Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zajo79
19. máj 2011

@kilian nemas fotky 107 potahu?

lodgermaniacka
19. máj 2011

@zajo79 ja mam velmi rada striebornu..ale videla som tie nove strieborne poťahy na cameleona a mne sa nepačila ta štruktura latky 😒 najlepšie by bolo vidieť a potom objednať, no ale aj tak niekto napíše že su pekne 😀 tak ako na "fialovu" limitku bee+ ktora je v skutočnosti tmavobordova, každy mame iny nazor 😝

zajo79
19. máj 2011

@lodgermaniacka kamoska ho ma..tak jasne ze najskor okuknem. 180 eur bez dopravy...to uz je trochu dost. 😕

zajo79
19. máj 2011

UZ NECH PORODIM, NEBUDEM VYMYSLAT PAR TYZDNOV... 😅

lodgermaniacka
19. máj 2011

@zajo79 aha, tak super, že si ho aspon videla 😉 mna sklamal, ale tak cameleona už nemam tak mi to je fuk

zajo79
19. máj 2011

@lodgermaniacka Ved to, ze zatial nevidela...

lodgermaniacka
19. máj 2011

@zajo79 hahah 😀 budeš, aj ja som si myslela že nebudem, je to zavislosť 😎

lodgermaniacka
19. máj 2011

@zajo79 no tak si ho kukni a som zvedava na tvoj nazor 😝

zajo79
19. máj 2011

mam krizu..uz som dlho nemenila kocik... aspon pre matka...aaaaaaaaaach jo.

zajo79
19. máj 2011

@lodgermaniacka este ma kamoska babatko v bruchu, tak v lete hadam dame stretko... ale bez pozretia to urcite nekupim. lebo tolke prachy a neviem co mi pride... to nenenenenene.

kedy vam ma prist objednavka z nemecka? aspon organizerom sa potesim.. my sme to posielali neskorsie po vas, tak som zvedava kedy to pride.

face
19. máj 2011

@zajo79 Mě se ty silver líbí moc 😀 těším se,až dám v zimě do nich růžový fusak 🙂 a pro chlapečka by se mi ta stříbrná líbila v kombinaci s modrou, to bude super zimní kombinace 🙂 no a teď v létě se ta stříbrná zas krásně blýská na sluníčku 😀

lodgermaniacka
19. máj 2011

@zajo79 neviem.. 😒 už je to 2,5tyždna 😖 😖 😖 určite vam dam v našej teme vedieť 😉

zajo79
19. máj 2011

@face ja pokial nevidim - tak neviem co si mam o tom mysliet. ak mam dat 200ecok za potah... tak ho jednoducho vidiet musim. 😅

kilian
19. máj 2011

@zajo79 zajtra odfotim....

blazinekk
19. máj 2011

007 potahy DENIM :o)) koukám že se tu po nich ptáte, já je dala na aukro do aukce páč jsem prodala cameleona a už mi zůstal jen bee :o)) tak se jukněte cena je zatím více než příznivá oproti odkazu výše :o))

blazinekk
19. máj 2011

jo a jinak je mám teda na těch fotkách přesvícené :o(( ale mohu přefotit pokud by měl někdo zájem :o))

blazinekk
19. máj 2011

vyfotila jsem nakonec páč akorát na mmb jsem fotila kalhoty od Nextu co jsou mi krátké :o))))))

lentila.g
20. máj 2011

baby prosim vas cim uchytavate daznik na bee +, ktorym uchytom, tou 1 alebo 3, a treba to aj niecim akoby podlozit?dnes som to skusala a dazdnik aj pri tom najmensom pohybe padal..alebo su nastavce na cam.a bee uplne inaksie?uz som studovala aj vase alb.,kt.mate daznik a som z toho jelen,dik

kilian
20. máj 2011

@lentila.g ja to mam 3 uchytene.a drzi to uplne pevne.nedavas to nahodou na tu ciernu cast,kde sa davaju aj adaptery na autosedacku,lebo tam som to tiez skusala,ale dost to padalo.
@zajo79 dnes som sa nejako nedostala k tomu foteniu,lebo bee mam v aute cely cas.ale akonahle sa k tomu dostanem ti poslem fotku,ako ta denim 107 vyzera.

lentila.g
20. máj 2011

@kilian jeeej dakujem, ja som to celu dobu pchala na konstrukciu a nie na rukovat, lebo maly bol otoceny smerom odo mna, konecne bude plnit daznik svoju funkciu a nie len sa prenasat v kosiku...

brendda
20. máj 2011

@zajo79 jak se cítíš?????????????Už to máš za pár....pořád nakukuju jestli nerodíš 😉 😉
Už ti došla ta clona???Jsem to taky objednala.......z Babyparku.

zajo79
20. máj 2011

@kilian to neponahla 😎

@brendda ja uz ani neviem..raz tak, raz tak.... uz nech sa to pohne, lebo toto cakanie je na nervy. poslickov mam riadnych, aj pravidelnych par hodin..potom prestanu. Ale ved uz to raz von musi ist...tak musim vydrzat.
Clona neprisla, cakame na organizery 🙄 🙄 🙄 Ty sa ako citis? Cameleona mam u svokry... sa neviem dockat, ked budeme kocikovat 😵 😵 mas aj letnu strechu? rozmyslam ci ju vobec treba....

klariks
20. máj 2011

@klariks Milá Elyssa, tak mám nakonec ten stejný problém s kolečkama, jako ty...jen mi nikdo z bugaboo neodpovídá...mohla bys mi prosím poslat i odkaz na to video...nějak se na tom youtube neorientuju...díky moc

klariks
20. máj 2011

já si to poslala sama sobě...no to už je moc 🙂)))

klariks
20. máj 2011

@ellysa Milá Ellysa, tak mám nakonec ten stejný problém s kolečkama, jako ty...jen mi nikdo z bugaboo neodpovídá...mohla bys mi prosím poslat i odkaz na to video...nějak se na tom youtube neorientuju...díky moc

lia
20. máj 2011

@lentila.g nemozes to nafotit? ja mam malu tiez k svetu otocenu , tak nemoze byt ked je slnecnik anmontovany? a drziak na flasu ste kam dali? treba ho odmontovavat pri skaladani? dakujem

lentila.g
20. máj 2011

@lia ja som malého teraz otočila k sebe a tak dala ten slnecnik,v smere jazdy ked je maly otočeny som to ešte neskusala.cez víkend budem špekulovať a potom pridam foto,lebo teraz prispievam z mobilu.ja držiak na f.nemám ale tuším tu niekto spomínal že to dáva stale dole pri skladani

lia
20. máj 2011

@lentila.g Ja som si držiak na fľašu namontovala , prešla som pár metrov a odkvecol mi. Odvtedy sa s ním nebavim a mám nervy , lebo držiak mi chyba.

mici111
21. máj 2011

@lia tak si to asi zle namontovala 😀 mne drzi, vymyslela som to tak, ze ked skladak bee do auta, tak ten drziak ani dole davat nemusim 😀 😀 inak, objednala som si aj ja slnecnik, tak som zvedava ci to nie je hlupost 🙄

brendda
21. máj 2011

@zajo79 to už vydržíš,máš to tu coby dup.Ale vím,to čekání kdy a jak to přijde je děsný.Mě zbývá ještě dost a taky už to řeším.Mám pocit,že nežiju.Že jen čekám 😀
Letní střechu mám přeci nakonec tu off white.taky se těším,až vyrazím na procházku 😉
Co dáš do té hluboké korby na dno????Já to nijak nepořešila,asi se tam nepokládá miminko jen tak,ne???