Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

carculka
4. apr 2011

@bebel mas mado na chicco?

bebel
4. apr 2011

@carculka áno.. 🙂

zebricka23
4. apr 2011

nevete, ci tie pinkie podlozky sedia aj do cameleona??pripadne nemate niektora foto???,alebo ta emitex???alebo aku podlozku okrem originalu by sa tam hodila...

bebel
4. apr 2011

@zebricka23 v mojom albume mám bez bočníc ružovú podložku šitú do bee+ aj v cameleonovi

miska1981
4. apr 2011

@bebel krasne...sa mas, ze mas taku sikovnu kamosku 😉 inak mozes mi prosim ta napisat tu podlozku ruzovu pinkie aky je to presne odtien, na ich stankach je viac ruzovych, stredne ruzova, tmavsia, fuksia, nech viem aka je totozna so strieskou.

lodgermaniacka
4. apr 2011

@bebel maš to super doladene, aj s tou dekou 😵

lodgermaniacka
4. apr 2011

@andrejo nebolo to ešte na stare bee? ty maš stare či plusko?

improvizacia
4. apr 2011

@carculka zari, to je september, ze? Fuuu to je neskoro. Neviete ci nesedi na bee plus aj nejaky univerzalny nanoznik?

improvizacia
4. apr 2011

Baby, viete mi poradit, ktory origoš fusak pre bee plus je ten tensi a ktory je ten hrubsi? Su dva ze?
Diiiky

andrejo
5. apr 2011

@lodgermaniacka ja budem mat bee+. No a preto to chcem vediet aby som vedel ci treba cely kocik objednat red treasu(red) alebo sa da aj samostatne kupit. Aj ked uz je to asi jedno teraz. Na joinred som bee+ nenasiel tak asi to pre + nerobia uz. No a vzhladom na to ze chcem podporit jedneho predajcu tak cakam ci tam budu mat tieto veci a ci sa tam bude dat objednat. Nechcem to objednavat online kedze to aj tak nevyjde o moc lacnejsie.

wacata37
5. apr 2011

ahojte, tak nastal cas a budu prodavat svuj kocarek, je moznost pres kuryra zaslat do CR ci SR tak se mrknete a houknete na me pokud mate zajem. dekuji.
http://cgi.ebay.co.uk/Bugaboo-Chameleon-everyth...

carculka
5. apr 2011

@improvizacia oni na bee ti usijou i nektery zensky z mmb-)
ale mylim ze od pinkie by mohl byt pekne propracovany 😉 a ze ted nebude potreba

holky je plastenka soucasti bee???
furt jsem vahala,pak ze ho v nedeli vemu to zas jsem cukla-mala tam strasne zlobila,uz definitivne koupim pristi tyden jen nevim zda v babyparku nebo pres net 😖 😖 😖

improvizacia
5. apr 2011

@carculka ja mám by doma a prišiplášť bol v cene. Ešte som ho ani nevabalila.
Asi budem hladať nánožník z nejakých všeobecných ktoré sedia na viacere kočíky - len neviem ktoré... ☹

face
6. apr 2011

Ahoj holky, tak jsem nafotila naši limitku, je opravdu hodně světloučká, ale taková něžná 🙂 Rovnou jsem udělala foto s podložkou bugaboo a podložkou aesthetic 🙂

ellysa
6. apr 2011

tu jarná limitka

ellysa
6. apr 2011

@face tá aestetic je krásna, pošleš mi link na ňu, xixi to je telepatia

face
6. apr 2011

@ellysa jé tak to je fakt telepatie, je vidět, na co hned po ráno myslíme 😀 podložku aesthetic jsem kupovala zde, můžeš si nakombinovat různé barvy i materiály. Já mám materiál z jedné strany plátno, z druhé bavlnu a je opravdu úžasná 🙂 http://www.aesthetic.cz/?lvl=3&idk=10&ids=193 Já mám z druhé strany barvu lila 🙂

mici111
6. apr 2011

@ellysa
@face kraaaaasne, kocky 😵 😵 😵 😵

face
6. apr 2011

@ellysa tím zde myslím na těch stránkách aestheticu 😀

ellysa
6. apr 2011

@face hej hej pochopila som, idem pozrieť, či posielajú na sk a hlavne, či poštovné nie je 500 českých

face
6. apr 2011

A jak se vám to líbí s tou vložkou sand? Přemýšlela jsem jestli koupit tu sand nebo offwhite, tak snad jsem neudělala chybu, mě se to s tou sand docela líbí 🙂

zebricka23
6. apr 2011

@face podla mna je to pekneee....a nemohla by si tu vlozku bgb odfotit aj v sportaku cameleona??ako to tam sedi.???ja uz mam objednanu off white striesku...🙂)))tak by som brala tu,ale aj tato je pekna.....a limitka je krasna🙂
@ellysa a teda aj u teba je limitka nadhernaaaaaaaaaaaa
@lodgermaniacka a ta zelenaaaaaa ze wauuuuu 🙂)

vevercaci
6. apr 2011

Pěkný den,

chtěla bych se zeptat, zvažuji koupi kočárku Bugaboo Bee, mám doma Concord Fusion a chtěla bych něco jako golfky. Zvažovala jsem Maclaren, ale bojím se, že nebude uříditelný jednou rukou, když budu druhé dítko potřebovat držet za ruku, což ve městě je docela často. Takže přemýšlím o BGB Bee, který se mi moc líbí a když jsem ho zkoušela, přišel mi, že jede "sám". Nevím ale, zda Bee a nebo Bee+.. je v tom opravdu takový rozdíl? Případně máte někdo ten Maclaren?
Také zvažuji, že bych si pro kočárek zajela do Rakouska, ale zatím jsem nezjišťovala, zda by se to vyplatilo..
Moc děkuji za názory.. 🙂

bebel
6. apr 2011

@vevercaci ja som mala teraz na 3 týždne aj maclaren XT a nikdy viac. V porovnaní s bee+, jednoznačne bgb.
Boli neskladné a to mám reanault mégane combi....úplne idiotsky sa polohujú aj chrbátik aj nožičky.
Je to iba taká trápna látka na konštrukcii.
Do aj tak miniatúrneho košíka sa nedostaneš, keď dieťa spí.
Tá strieška je síce rozzipsovateľná na pomerne dosť veľkú, ale Bibiane vadila a odstrkovala ju preč a vadilo jej aj slnko cez tú plastovú clonu.
Dajú sa viesť 1 rukou v nákupnom centre, ale vonku na nerovnom povrchu už je to problém.
Bee+ ide potichúčky oproti Maclarenu.
Jediné, čo by som na tom kočíku vyzdvihla bola jeho pláštenka.... len na 4 patentoch ukotvená, skladná a uschovateľná vo vrecku priamo na strieške.
A určite by som volila bee+, nie starú verziu...už sme tu viac krát písali prečo. 😉

face
6. apr 2011

@zebricka23 díky 🙂 do sporťáku jsem to ještě nezkoušela, mám to uložené, tak až bude čas, přehodím to a nafotím. O té offwhite letní stříšce také uvažuji, ale mám koupenou tu letní na Plusko, tak nevím, jestli nebudu jezdit spíš s ní. Ale určitě ta offwhite stříška s offwhite vložkou bude bomba, tak se pak těším také na foto 🙂

vevercaci
6. apr 2011

@bebel díky za názor, já právě koupila golfky Chicco Multiway, protože jsem potřebovala narychlo něco do letadla..malý se tam teda vyspal, ale manipulace s nimi je strašná, kolikrát se ty přední kola tak rozhádají, že vůbec nemůžu jet, jednou rukou už to nejde vůbec..jsem zvyklá jezdit s concordem, kde se dá řídit i jedním prstem, takže tohle mě fakt vytáčí..zkusím pročíst diskuze více zpět na ty rozdíly mezi bee a bee+ 🙂

ellysa
6. apr 2011

@bebel kedy nafotíš strieškuuuuuuuuuuu 😀

bebel
6. apr 2011

@vevercaci hmmmmmmm, ten som mala tiež na 2 hodinovej prechádzke.........a kopala som do konštrukcie, o jazdných vlastnostiach sa ani rozpisovať nebudem...proste plastová hrkálka.
Ja golfáče všeobecne nemusím...ale do auta a na dovču mi zajtra konečne príde quinny zapp xtra imageline VIVID 😀

bebel
6. apr 2011

@ellysa dnes je hnusné počko..idem za kolegyňami do roboty pozrieť a potom má malý tréning v PK a nemám teraz iný kočík ako bee+ (teda croozer nerátam)..možno zajtra sa k tomu dostanem 😉