙂

bebel
22. jún 2013

@jessey v Predeti, objednala som si ju, ale ešte v apríli...teraz majú dodacie lehoty 12 tt- čo je úplne absurdné.

sasenkah
23. jún 2013

@martinano ak je to aktualne, ja ju beriem hned 🙂 . Posli mi pls info do IP. Vdaka!

catherine214
23. jún 2013

@silviatt a chceš na plusko?@lencuskac bude brat z nemecka nejaké veci, tak ja pojdem cez nu, ak by si chcela,do konca tyzdna by prisla😀

evuliki
23. jún 2013

@lencuskac ja zijem vo FRA,preto mi to asi islo tak lahko a najma rychlo... Ved im priamo napis mail,mozno ti ju poslu aj na svk 😉

ifkael
23. jún 2013

@libka1 nic nove...4 roky stara vec, na starsom bee, problem odstraneny uz davno

libka1
23. jún 2013

@ifkael len som sa tak nahodne k tomu dostala ked som nieco hladala na stranke SOI tak som to sem hodila ak niekoho zaujima 😉 ja som verna svojim inglesinam 😀

ifkael
23. jún 2013

@libka1 aj pre mna inglesina bola super... avio viac ako zippy.

hermiliona
24. jún 2013

@bebel krasny kociarik 🙂

smale
24. jún 2013

Holky, tak už toho krasavce Buffala máme také doma. Podle mě je ve skutečnosti ještě hezčí, než na fotkách... 🙂 a jede se s ním parádně (porovnávám s Bee), velká kola jsou super!!! 😎 Sehnala jsem ho přes ebabo. Škoda jen, že se stříšky dělají jen v několika barvách, snad časem BGB nabídne nějaké limit.edice i na Buffa... 😉

kajakaja77
24. jún 2013

@mecavi ebabo je tu.... Aj sa hlasi a na inzeraty odpoveda.... S buduskom nemam nic spolocne.... A kajakaja uz tiez na mk skoncila..... Po tom vsetkom co sa udialo......

silviatt
25. jún 2013

@catherine214 ahoj. Ano, chcem na plusko. Uz ste si objednali?

mam309
25. jún 2013

Baby,neobjednavali ste si niektora teraz z babycare.nl ? Objednala som si Bee a doplnky a cakam na neho uz 5 tyzden.kolko vam trvalo dorucenie,ked ste si objednavali? Dakujem

kajuska01
25. jún 2013

tesime sa zo striešky a madla 🙂

silviatt
25. jún 2013

@kajuska01 ake je to madlo prosim ta? A odkial? Dik 🙂

kajuska01
25. jún 2013

@silviatt gesslein swift kupila som v Ba vo Forbaby na Dunajskej-pri starom Tescu za 20e

catherine214
25. jún 2013

@kajuska01 da sa zlozit kocik aj s madlo,ci nie

kajuska01
25. jún 2013

@catherine214 ano da 🙂

catherine214
25. jún 2013

@kajuska01 cize sa to madlo nejako same ohne?a nakoniec si sa rozhodla ho nepredat... 😵

kajuska01
25. jún 2013

@catherine214 ja ho mam takto zlozeny v smere jazdy...chcela som ho predat lebo mala nechce byt priputana cez plecia len cez boky a nahynala sa do predu a bokov a tento problem vyriesilo madlo pekne sedi rukami sa ho drzi preto sme si ho nechali....a vytuningovali letnou strieškou aj madlom a podložkou.......pridavam foto zlozeneho

kajuska01
25. jún 2013

@catherine214 a madlo je cele take ohybnejsie nie nejake pevne-myslim po dlzke nie na nacvaknuti....pekne sadne

catherine214
25. jún 2013

@kajuska01 ok ked bude treba kupim, ja mam for baby za rohom, len tych dvoch typkov tam moc nemusim 😀

kajuska01
25. jún 2013

@catherine214 no ja som tam bola len par minut lebo som blbo parkovala kedže tam sa ani neda kde tak samozrejme na zakaze parkovania...ja som vypytala zaplatila a letela preč....

catherine214
25. jún 2013

@kajuska01 a ako si spokojna s tou letnou strechou, nesvieti na malu zboku slnko cez tie okna...

hermiliona
25. jún 2013

@kajuska01 ach moje srdce plesa, ake krasne beecko ♥ nepredas?kupim 😀 inak aj ja mam tu uzasnu podlozku, este ten kocik chyba 🙂

hermiliona
25. jún 2013

@catherine214 este sa spytam, kolko stoji to madielko, ja uvazuj kupit malej beecko, ale madlo asi musi byt, este som nemala kocik bez madla :( a da sa lahko zohnat?

kajuska01
25. jún 2013

@catherine214 prisla mi dnes rano tak ju nemam odskusanu snad vo stvrtok by uz malo byt slniecko tak vyskusam a dam vediet

catherine214
25. jún 2013