Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zajo79
23. jún 2009

ja by som chcela byt koncom buduceho roka zase tehu...treti a posledny krat. I ked pred 40tkou mi to mozno este pride luto a budem chciet este jedno....xixi....

zajo79
23. jún 2009

ja ked vidim klasicky hlboky kocik....kopec deti by som mala.... 😵 😵 😵

a tolko deti ani mat nemozem aby som vystriedala vsetky kociky.... 😀 😀 😀

gingerlady
23. jún 2009

kdyz jsem otehotnela, taky jsme koukali na Inglesinu se zaclonakama....jeste jsme rikali, ze jakmile budeme vedet co to je, koupime ho....ale nakonec jsme se rozhodli pro kombinaci 🙂

lia
23. jún 2009

jeeejjj,to bol aj moj sen inglesina,ale viem si ju predstavit od jari do konca leta a kedze my mame jeziska,tak nehrozi 😀 a to mi presne na nom vadi,ze vrzgaju jak stare kary 😒

zajo79
23. jún 2009

mne sa pacia aj od PP hlboke...ale to je tak, odparkovat pri dome a na prechadzky...

zajo79
23. jún 2009

zaclonky nemusim na kociku 😀

gingerlady
23. jún 2009

ty zaclony bych tam taky nepotrebovala 😀 Ale jinak je hezkej, to jo. Ale zase je to velky jak krava a jak pise lia, taky bych si to dokazala predstavit na jaro-leto ale vic ne 😎
No proste s BGB spokojenost maximalni....ale stejne by to chtelo jeste jeden kocar....at si muze i Dominik vybrat😀

hanka23
23. jún 2009

Jé, holky, tu růžovou Inglesinu se záclonkama jsme málem koupili! Jenže ona váží 18 kg a já docela často chodím do schodů... Taky na výlety by se moc nehodila. Ale strašně bych si přála takovou nějakou malou repliku retro kočárku a vystavit si to doma 🙂

zajo79
23. jún 2009

tak okolo domu, v lete....holate babatko v nej...len v plienke a bodycku 😵 😵

lia
23. jún 2009

babulky a pospia si vasi krpci v tom sportovom v pohode??
a ta strecha sa da dat dole a oprat??
a fleece moze byt aj cez december??nezostane flakaty??

samicka
23. jún 2009

holky, neni tady nektera z vas z Brna a nema BGB bee? Chtela bych omrknout nazivo...dik, kdyztak mi napiste IP. 😉

gingerlady
23. jún 2009

lia, my teda jeste ve sportaku nejsme, ale co jsem videla, tak deti byly v tech sportacich roooozvaleny a chrnely jak zabity...😉 Strecha se da dat dolu, pratelny je vlastne uplne cely kocarek. O fleece ti toho moc nepovim, my mame canvas🙂

amia
23. jún 2009

lius flees je do pohody teda aspon u nas, vydrzal letnu i zimnu sezonu a nic na nom nieje vidiet, prat sa da tiez normalne v pracke a vyhodou je, ze je hned suchy 😀 doobeda operies, das na slniecko a poobede vyrazas 😅
ako niekto pisal, ze sa nan vsetko chyta tak mne za rok nic 😀 😀 😀 mne osobne sa fleese paci viac, mam oba prevleky fleese a denim origos canvas a vzdy m bolo lepsie s fleesom 😅 ale to je vec vkusu 😉
a co sa tyka spinkania v kociku, tak uplne normalne a myslim,ze uplne sladucko 😅 mala mi v nom spi kazdy den 3hodky na terase 🙂

lia
23. jún 2009

dakujem za odpovede 🙂
ami,aj mne sa viac paci flees,ziadny kocik nema flees,tak aspon to,aj ked je uz na kazdom rohu 😖

amia
23. jún 2009

lius este jeden detail 😀 denim nieje canvas ale original riflovina 😵 😵 😵 to by som urazila 😅
mne je flees taky prijemnejsi, je nepremokavy 😎

bejby29
23. jún 2009

Gingerlady, tebe ta cincila neda akosi pokoj 😝

gingerlady
23. jún 2009

bejby....no tak a nebylo by hezky, kdyby na budce sedela takova mala "veverka"? Nedy bych ji pustila i k malemu, aby mu zahrivala nozky😉

kalista
23. jún 2009

mne sa tiez lubi viac fleece, mam sice aj canvas, ale ten mi pride moc drsny. takze teraz sme obliekli riflovinu, tak sme cely denimovy. 😎

amia) a nebudes lutovat ked predas cameleona? ja sa priznam, ze ja som caeleona predala ked Lea mala rok a kupila Bee a potom mi bolo luto tak som zasa kupila naspät Cameleona. 😝 a ked chcem zmenu kupim novy potah a je 😉 ved uz tych potahov maaaam 😀

amia
24. jún 2009

kalista neviem mozno ano 😅 😅 😅 ale to teraz neviem povedat 😵 uvidime 😀

lia
24. jún 2009

baby a ten potah sa ako kupuje,zvlast strecha,zvlast na sedak??ci je to spolu??

amia
24. jún 2009

lius to je trojset strecha, sedak a na hlboku vanicku 😉

lia
24. jún 2009

aj vanicka sa da menit??ja odpadnem 😀
tak idem kuk ake by som si objednala 😀

amia
24. jún 2009

vanicka nie cela len ten kryt na vrchu, ja som ho tam sice moc nenosila ale je to super 😀

gingerlady
24. jún 2009

holky, a kde si objednavate ty potahy? Taky v Holandsku?

cicushka
autor
24. jún 2009

baby, kto mate "servis set" na beecko na brzdy, funguju vam teraz ok. Lebo ja som ich dnes namontovala a brzdy sice teraz brzdia, ale ked kocik odbrzdim, tak nie vzdy sa odbrzdia a musim to robit nasilu. 😒

ve24
24. jún 2009

ahojky,chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo internetovou stránku přímo na výrobce. A dále jsem se chtěla zeptat, jestli se dá koupit jen sportovní kočárek bugaboo.díky

gingerlady
24. jún 2009

ve24: bugaboo.nl a pokud vim, jen sportak se koupit neda.

henri001
24. jún 2009

Kocky s bee, na ofic strankach bugaboo je varovanie pre vsetkych kto kupili bee pred 15 .aprilom 2009 , nieco nie je v poriadku s brzdami , po case vraj prestavaju fungovat spravne ...ako pisala cicushka ...je tam nieco v tom zmysle, ze ak vam to v obchode nebudu schopni vymenit , treba sa im ozvat a poslu ich zakaznikovi domov . V piatok skocim do obchodu tu v Prahe a napisem ako sa ktomu stavali ...majte sa krasne

vera21
24. jún 2009

ahojte, keby ste tu o tych brzdach nepisali, tak ani neviem 🙂 zdalo sa mi to divne uz od zaciatku, ze to akosi cudesne brzdi a kocik chodi hore-dole aj s brzdou 😀
Henri, tak som si to nastudovala na tej stranke, vytiahla som si vsetky doklady o kupe - ze teda aj ja idem poziadaz o nove brzdy - no a asi som divna, ale neviete nahodou, kde najdem vyrobne cislo kocika ? Mam blok od neho, knihy s navodmi, je tam aj guarantee card - nevypisana 😉 a tot vsjo. Tak poradte, pls 🙂 No a v tom formulari je tento udaj potrebny...
dik vopred vsetkym za rady

henri001
24. jún 2009

No ani mi nehovor, ja nemam asi nic 😅 idem do obchodu naostro , ved tam chodim jak pre rohliky, kazdy tyzden neaka blbosticka ...a kde je vyrobne cislo dnes neviem ,skusim pokukat zajtra, uz sa mi dnes nic nechce, maly konecne zaspal 😀 ja tie brzdy vobec nepouzivam , iba ked skladam /rozkladam kocik 🙂