Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

hanahana7
8. jan 2012

@lupatko donkey skor pre dvojicky nie?

hanahana7
8. jan 2012

@lupatko cameleon uplne staci

johnatanka
8. jan 2012

@leishmania děkuji moc

yashmin
8. jan 2012

@lupatko tak pak daj vedet 🙂 sice je drahsi ,ale je kvalitny :D

lupatko
8. jan 2012

@yashmin jasne 🙂 veď to že ide mi hlavne o tú kvalitu , keďže budeme chodiť na chalupu tak potrebujem aj kočík vhodný do terénu lebo tam teda cesta neni 😀 Termín mám až v júly, takže mám dosť času vybrať ten najkrajší z nich 😉

leishmania
8. jan 2012

@hanahana7 mne osobne sa na tom CP kudu zda strasne kratka stireska, tam musi svietit slnko na cele dieta ked je to v spacej polohe podla mna. kolesa vypadaju lepsie ako na beecku, ale bee sa mi zas viac paci, a aj tie striesky sa daju menit

tanija133
8. jan 2012

@leishmania mne sa tiez zda byt dost kratka strieska na tom Casuali, a este som si vsimla ze ma to ukoncenia noziciek,na bee plus je to bez ukoncenia..ale som zvedava ako bude vypadat nazivo... 😉 zasa je tam lahsie otacanie sedacky,teda aj s dietatom, odpruzenie, a je lahucky.....a to tiez nie je na zahodenie... 😉 A som hlavne zvedava aj na cenu... 😉 a priestrannost.... 😉

tanija133
8. jan 2012

@lupatko presne tak donkey je surodenencky kocik ,alebo pre dvojicky, pre jedno babo by taka velka a roztahovacia konstrukcia bola zbytocne..Cameleon je naj.... 😉Myslim ze ten strieborny co si sem dala, to bola limitovana edicia z minuleho roku a asi sa uz novy neda zohnat....

brendda
8. jan 2012

@hanahana7 Bebel je zradkyne všech mori 😀 😀 já hlasuju pro Bee+ 😀 Měla jsem ho ted pujceny v Dubaji od kamarádky,přežil plaz,moze,denno denni skládání do auta,vyndavani z taxiku 10*denne....

tanija133
8. jan 2012

@kijusqa tiez radsej Camleona by som kupila, a to predava pani iba sportovu cast? Lebo asi vies tieto Camelony sa daju kupit iba ako 2kombi...A uricte si ho pozri predtym nazivo, ci je naozaj ok, opotrebovanie, kolieska..... 😉

tanija133
8. jan 2012

@kijusqa tiez radsej Camleona by som kupila, a to predava pani iba sportovu cast? Lebo asi vies tieto Camelony sa daju kupit iba ako 2kombi...A uricte si ho pozri predtym nazivo, ci je naozaj ok, opotrebovanie, kolieska..... 😉
@johnatanka hlavny rozdiel je ze Bee je ovela uzsie ako plusko....otacanie sedacky na plusku je jednoduchsie, na plusku sa da zvacsovat chrbtova opierka, , ja tam rozdiel aj v tvare striesky, bee je take vascia, na plusku je ina, ale tiez staci....a aj v tvare koliesok je rozdiel.... 😉

johnatanka
8. jan 2012

@tanija133 děkuji 😉

lupatko
8. jan 2012

@tanija133 viem, ze donkey je surodenecky kocik, ale videla som ja mono, teda pre jedno dieta a je rovnako siroky ako cameleon..

tanija133
8. jan 2012

@lupatko neviem teda presne ako to s donkey je....ale podla mna donkey, je sice upraveny pre jedno babo, ale ta roztahovacia a sirsia konstrukcia ostava.....a mne sa do zda byt potom zbytocne velke a asi ja tazke potom, ked to budes vyuzivat iba pre jedno babo...a aj cena nebude pri nom najnnizsia...mylsim ze stoji okolo 1100 E...aj ten mono....Ale to je moj nazor.... 😉

hanahana7
8. jan 2012

@lupatko no a ma hentake kolesa? tak neviem ci sa nahodou tazko neovlada..napr.ked dam na cameleon zimne kolesa(alebo v lete na plaz)tak sa s nim zle "soferuje"...co mne vadi..ja praveze milujem ako sa da s bgb-cam kolieskami manevrovat v obchodoch medzi regalmi a jednou rukou 😵 ja za cameleon by som ruku do ohna dala 😀 (mala som novy pri oboch detoch)
kazdy kocik ma nevyhodu..tento ma tu-ze sa sklada na 2 casti..ale tak zas nemoze mat vsetko..ved je to kocik vratane vanicky..nielen sportak..a ten donkey bude urcite aj tazsi..si myslim..ale tak ktovie..mozno je fajn.trebalo by oba vyskusat.

hanahana7
8. jan 2012

@leishmania ahoj,chcem kupit bee plus. uz si tusim vyriesila tu reklamaciu? nieco s kolisekami som zachytila..
ale tak mozem si ho objednat nie? mozno to moj nebude mat? ci? 😀

lupatko
8. jan 2012

@hanahana7 @tanija133 zostanem asi pri tom cameleone a nebudem vymyslat.. ale zalubil sa mi ten kosik hore vedla vanicky 😀

tanija133
8. jan 2012

@lupatko mne by ten kosik vadil, nikde na sirku by si sa nezmestila napr medzi regalmi v obchodoch,.... 😉 AJ kosik dolu v Camelone je velky.... 😉

hanahana7
8. jan 2012

@lupatko pytala si sa za cameleon ci je to dobry kandidad na 1 kocik..ano je.
to ze ja si idem kupovat este iny kocik-to uz je taka rozmaznanost..ze nechcem sa vzdat cameleona ale nechce sa mi ho stale skladat a vlacit v aute.tak si chcem kupit este nejaky golfac(cize bee)..ak si zvyknes na skladanie do auta tak neni o com.. a ak este nahodou chodis prevazne pesi a na prechadzky tak odporucam!!! a pre prve babo tiez odporucam.ja mam 2 male deti tak to uz tak na prechadzky nechodim 😢 ..
vacsinou som stale v aute..

hanahana7
8. jan 2012

@lupatko jasne aj ja som na to hned ze jeeeeeeeej! ked som ho prvy krat na nete videla 😀

lupatko
8. jan 2012

@hanahana7 @tanija133 Ďakujem 😉

hanahana7
8. jan 2012

kandidat-nie kandidad 😀

bebel
8. jan 2012

@hanahana7 naživo som ten casualplay ešte neoskúšala...až potom budem definitívne vedieť, či je lepší...len to ich demo video je vážne presvedčivé.
Ale aj taká Sola od mamas and papas sa mi páčila až na kvalitu koliesok a odpruženie....ako alternatíva k bee+.
Ja na shopping, k lekárovi, na dovču používam zapp xtra.
Kto má rád golfky, tak miluje maclareny......mňa napr. rozčulujú, použila som ich týždeň v Paríži a museli okamžite preč. 😎

bebel
8. jan 2012

@lupatko košík vedľa dieťaťa je absolútna blbosť.....akonáhle vie dieťa uchopiť veci, najväčšia zábava preň bude vyhadzovať z toho košíka veci na zem. 😎 😝

hanahana7
9. jan 2012

@bebel mne sa paci maclaren ale nejako ho "neviem" kupit...resp.nechcem...segra ho ma..
dakujem za odpoved 😉 aj tak uz "musim" kupit bee-cko lebo vsak uz mam tie missoni..a chcem to vyskusat..
ved keby daco tak to cele predam..a potom kupim iny..
neviem ci mam kupit denimve bee, ci ruzove(strecha)..a potom mam to missoni..
pre babu.ciernej uz mam asi dost..cameleon mam s ciernou strechou(a svetlo ruzovou).
skoda ze ked sa mala narodila este som nevedela o missoni...tie tvoje potahy su nadherne..tie sa mi uz neoplatia kupit.mala uz nema vanicku.

kilian
9. jan 2012

@lupatko ten donkey mono je sirsi ako cameleon a sedacka je ovela uzsia-kvoli tomu kosu vedla.....pre jedno dieta urcite cameleona...

bebel
9. jan 2012

@hanahana7 😀 😀 😀 keď musíš, tak musíš 😝 😀 😉 nie je, čo riešiť 🙂
Ja by som brala potom skôr to celé čierne na čiernej konštrukcii k missoni 😎

kveetiinkaa
9. jan 2012

ahoj, prosím o radu, jaký byste koupili použitý bgb kočárek od novorozeneckého věku? Bgb se mi líbí, že je lehoučký, nový kupovat nemůžu, bude pro třetí mimi a cena u nás je hodně vysoká:O(
Dívala jsem se, že se dá koupit občas na mmb, ale jinak netuším. Kupoval jste někdo použitý i jinde a případně kde? Nebo nový v cizině?
Zatím se v tom moc nevyznám, děkuju.

Omlouvám se, jestli se to tu někde řešilo, ale na koníku jsem nová a tuhle diskusi jsem vygooglila a nestihla ani trochu projít.

brendda
9. jan 2012

@kveetiinkaa Záleží,kde potom chceš kočárek používat?!
pokud jezdíte i do přírody a na hory,tak určitě Chameleon.Pokud spis do města,tak úplne stačí Bee s novorozeneckou vlozkou.To je můj názor.Já měla Bee půjcene od kamarádky na dovolenou,Max měl 4.mes.měl to polozene do lehu a byl tam taaaak spokojeny,protože videl ven.Jinak ho ale porad vozim v hluboke Korbe od Chameleona,nefouka tam,ma tam teploucko a i přesto,ze je ho v pul roce kus,porad tam ma hodne mista i s fusakem.

kveetiinkaa
9. jan 2012

No bydlíme v Praze, do přírody se dostanu jednou za uherský rok u švagra do lesa a i tam jsou cesty ok.