Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

improvizacia
9. máj 2011

@mici111 - mne ide o tú nemeckú stranku z ktorej chceme objednávať .-)

kilian
9. máj 2011

@improvizacia
co ja viem potrebujes kreditku

wendy_
9. máj 2011

@improvizacia Ahoj, ja jsem platila prevodem z uctu na ucet. Kartou jsem platit nechtela, protoze data se zadavaji obchodu a ne bance, ktera autorizuje obchod. Jelikoz jsem nemela zatim s obchodem zkusenosti, nechtela jsem riskovat. Platba z uctu probehla naprosto v pohode.

lentila.g
9. máj 2011

@tara_ ja mám malého syna a on uz nechcel byt v hlbokom camel.,strašne tam plakal,a do športového ho ešte nemôžem dat lebo je to skoro,tak sme kúpili na toto prechodne obdobie bee+, a včera bol v ňom prvýkrát vonku a dnešná prechadzka bola tiež super k malého i mojej spokojnosti.ku šport.verzii cam.sa vratime v zime a po refer.od kamarátok viem že šport.verzia je Ok a deti v nich su spokojne

improvizacia
9. máj 2011

@wendy_ ok díky

mici111
9. máj 2011

@improvizacia ja som objednavala bee z www.babycare.nl , kreditku nemam, davala som zahranicny prevodak a preslo to uplne v pohode do dvoch dni pracovnych..teraz som sa pozerala na platobne podmienky na tej nemeckej stranke co ideme objednavat, tam je tiez jedna z moznosti platby prevodom..takze nebude problem..

improvizacia
9. máj 2011

@mici111 ...ok -díky moc za info, možno využijem ak nebudeme spolu promptné 🙂))
Práve som zosumarizovala tie objednávky - posielam cez všetky.

carculka
10. máj 2011

ahoj,mate nekdo dobry typ na podlozky?mame pinkie a mala jak dela psi kusy tak je schrnuje a uz se natrhla

face
10. máj 2011

@carculka ahoj, já doporučuji aesthetic 🙂

face
10. máj 2011

Holky, jinak prodávám tento fusak alá lodger, pokud by měl někdo zájem

face
10. máj 2011

tento 🙂

martinano
10. máj 2011

@face ten je krasny 😵

martinano
10. máj 2011

babulky inak co budete mat babatka, chcem predat pf fusak do klbokej korby a tasku na bugaboo

face
10. máj 2011

@martinano jj, je takový něžný, ale už jsem si navymýšlela kombinací, že musím něco prodat 🙂

martinano
10. máj 2011

@face keby som vedela,ze budeme mat dievcatko by som ho zobrala,ale este neviem ☹

petrasafr
11. máj 2011

@face Ta limetková stříška je nádherná! Taky na ní mám spadeno 😀 ale pro kloučka

face
11. máj 2011

@petrasafr Péťo, je opravdu boží. Na fotce to tak nevynikne. Pro kluky je bez diskuse nejhezčí 😀 ale mě se líbí i na holky 🙂 musím říct, že se mi líbí víc jak ta růžová limitka 😝

face
11. máj 2011

@martinano tak si zatím užívej to překvápko 🙂 mě potvrdili holčičku na sto procent týden před porodem 😀 a já už měla doma dva měsíce růžový bugaboo 😀

petrasafr
11. máj 2011

@face My máme teď modrou a ta je taky krásná 😀 Pořád jsem přemýšlela že druhou vezmu off white, mám i off white deku, ale teď jsem se zamilovala do tý limetkový a myslím, že by k ní ta off white deka šla taky.

face
11. máj 2011

@petrasafr jj, modrá je taky krásná, měla jsem ji na starém bee pro syna 🙂 Ale ta modrá mi přijde taková zimní, ta offwhite nebo limetka bude na léto super 🙂

lia
11. máj 2011

ahojte ,

dnes som navliekla letnu striebornu striesku a neviem kam sa dava ta clona ked dieta sedi? viete mi pomoct? zastrcila som ju dovnutra ,ale nie je to pekne

wendy_
11. máj 2011

@lia Taky nevim, ja jsem ji naopak prehrnula dozadu pres strisku, ale malej ji snese i dole nevadi mu.

wendy_
11. máj 2011

@improvizacia Ahoj, letni strisku jsem zkousela zatim jen jeden den a docela to slo. Malymu ani nevadilo, kdyz byla trosku dole. Nemela jsem zatim cas vyzkoumat jak moc mu to stini, ale pro nas je to jedina varianta stineni. Slunecnik nezvladam, furt se musi stelovat a to me nebavi.

carculka
11. máj 2011

@face dekuju 😉

a jeste holky jak je velky slunecnik od bugaboo?kryje dost?ted jsu objednavat?nebo mate nektera nejakej univerzalni?

improvizacia
11. máj 2011

info o slnečníku bogaboo zaujíma aj mna - zatial kým nedáme letnú striešku oplatí sa kupit ku klasickej strieške klasický slnečník ???

carculka
11. máj 2011

@improvizacia my treba slun strisku mit nemuzem tak u nas je to jediny reseni..mala chce mit schrnutou i normalni

brendda
11. máj 2011

@zajo79 odkial objednavas tu clonu?

zajo79
11. máj 2011

@brendda my-babyshop.de

mici111
11. máj 2011

@zajo79 objednavala si si aj organizer? lebo na stranke maju napisane, ze nie je k dispozici, ze sa nanho caka dlhsie ako dva tyzdne..cize otazka je, ci poslu objednavku to co maju alebo pockaju, kym dostanu organizer a az potom to cele poslu naraz..hm? co myslis?

zajo79
11. máj 2011

urcite to poslu vsetko naraz az. a jasne, organizer musi byt. 😅