Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
14. apr 2011

čaute, ak by ste mali zaujem, predavam krasnu mickey&minnie striešku 🙂
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/o1ph/str...

lodgermaniacka
14. apr 2011

@zajo79 neviem, nepozerala som

dastien
14. apr 2011

neviete mi prosim vas poradit kde by som kupila sportovu cast na cameleon vo farbe dark grey alebo ciernej?nepredavate niektora?

carculka
14. apr 2011

@ellysa a proc citliva?mas ho nejradsi?

holky taky obcas mate sikmo tu strisku?staci teda upravit

lodgermaniacka
14. apr 2011

@mici111 madlo sedí od chicca, fakt perfektne, zajtra môžem nafotiť 😉 ja som sa zlakla že budem musieť bee+ predať, maly mi v nom vrieskal, šmykal sa, resp.zosuval sa mi cely a madlo mu chybalo, ako som mu dala podložku od pinkie a madlo tak nič predavať nemusím 🙂

barbora87
14. apr 2011

@lodgermaniacka a kde si kupila madlo?ja ho nemozem zohnat :(

lodgermaniacka
14. apr 2011

@barbora87 skus objednať cez bambini, ja som pôvodne išla odtial, ale kupila som nakoniec od kamošky a ta objednavka z bambini sa našťastie nekonala, @mici111 neviem či som ho tebe neslubila, ale mam teda len to jedno..

mici111
14. apr 2011

@lodgermaniacka OK, tak som happy..zajtra pride nasa dodavka .-) 😵 😵 😵 tak sa potom dohodneme a stretneme a teda aj s tym madlom ratam od teba 😵 😵 😵 😵

carculka
14. apr 2011

@lodgermaniacka a neni pravda ze se casem rozvyklaji kolecka?rikala kamoska ze sice tam jde ale nepatri a dela to neplachu

no s bee plus se jezdi fajn ale je to pro me nezvyk napr na kostkach ze spirita u kteryho jsem je ani nepostrehla...ale teda maly se tam strasne libi 😵 😵 😵

mici111
14. apr 2011

@lodgermaniacka jaaaaaaaaaaaaaaaaj ☹ no nevaaaa 🙂 tak objednam cez bambini..nie je problem..

lodgermaniacka
14. apr 2011

@mici111 prepač, ale mam nakoniec len to jedno, ale ako pozeram, nestoji vela uplne nove

http://www.bambini.sk/sk/store/product/1103/119...

mici111
14. apr 2011

@lodgermaniacka jo a ak budes mat cas a bola by si taka zlata, tak fotecky nejake si prosim aj s madlom 🙂

lodgermaniacka
14. apr 2011

@carculka kvoli madlu by sa rozhegali? pochybujem, ved to s tym nema absolutne nič spoločne 😨 je nasadene na konštrukcii, ale ja som o tom ešte nepočula

lodgermaniacka
14. apr 2011

@mici111 možno bude aj v enikibeniki 😉 nemusiš potom platiť 5 eur kuriera

mici111
14. apr 2011

@lodgermaniacka v pohode 😉 uz som nanho pozerala..bozeeee, ja sa tak tesim zajtra na ten kociiiik 😵 😵 😵

lodgermaniacka
14. apr 2011

@mici111 ani sa ti nečudujem 😉 🙂

ellysa
14. apr 2011

@lodgermaniacka no však už ho mala mať dnes, ale som nejak doma nebola, tak prídu znova zajtra, už sa nepohnem nikam

mici111
14. apr 2011

@ellysa 😵 😵 😵 😵 jupiiiiiiiii 🙂

lodgermaniacka
14. apr 2011

@ellysa 😀 aha, tak ty si na vine 😉

carculka
14. apr 2011

@lodgermaniacka to nevim,kamoska mi varovala ze to cetla

barbora87
14. apr 2011

@ellysa hihi jupiii a kedy budes mat cestu do wien?

ellysa
14. apr 2011

@barbora87 no tento víkend nie 😒

bebel
14. apr 2011

Reálne fotky limitiek striešok na cameleona http://cgi.ebay.at/Bugaboo-Cameleon-grau-sand-C...

bebel
14. apr 2011

a krásne kvetované červené návleky pre cam http://cgi.ebay.at/Bugaboo-Bezugsset-Bekleidung...

vorllinka
15. apr 2011

@lodgermaniacka
Holky a prosím vás to madlo je chicco liteway nebo multiway? 😉 Děkuji 😉

vorllinka
15. apr 2011

@bebel Ta limetková limitka je na cameleonovi nááádherná 😵 😵 😵

danulavo
15. apr 2011

@vorllinka To madlo je chicco multiway a musí se trošku rozhátnout 😉

vorllinka
15. apr 2011

@danulavo Děkuji.

Nevím jestli ho mám objednávat, nevím jak to bude na bee vypadat, aby mi to nekazilo celkový dojem z toho kočárku 😅

danulavo
15. apr 2011

@vorllinka já ho mám, ale zatím nepoužívám. Mně se právě na kočárku nelíbí a malá ho zatím nepožaduje. Pro jistotu ho ale mám doma. Myslím, že bebel (a další holky tady) má ve fotoblogu fotku kočárku s madlem 😉 a vypadá tam v pohodě.