Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

domigb
28. feb 2012

@matilde baby za aký čas nám potom dojde z babycare? 😝 a čo to bude stáť ked je nás viac?

wilsonka
28. feb 2012

@zuzana_1 iba sa zavesi- aspon ja mam len taku, ziaden zlepsovak- z jednej strany mam hacik z druhej brzda a tak to drzi

wilsonka
28. feb 2012

@matilde to myslis limitky za 485e?

boska79
28. feb 2012

@wilsonka mas tu veliku? ci mensiu? mas to na bee+? nieje to moc velke? nemas foto?

wilsonka
28. feb 2012

@boska79 nie nosila som ju na nasom frogu a zavadzala mi, foto nemam lebo kocik je predany uz a ani som ju nefotila na kociku. mne to vadilo, som zvyknuta na haky a kabelku. pouzivam ju ako cestovnu tasku pre mimi do auta. mam cerveny kryt. je velka, neviem aku mensiu myslis.

matilde
28. feb 2012

@hviezda22 podla toho aky chces http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-bee-c-34_106...
@wilsonka ja a
@zuzana_1 objednavame bee+ chceli by sme zajtra

wilsonka
28. feb 2012

@matilde oki ale pozeram ze je tam zlava nad 1800e (4ks) 10% plus posta. kolko to vlastne potom vyjde na ks? posta bude ta za25e?
pytam sa lebo mam vyhliadnuty novy za 500eaj s postou

wilsonka
28. feb 2012

@matilde aha no ja cerveny takze to by po zlave aj mohlo byt lacnejsie.

matilde
28. feb 2012

@domigb neviem aka je dodacia doba,ale urcite nie dlha a ked mame spolocnu objednavku nad 1800€ tak je 10% zlava a ked sa este rozrata aj postovne,na kazdu vyjde cca 17€ tak sa to oplati

zuzana_1
28. feb 2012

@wilsonka kde maju za 500 aj s postou ?

hviezda22
28. feb 2012

@matilde už som pozerala, takže ta suma je konečna? http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-red-p-2431.h...
tak teoreticky, keby som sa pridala, je tam este zlava, že? preto sa pytam na konečnu cenu 🙂

wilsonka
28. feb 2012

@matilde ako ste dohodnute s rozposielanim- pride to na jednu adresu nie? a ty budes posielat potom zvlast ci ako?

matilde
28. feb 2012

@wilsonka urcite ta to vyjde ak by sme boli 4 menej ako 500 aj s postou

wilsonka
28. feb 2012

@zuzana_1 he nepoviem je len jeden uz

hviezda22
28. feb 2012

@matilde aha už čítam

boska79
28. feb 2012

@wilsonka su dva druhy. jedna mensia a druha vacsia.

ale kedze budem musiet doplatit na allblack plusko a dve strechy, tak tasku riesit zatial nebudem..

este mam dva tyzdne cas sa rozhodnut ci all black alebo obyc.. zas nebudem spat

😀

hviezda22
28. feb 2012

ja som už kedysi šila nejaké striešky a podožky na bee plus a chcem ich este zopar pošit, ale na to potrebujem mať doma tento zazrak 🙂 a ja by som potrebovala aj board, ale ten možem časom dokupiť

domigb
28. feb 2012

@matilde mne ide o to,že ostanem bez kočíka..bee síce predávam,ale potrebujem zohnať ten zvyšok 😲 a materská už fuč 😀 kočky tak kedy objednávate? Mne to vyhovuje okolo 16.3 😝

wilsonka
28. feb 2012

@matilde tak ako je to s dodanim este? pridu k tebe a platbu tebe na ucet ci ako?

hviezda22
28. feb 2012

@boska79 čoho su dva druhy? 😕

domigb
28. feb 2012

@matilde počuj a tam je 10 percentná zlava z ceny každého kočíka zvlášť? čiže pink za 479 eur z toho 10 percent? Dobre rozumiem? 😖

boska79
28. feb 2012

@hviezda22 tasky od bgb... jedna velka a druha mensia. 😕 ci nie? tak to podla obrazka aspon chapem

hviezda22
28. feb 2012

@boska79 jaj, tak to neviem 🙂 ,ale asi ano

wilsonka
28. feb 2012

@matilde mna to vyjde len o par e lacnejsie a to este neviem ako to chcete expedovat od teba...ja prist do ba nemozem. ja asi objednam ten za 500 aj ked mi je luto zas tolko vyvalit ecok.

wilsonka
28. feb 2012

OTAZKA- tie co mate bee akekolvek ako sa to sprava na dlazbe- je to ako na tankodrome ci ako cameleon lahoda. male kolesa- zilina je cela sama kocka tak preto ma to zaujima dik

boska79
28. feb 2012

@wilsonka to si zober radsej sama... aj pripadna zaruka, lepsie sa riesi, ak to riesi s nimi clovek co to objednaval, musis mat fakturu.. su z babycare.nl tak trochu komplikovany a nie moc pruzny

wilsonka
28. feb 2012

@boska79 dik za radu

matilde
28. feb 2012

@wilsonka ja to urcite nebudem posielat,takze sa to oplati Len per baby z Ba a okolia
@domigb ano tak a plus rozpocitane postovne ,co je okolo 17,presne by som vedela povedat,keby som nahodim a do kosika a vyhodilo by mi postovne

ustrachana
28. feb 2012

kocky kedy pridu tie kociky keby ste ich objednavali zajtra? ja by som sa k Vam pridala

domigb
28. feb 2012

@matilde tak teda nič ja som východ 😝