Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
2. mar 2011

@zajo79 no neviem, či sú to limitky, myslíš, že by až o toľko rozšírili farby? to by bolo fajn, ja som myslela, že to je len nejaká limitovaná kolekcia na leto...

ja sa neviem nejak doklikať k tomu linku kde ste ich dávali, ak budete také dobré, dáte ho ešte raz?

face
2. mar 2011

Holky, tak pořád zvažuji, ale asi budu objednávat z babycare, tak pokud by se chtěl někdo přidat, písněte 🙂 chci objednat synovi to stupátko za kočárek a taky zvažuji, jestli vyměnit starší beečko za plusko 😀 ale pořád nevím 😕

face
2. mar 2011

@ellysa http://babesta.typepad.com/.a/6a00d8343022e553e... ale nevím proč tam chybí ta zelená 😒

barbora87
2. mar 2011

@bejby29 jeee ahoj super byvam v 10na hranici 11.bez a ty?dakujem je to moja laska 🙂)) hihi tak to je nahoda 🙂))

bejby29
2. mar 2011

ja byvam v 22. Bezirku pri Donauzentrum.. Je nas tu taka partia sloveniek - 20 bab a stretavame sa, tak sa mozes niekedy pridat 😉

lia
2. mar 2011

@zajo79 fialovu mozes dat aj pre chlapca,aj tu zelenkavu 😉

barbora87
2. mar 2011

@bejby29 hej?jeee tak to je supis 🙂 ja mam este jednu kamosku slovenku s drobcom tak sa radi pridame 🙂 a kde sa stretavate?

zajo79
2. mar 2011

@lia ja som si vcera vecer pred polnocou vymyslela, ze chcem cameleon ocean... mm este o tom nevie, ale ved on sa dozvie.

takze bee+ nas pocka aj koncom roka - riflovy.

danulavo
2. mar 2011

@ellysa barvičky jsou na stránce 133 😉
Holky, proč všechno objednáváte na babycare - to je to tak výrazně levnější? Jak potom řešíte případné záruky?

bebel
2. mar 2011

@danulavo záruky sa riešia priamo s Bugaboo...v kamenných obchodov nie sú vôbec ústretoví ani svižní v riešiení prípadných reklamácií.

face
2. mar 2011

@danulavo já tam objednávala před rokem a něco Bee a nedávno Cameleona, a zatím jsem naštěstí žádnou reklamaci řešit nemusela. Prý jim ale stačí zaslat fotky nebo video mailem a je to bez problému. Tak snad ano 🙂 Jinak já objednávám v Holandsku hlavně proto, že mě štve, jak nás tady v Čechách berou ve všem na hůl... Objednávám si z ciziny i kosmetiku, také vyjde daleko levněji. Je to smutné, ale je to tak ...

face
2. mar 2011

@danulavo a ještě jeden důvod - v babyparku nemají spoustu věcí skladem a dodací lhůta je třeba dva měsíce ... z holandska to máš do týdne doma 🙂

andrea999
2. mar 2011

@danulavo tie striešky limitky si môžeš kúpiť zvlášť ,ale aj s kočíkom a v babyparku majú potvrdenú dodávku už
koncom marca.

danulavo
2. mar 2011

@andrea999 Fakt až tak pozdě 😲 . To asi nevydržím. Nebudete někdo teda objednávat z toho babycare - že bych se připojila 😅 .

barbora87
2. mar 2011

@danulavo tyrra chce objednavat tak sa dohodnite

bejby29
2. mar 2011

@barbora87 vsade mozne.. Vecer chodime na vecere, do barov na poharik a s drobcami vsade tade.. Kludne sa pridajte..
Ja som dnes objednala Bee+ Denim 😉

face
2. mar 2011

@danulavo no já to silně zvažuji, odkud jsi? 🙂

ellysa
2. mar 2011

@zajo79 😀 😀 😀 😀 😀 ten ocean je prenádherný, videla som ho vo viedni v sobotu

danulavo
2. mar 2011

@face jsem z jižních čech, ale do prahy jezdím docela často 😉

brendda
2. mar 2011

@zajo79 taky si budu kupovat Ocean,je nádhernej,viď.Původně jsem chtěla Silver,ale jak jsem je viděla ve skutečnosti,tak jsem to přehodnotila 😉

barbora87
2. mar 2011

@bejby29 jeee super 🙂)) napis mi do ip tvoje meno najdem si ta na fb jeee tak urobime bee party 🙂))

zajo79
2. mar 2011

@brendda 😵 😵 😵

lia
2. mar 2011

@zajo79 ten som este nevidela

lia
2. mar 2011

ja by som si chcela tu novu strechu objednat,kedy budu v predaji,neviete?

ellysa
2. mar 2011

@barbora87 no a kde sú fotky???? 😕
a prosím vás,koľko meria krabica od bee plus, zajtra poň idem a neviem, či sa mi zmestí do kufra, tak či mám muža otravovať, nech mi ráno sedačku zloží, lebo ja nie som schopná 😅

ellysa
2. mar 2011

a inak dnes mi prišiel elodie fusačik aj buggysnuggle, oba perfektné, tak už len kočík a v piatok idem von

bejby29
2. mar 2011

@lia maju ho uz vystaveny vo Viedni v obchodoch, dnes som ten Ocean obzerala a Denim tiez:. Ocean bol na Cameleone a Denim na Bee Plus.. Ja si myslim, ze Ocean je taka farba, bud sa ti paci alebo nepaci... To iste Denim.. Najkrajsi je ruzovy podla mna, ten je fakt taky prijemny
Ja som dnes strelila moje stare Bee a za celkom fajn cenu, tak sa vytesujem 😉 😉

lia
2. mar 2011

@bejby29 myslis tu staru ruzovu alebo tieto limitky?? bee denim som videla,mna moc neocaril
je velky elodie fusak @ellysa?? kde si si ho objednala?

ellysa
2. mar 2011

@lia no podľa prvého pohľadu v pohode, malú som doňho ešte nepchala 😀 ,objednávala som ho cez amazon.de, môžem ti ho zajtra zmerať, dnes už nejdem buntošiť, je pri malej v spálni

bejby29
2. mar 2011

@lia tak to mame iny vkus, mna zas vobec Ocean neocaril.. Mne ide akosi tak do zelenkava a ja zelenu nemusim.. Ale to je v poriadku, kazdy mame iny vkus 😉 ja som si objednala Denim..
Ta ruzova limitka je nadherna, tiez ju tam mali vystavenu..