Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
19. feb 2011

@brendda Neboj, až kočárek uvidíš, tak sama zjistíš, co ještě se ti k němu líbí a co potřebuješ 😀
Složité to vůbec není, nacvakávají se na stejné nástavce jako korbička, takže úplně v pohodě http://www.babypark.cz/adaptery-bugaboo-cameleo...
Spíš mi chvíli trvalo naučit se kočárek ne skládat, to jde dobře, ale rozkládat. Chce to trochu grif, ale jde to fakt lehce 😀

brendda
19. feb 2011

@petrasafr díky.No,to chce asi grif u každýho kočárku 😉

tessie
19. feb 2011

dakujem, ste zlate... takze asi si vyberiem to Maxi Cosi. A to znamena, ze k tomu si kupim adaptery od Maxi Cosi na ich sedacku a to mi pasuje na kocik. Dobre som to pochopila? Alebo vyslovene Bugaboo potrebuje osobne adaptery na Maxi cosi? Dakujem za odpovede...

tessie
19. feb 2011

baby, neplánujete niektorá predať autosedačku vajíčko Maxi Cosi Cabrio Fix s adaptérmi na Bugaboo Cameleon? Pre chlapčeka? Ak áno, napíšte mi IP... Ďakujem

kuriatko33
19. feb 2011

@petrasafr kupujes na bee+ aj madlo citala som ze z chicco multiwan by malo sediet???
myslis ze nam nanoznik nenude chybat? neviem či mam kupit tel lodger alebo predavaju aj fusako nanozniky

brendda
19. feb 2011

co je to fusako nánožník Boha,já už se v tom fakt ztrácím 😀

petrasafr
19. feb 2011

@tessie Když budeš kupovat kočárek Bugaboo, tak si koupíš Bugaboo adaptéry na Maxi Cosi. Prodávají je většinou tam kde Bugaboo kočárky. Myslím, že ne všude kde prodávají Maxi Cosi autosedačky budou mít adaptéry na Bugaboo. 😀

petrasafr
19. feb 2011

@kuriatko33 Myslím, že madlo od Chicco pasovalo na starší Bee, ale Bee+ je širší, tak nevím, jestli tam jde. Madlo kupovat nebudu. Myslím, že ho nebudeme potřebovat. Mám teď rozbité madlo na Cameleona, takže jezdíme bez něj a popravdě mi ani nechybí 😀 Nánožník Bugaboo nemá na žádný kočárek, pouze ten originál fusak 😀

petrasafr
19. feb 2011

@kuriatko33 Já budu mít na Bee+ pouze ten originál fusak, teplejší ne, protože když pak bude velká zima a sníh, tak stejně vytáhnu Cameleona kvůli velkým zimním kolům 😒

brendda
19. feb 2011

@petrasafr a prodává se klasickej nánožník na Chameleona?Já mám totiž pocit,že tomu dítěti může být jen ve fusaku zima????

petrasafr
19. feb 2011

@brendda Nánožník se neprodává. My jezdili na podzim a na jaře s originál fusakem a přes zimu s teplým fusakem Aesthetic, takže nánožník jsme nikdy nepotřebovala 😀

brendda
19. feb 2011

Takže budu kupovat dva fusaky,jo??To už manžela fakt odvezou 😀 Já měla u malé Jané fusak i nánožník a vydržela s tím,dokud se tam vešla.Ten fusak byl teploučkej...

brendda
19. feb 2011

@petrasafr našla jsem ten Aesthetic takovej šedo stříbrnej,en by docela šel do toho silveru,ale já bych tam raději original od Bugaboo....nějak nejsem na to splácávání stylů,značek a barev....je fakt o tolik teplejší,než ten Bugáč??

Nemáte někdo tip i na nějakou krásnou rychlozavinovačku,ale letní???

petrasafr
19. feb 2011

@brendda Ten fusak od Aestheticu, jestli myslíš ten 3v1, tak ten je nesrovnatelně teplejší!!! S tím originál fusakem prostě zimu nevydržíš, je to opavdu jen látka a vevnitř slabý flees ☹ Dám do alba fotky mýho kočárku s Aesthetic fusakem. Já mám taky ráda všechno originál, ale na sporťák prostě potřebuješ fusak teplejší ☹

brendda
19. feb 2011

Hmm,tak to nejsem nadšená,to jako neuměj udělat pořádnej fusak,za ty prachy 😠
Myslím ten 3v1 a myslíš,že by tam pasoval,že by to vypadalo pěkně k tý stříbrný stříšce??
Přitom na těch jeji stránkách nevypadá ten fusak slabej ☹

petrasafr
19. feb 2011

@brendda Nedělá Lodger i nějakou slabší zavinovačku, co se dá roztáhnout na deku??? 😉

petrasafr
19. feb 2011

@brendda Moje ségra žije napůl na Floridě a v Kanadě a tam jezdí těch kočárků mraky. Na Floridě přežijou zimu s originál fusakem v pohodě 😀 a v Kanadě si taky kupujou teplé fusaky bohužel neoriginál, protože by jim děti umrzly ☹

petrasafr
19. feb 2011

@brendda Hoď nám odkaz na ten fusak, ať se taky pokocháme 😀

petrasafr
19. feb 2011

@brendda Já bych to taky nehrotila kupovat dva fusaky!!! Rodíš v červenci, takže první zimu ti stačí originál, to budeš stejně jezdit s hlubokou korbičkou 😀 Tam dáš originál, do toho dáš deku a to v pohodě zvládnete, my tak taky jezdili 😀 😀 😀 Teplej fusak potřebuješ až na sporťák!!!!

brendda
19. feb 2011

No,já nemyslela kupovat dva hned.....ale časem mě to stejně nemine,tady v těch podmínkách.Zima je tu třičtvrtě roku...
Předtím jsem si vystačila s jedním tři roky.Ten nánožník určitě nestál to co fusak.

petrasafr
19. feb 2011

@brendda Tak to souhlasím! Některé maminky si nechávají šít nánožník od pani na Mimibazaru, ale pokud nejsi zastánkyní neoriginálních doplňků tak to není řešení 😀 😀 😀

brendda
19. feb 2011

Mně to přijde takové prznění toho skvostnýho kočárku...
Uvidíme...
No,nějaký zavinovačky jsem našla,ale přijdou mi všechny hrozně teplý,fleecový...hledám nějakou jemnou bavlnu.
Fusaků ve stříbrné barvě jsem našla víc,nejde mi sem hodit odkazy...nebo to neumím 😀

bejby29
19. feb 2011

@brendda - tu je hit Puckababy teraz - je to deka a zavinovacka v jednom a este ma omnoho viac - skus si precitat tu.. Ja mam iba ten spaci vak, ta deka je teraz novinka a je uplne nadherna! Robia ju v sedo-bielom dizajne..
http://www.puckababy.com/nl/shop/The+Gogo
Inak, co sa mne stalo, mne Bugaboo vymenilo celu konstrukciu od mojho Bee uplne zadarmo aj ked ho uz mam skoro 3 roky! Takze mam cely podvozok novy, stara je iba sedacka! A nemusela som platit ani cent! Fakt sa do tejto znacky oplati investovat, kocky

petrasafr
19. feb 2011

Já vím, že ještě hodně populární je JJ Cole, ty maj taky nádherný věci!
A zrovna myslím, že ten Urban Bundleme - barva ICE by ke stříbrný stříšce šla krásně:
http://jjcolecollections.com/urban-bundleme

Bavlněná zavinovačka je třeba tato:
A vypadá moc pěkně!
http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/zavinovack...

bejby29
19. feb 2011

@petrasafr - ta JJ Cole je super! 😉

brendda
19. feb 2011

@bejby29 díky....no kráááááááásný věci-trochu mi to připomíná tu,co jsem měla od Red Castle

brendda
19. feb 2011

Ježiši,to jsou fakt kráásný věci.Tak já už se teda musím jen definitivně rozhodnout,kterou barvu kočárku koupím,ať si můžu doobědnávat tyhle věci 🙂
Pořád nevím.....jestli zvolit spíš elegantní stříbrnou a chladnou...............nebo tu Ocean-veselou a barevnou????????
Jiné barvy,než sem hodila ta hočina před pár stránkami už asi nebudou,že?To je teda ta kolekce 2011.Tam je pro chlapečka jen ta zelenkavá....

kuriatko33
19. feb 2011

@petrasafr tu lodger som mala do vanicky a je super, cez leto mu na nej nebolo teplo a ked sa trochu ochladilo,tak som ho do nej pekne zavynula, ani pranim sa neznicila

brendda
19. feb 2011

Tak teď teda nevím,kterou dřív 😀

petrasafr
19. feb 2011

@brendda Tak ti ještě zamotám hlavu 😀 😀 😀
http://www.elodiedetails.com/#