Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

sofffi
21. jún 2011

Ahoj holky. Mám dotaz. Mohla by jste mě prosím některá poradit jestli na Bugaboo bee plus sedí to madlo od Chicca? Nebo nějaké jiné. Moc děkuji za odpověď. S

elelel
21. jún 2011

baby, aj ja mam otazku...chcem bee plus na leto, myslite si, ze sa zaobidem bez tej letnej striebornej striesky?ked mi v tom bude babo spat, budem mat klasicku striesku a dam slnecnik, bude tam velmi svietit??lebo mne sa ta letna nepaci 😖 dikes

kilian
21. jún 2011

@elelel to mas pravdu,mne sa tiez nepaci a ani ju nebudem mat,pouzivam slnecnik.

klariks
21. jún 2011

Já mám letní stříšku i slunečník a s obojím jsem spokojená. Jen slunečník musím neustále natáčet a přehazovat tam, odkud zrovna svítí, kdežto u letní stříšky je to bez problému, buď ji dám úplně dolů, když malý spinká, nebo jen částečně, když sedí a chce se dívat...krásně jde přez ni vidět ven, ale nesvítí na něj...já bych neměnila...a teď ji někdo nabízí na MB za docela dobrou cenu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44051636&tab=0

elelel
21. jún 2011

@klariks ved prave to ma stve, ze je to vyborna prakticka vec, ale ja mam strasnu averziu voci takymto striebornym veciam, jednoducho sa mi vobec nepaci ☹ tak asi budem radsej prehadzovat hore dole slnecnik 🙂 ...este rozmyslam ci nahodou na bee nepasuje na tento ucel slnecna clona, napr.od teutonie, nevie niekto?

klariks
21. jún 2011

@elelel treba by sis zvykla 🙂 mne se treba uplne poprve Bugaboo vubec nelibil a ted bych nemenila 🙂 a pozor, tato stribrna vec 🙂 je i ze spodni strany toho slunecniku 🙂 Je to vlastne ten material s UV ochranou se slunecni clonou si nejsem jista, treba nekdo poradi...

vorllinka
22. jún 2011

@sofffi vím jen o tom madlu od CHicca, že tam pasuje. Je to dobrá věc 😉

@elelel já nemám ani slunečník ani stříbrnou stříšku 😉 A myslím, že to v létě zvládneme 😉 Bgb má krásně stínící stříšku a syna vždycky mažu opalovacím krémem. na ostatní kočárky se taky nedávají stříšky s UV ochranou 😉

tanija133
22. jún 2011

@vorllinka prosim ta a to madlo od Chicca tam pasuje aj ked mam otocene babo k sebe? Niekde som citala ze nie....iba ked je v smere jazdy....velmi by som ho chcela, ale zatial mam krpca otoceneho iba k sebe... 😒

elelel
22. jún 2011

@vorllinka dik, tak si ma utrvdila v tom, ze si ju kupovat nebudem 🙂 ved si nekupujem ten kocik s takymi peknymi strieskami na to,aby som tam nakoniec davala tu nepeknu striebornu 🙂

tanija133
22. jún 2011

@elelel Mne sa tiez ta strieska vobec nepaci, ale uznavam je velmi prakticka.....ale tiez by som si ju nekupila, mozno by som to riesila nejakym neznackovym slnecnikom....aj ked tie su zasa neprakticke.... 😉

vorllinka
22. jún 2011

@tanija133 tak jsem to byla zkusit 😅 Protože vozím syna jen otočeného ,,do světa,, a nejde tam, opravdu..

sofffi
22. jún 2011

Holky děkuji za odpovědi. Já chci taky ze začátku malou vozit směrem k sobě a později až do světa. Má ho tady některá bez madla a je s tím spokojená? Je to madlo v něčem důležitý? Nebo to jde i bez něho. Když sám výrobce ho tam nedává. Děkuji za odpověď.

vorllinka
22. jún 2011

@sofffi já když jsem si ten kočárek koupila, tak mi to přišlo úplně v pohodě bez madla a ani se mi tam moc nelíbilo, ale pak jsem ho koupila a od té doby si to bez něj nějak neumím představit, přijde mi to takové lepší, ale nevím čím, takové bezpečnější asi.. 😕 Když kouká do světa 😉

sofffi
22. jún 2011

@vorllinka děkuji za radu. Já si Bb plus objednala v Babyparku a teď na něho čekám. Když jsem se ptala paní prodavačky na madlo, tak mě sdělila že univerzální madlo od Chicca na Bb plus nesedí a jestli ho tam někdo má, tak ho musí nějak roztáhnout aby tam pasovalo. A ještě dodala, že madlo od Ch. se přestalo vyrábět a oni mají poslední kus. Tak teď nevím jestli ho mám koupit hned, když budu malou do podzimu vozit k sobě. Na zimu mám jiný kočár a za rok na jaře bych ho tam teprve dala. A oni ho nebudou už prodávat. Nevím jak se rozhodnout. Ještě se chci zeptat objednala jsem si k tomu ten organizér. Má ho tady někdo? Je dobrý nebo je to zbytečný a malý? Děkuji.

vorllinka
22. jún 2011

@sofffi no roztáhnout se trošku musí, ale jde to 😉 a já bych ho koupila, stojí do pětistovky a jestli se přestane vyrábět tak o něj pak bude zájem (kdyby ti nevyhovovalo, tak bys ho určitě na bgb prodala 😉)

sofffi
22. jún 2011

@vorllinka díky za radu. Rovnou ho asi koupím, ať pak nestresuju. Můžu se zeptat jakou máš barvu stříšky a jak dlouho ho máš? Co se ti na něm líbí a co naopak ne? Dík

gabina_84
22. jún 2011

že se pletu do diskuse....malého od 10 měsíce vozím v bgb bee + a bez madla a bez problémů a to si myslím, že je malej občas takovej diblík 😀 ....ale pokud budeš mít lepší pocit s madlem, tak to asi bude lepší.....já malýho poutám pouze přes boky a i když se různě nahýbá do košíku (jezdíme od pořízení hlavně do světa) - tak je to ok.....toť moje zkušenosti (nezkušenosti s madlem ;)

kilian
22. jún 2011

@sofffi mas pravdu,to madlo chicco multiway sa uz zvlast nepredava,len spolu s kocikom chicco. 😠
a to druhe madlo chicco liteway nepasuje??vie to niekto? 😅

tanija133
22. jún 2011

Ono to madlo, je vec nazoru, ked ho babo nema, tak si zvykne bez neho, ale ked ho ma, tak ho potom uz potrebuje.....Moj krpec sa napriklad za to madlo na inom kociku stale chyta, drzi sa ho , nakuka cez neho...a tak...a aj to tak kvazi isti dieta.....takzer nam madlo vyhovuje.....Do kelu, uz sa nebude vyrabat, este pred mesiacom som ho niekde videla, nekupila, ze ho este nepotrebujem....lebo krpca ma zatial iba k sebe a naj jar ho budem potrebovat tak uz ho nekupim... 🙄
@kilian to druhe madlo liteway vraj nepasuje, baby to tu uz pisali......

tanija133
22. jún 2011

@vorllinka pozerala som si tvoje fotos....aku to mas podlozku v tom beecku tu sivu? vypada super.....

bebel
22. jún 2011

Ahojte, ja mám multiway madlo aj gesslein swift pevný penový model 😎 To madlo sedí ešte lepšie. Preto ak by mal niekto záujem o madlo chicco predám ho za 12 Eur aj s poštovným alebo za 10 bez pošty pri osobnom odbere 🙂

carculka
22. jún 2011

@bebel bebel tak gesslein sedi lip?premyslim ze nakonec koupim🙂

kilian
22. jún 2011

@bebel da sa to madlo gesslein kupit aj zvlast bez koca?

tanija133
22. jún 2011

@bebel To ma tiez zaujima ci sa da madlo kupit na Gesslein zvlast????? sedi potom na plusko aj ked mam krpca k sebe?

tanija133
22. jún 2011

@bebel lebo na fotke c 133 so zelenou strieskou mas madlo , a mas malicku k sebe....Ake to je?

bebel
22. jún 2011

@tanija133 sedí lepšie a dá- mám to aj v albume. https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bebel/album/...
Ale už sa nepredáva.....
Teraz robia iba skladacie madlo, s ktorým sa dá swift poskladať na dáždnik.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bebel/album/...

bebel
22. jún 2011
tanija133
22. jún 2011

@bebel No zda sami ze to Gesslein madlo aj lepsie vyzera....no a to skladacie madlo na swift sa vyraba? A da sa kupit zvlast? a sedi na plusko aj spredu? 😉

bebel
22. jún 2011

@tanija133 vyrába sa, ale nevyzerá to vôbec pekne 😎

vorllinka
23. jún 2011

@sofffi já mám bgb asi od dubna a jsem s ním moc spokojená, je nejvíc nejlepší 😀 Ale asi bych ho nemohla mít jako jediný kočárek, mám ještě Jané slalom a ten bereme, když jdeme do přírody nebo někam, kde by malá kolečka nestíhala. A ještě se mi tedy bgb trošku hůř zvedá např. na chodníky, ale asi je to jen o zvyku. Mám modrou stříšku a mám v plánu jít do černé 😉

@tanija133 mám origoš vložku od bgb dark grey a jsem s ní fakt moc spokojená 😉