Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

martinano
10. máj 2012

@drake da sa zlozit v oboch smeroch, len musis dat sedacku sklopit ako keby si ju chcela vybrat a zlozis v pohodicke

boska79
10. máj 2012

@drake pozri si na youtube videa, tam sa to naucis

ivett
11. máj 2012

@drake nánožník bgb nemá a univerzální na to moc nesedí, leda si nechat ušít...jaj tak že by něco uletělo bych se nebála, podle mě jsou to kvalitní kočáry 😀

euphoria
11. máj 2012

dievcata,potrebovala by som surne poradit, da sa vyprat z bgb cameleon ta cast na sedenie? nemyslim potahy, ale vlastne tu cast, co sa pripina na konstrukciu.V chrbtovej casti je to take spevnene, tak sa obavam, ci sa to da.Dajte prosim vediet..

deyana
11. máj 2012

@euphoria no a ten potah z toho nejde sejmout? já to ještě neprala, ale myslím že by to mělo jít sundat a vyprat jen potah..

euphoria
11. máj 2012

@deyana ta cela sedacka je tiez z latky, zatial som nikdy neprala, no vyzera to uz hrozne..potahy sa daju prat v pohode..aj strieska.

svoba
11. máj 2012

mám na vás dotaz. je rozumné koupit bgb cameleon přes net a nechat poslat z ciziny? vyjde komplet o nějaký tři tisíce levněji. včetně dopravy.

kalista
11. máj 2012

@euphoria da sa vyprat v pracke bez stresu 😉

kilian
12. máj 2012

@euphoria ano,na 30 stupnou a to drevo treba vyprat a po prani este pred susenim dat naspat.

hanahana7
12. máj 2012

ahojte bugabky 😵 ,

minule som sa tu vypytovala za slnecnu clonu na bee ale dnes az mi zaplo ze to bola "len" letna strieska(sun canopy na bee-ta strieborna) ale teda mate niektora toto???? dakujem.. ci to naozaj tieni..ze malej nebude svietit slnko do oci na dovolenke...alebo sa mam na to vykaslat..ze neoplati sa to na 10 dni.. lebo u nas to pouzivat nechcem..

hanahana7
12. máj 2012

a prosim prosim -nemate niekto novu podlozku na bee? myslim ten typ co predavaju teraz..(vraj horsie sedi) ale ak by ste boli niektora ochotna mi ukazat fotku by som bola stastna... 😅 🙂 ja neverim ze to musi byt tak hrozneee...snad nebudem do noveho bee teraz zhanat "stare" podlozky 😢 ...
do kelu snad vyrobci na to mysleli-a nebudu robit "krok dozadu"...

hanahana7
12. máj 2012

a preco toto urobili len na Cameleon???? haaaa????? 😕 🙄

ked by sa to zislo aj na Bee...och..vsak teda...

hanahana7
12. máj 2012

@kilian aky preklepek 😀 hlavne teda drevo nevyprat ale vybrat 😀 😀 😀 hned by som ho uz isla prat 😀 😀 😀 😀 😀

pallacinka
12. máj 2012

@hanahana7 Pokial sa nemylim, tak tento typ striesky je iba na stare bee, nove bee ma tu druhu striebornu, ktorej foto si dala minule, ta sa neda az takto stiahnut.

hanahana7
12. máj 2012

@svoba ja som mala z usa no a z holandska...je to rozumne..ale baby ti poradia -neviem jak to je ked sa reklamuje..ci to je jedno kde sa reklamuje(myslim ci sa vsetko posiela do bgb)..
ak mas zratane aj postovne tak ok..ak ak teda seriozna kupa..ziaden podvodnik 😉

hanahana7
12. máj 2012

@pallacinka ahaaaaaa..dakujem! to som nevedela..no ved ta nova mi pripada uplne zbytocna...toto by sa mi pacilo ovela viac ak to aj tieni(ze to neni len ta UV sietka strieborna-bo ta teda netieni dobre..ale toto vyzera iny matros) to som nasla na amazone..ktovie ci to pasuje na nove bee..

hanahana7
12. máj 2012

pridavam uzitocne obrazky tej letnej strechy..som nasla..tak uz viem ako to asi je..lebo nikde som nevidela dobre obrazky..len ten jeden furt..ked je to ako normalna skratena strieska..

kilian
12. máj 2012

@hanahana7 aj na stare bee je ta strieska taka ako na nove,tiez je to len strieborna sietka,len sa dala zatiahnut viac ako vidno na obrazku.na nove plusko nepasuje. 😉
pri cameleone treba vybrat to drevo,lebo praskne.

hanahana7
12. máj 2012

ja viem ze ivett mi uz pisala..ale teda kurnik netieni ta strecha??? tieni len do urovne ako normalna strecha alebo je ta "tieniaca" (nie len ta sietka) cast troska dlhsia....och..asi som otravnaaaa..ale teda nechcem kupovat hovadziny...a nevidela som to nazivo ☹ ☹ ☹

hanahana7
12. máj 2012

no nic musim to asi risknut

hanahana7
12. máj 2012

takze este raz som citala co mi pisala ivett tak ano o 1 cast je do dlhsie...
@ivett ivet mas este tu clonu na bee na predaj ? napis mi pls. ip ked budes mat cas.dakujem.mam zaujem ak je bez chyby.a cenu mi napis.dakujem.

hanahana7
12. máj 2012

@kilian dakujem 😉

euphoria
12. máj 2012

@kilian ako sa da to drevo vybrat? je to zasite v tej chrbtovej opierke predsa.da sa vybrat iba to drevo, na ktorom sa sedi... aj tak som to inak vyprala a vyzera to ok..

straw
12. máj 2012

@hanahana7 to nie je slnecna clona. Mala som aj stare bee a mali sme aj toto....je to moskytiera, aj ked pisu ze to ma 50UV. Netreba to davat na tie tycky iba to natiahnes na kocik spolu so strieskou (ako ked davas plastenku proti dazdu). Na stare bee je tiez strieborna strieska, ale nema tu prednu sietku ako je na na bee+. Su to dve rozdielne veci.

kilian
12. máj 2012

@euphoria myslela som to drevo,na com sedi.to z chrbtovej opierky sa neda vybrat.

euphoria
12. máj 2012

@kilian tak sme sa pochopili.kazdopadne dakujem🙂 idem to tam supnut spat teda pred vysusenim..

face
12. máj 2012

@hanahana7 ahoj, mám ten nový typ, růžovou. Sedí super, má nahoře dva háčky, za které se připne na ty čudlíky, kam se připíná i stříška. Pokud je vytažená zádová opěrka na max, sedí super, úplně akorát. Pokud je zádová opěrka stažena dolů, tak je podložka delší než ten sedák, našla jsem jen toto foto

lilla244
12. máj 2012

ahojte, je tu niekto, kto vlastnil cameleona a vymenila ho za bee, ked dieta povyrastlo? ste spokojne? velmi pekne dakujem za odpovede

ivett
12. máj 2012

@hanahana7 http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=4088... tady můžeš porovnat jak vypadá origoš podložka do bee+, ta starší, podle mě sedí líp než ta nová, protože je přímo do bee+, kdežto nová sedí i do cam a donkey a tím pádem je ten sedák rovný, což je vidět na fotce, kterou tu hodila face...ta stará podložka je tvarovaná přesně podle sedáku bee+ a proto tam podle mě sedí i vypadá o dost líp...

hanahana7
12. máj 2012

@face jeeej dakujem velmi pekne! velmi mi to pomohlo! naaadhernu kombinaciu mas-kraaasna 😵 😵 😵