Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

straw
12. sep 2011

@lentila.g jasne dam vediet , ci mi poslu tie spominane kruzky...je super a syn ho miluje...ide mu naraz niekolko zubov a uz druhy tyzden spime aj v noci v kociku 🙂

kamila297
12. sep 2011

My jsme byli velmi spokojení. Mám ho na bazaru, jestli máš zájem.

ellysa
12. sep 2011

@zajo79 no na tú solu som veľmi zvedavá, to je č.2 pre moje ešte ani len nesplodené druhé dieťa 😀 😀 😀 😀 😀

elelel
12. sep 2011

@straw a ktory je do bee lepsi?aku farbu elodie details mas?dik 🙂

tanija133
12. sep 2011

@elelel Tak ked mas aj Teutoniu tak to ano....kocik do poriadneho snehu ,keby nahodou....Ale jasne ,ked je ti tam babo bude v zime vo fusaku spokonjne to je najdolezitejsie.... Lodger je asi praktickejsi, bez vlozky celorocne, alebo iba vlozka booster ako podlozka ked je este ani teplo ani zima, a dokopy ked je poriadne zima...Aku mas farbu striesky ,ked chces iba denim?

straw
13. sep 2011

@elelel bunker mame od jesene do miernej zimy a ked snezi a je tuhsia zima davam elodie. Mam retro...krasne svieti 🙂

straw
13. sep 2011

@lentila.g uz mi odpisali, ze mi posielaju tie kruzky...pridu postou a zadarmo...ja som totiz kupila bee-cko cez MMB ale uplne novy kupovany v holandsku pre mna len som si nejak zabudla vypytat ucet...napisali mi, ze ak ho kupujem takto "z druhej ruky" zaruka zanika ale aj tak mi to poslu 🙂

kilian
13. sep 2011

rozmyslam o predaji mojho denimoveho bee+,je mi ho tak luto zabaleneho v krabici. 😖

zajo79
13. sep 2011

@kilian preco je v krabici?

kilian
13. sep 2011

@zajo79 lebo ho nepouzivam...

elelel
13. sep 2011

@tanija133 tak dik za rady 🙂 stiresok mam viac, off white, ciernu, situ, a budem si davat asi este sit z ameriky 😀 ten denim sa hodi asi k vsetkemu tak preto

lentila.g
13. sep 2011

@straw Jeej dakujem za info.hneď zajtra im poslem mail.to je super, že to vedia riešiť,ja som rozmyslala aj nad novými kolesami,ale neviem či by to pomohlo.ináč dnes som si všimla na chodník ked vychadzala jedna Mamina tak jej to robilo tiez na peg perego a to boli tie dvojkolesa.

straw
14. sep 2011

@lentila.g nove kolieska to nevyriesia, je to podla mna vec zatazenia kocika...ak mam kosik pod kocikom plnsi, kolieska to nerobia...mala som aj starsi model bee a ten bol ovela pevnejsi a bezproblemovy...prijala by som staru konstrukciu a nove rozmery sedacky 🙂

emka34
14. sep 2011

Ahojte, prosim o radu, mam bgb cameleon a vcera som si vsimla, ze cierny penovy ram je potrhany presne na mieste, kde pouzivam slnecnik,teda pod jeho upevnenim. Mate podobnu skusenost,alebo som nesikovna len ja ☹ ? Kocik je v zaruke,myslite, ze to vyreklamujem? Dakujem.

lentila.g
14. sep 2011

@straw tak dufam ze to poriesia tie kruzky, a mam este jednu otazku, ale to mi budu mozno vediet odpovedat aj ine maminy, da sa v pohode zlozit bee aj s fusakom, alebo ho musim zakazdym vyberat...lebo na cam.je to jednoduchsie co sa navliekania fusaku týka ( mam namysli Lodger)

sendynka01
14. sep 2011

Ahojte baby vedeli by ste mi niektora zmerat opierku na bee+? Potrebovala by som vediet ako najviac sa da vytiahnut. Dakujem 🙂

danulavo
14. sep 2011

@lentila.g bee jde složit i s fusakem

lodgermaniacka
14. sep 2011

@elelel ja mam aj lodger aj bugaboo a nedala by som ani jeden preč, lodger do takehoto chladnejšeho počasia bez vložky, do väčšej zimy aj s nou a bugaboo zase krasne zakryje cely kočík, trči len hlava schovana v strieške, boky su zakryte, len ja si s bee zimu netrufam teraz s nim jazdim, na zimu mame trojkolku

lodgermaniacka
14. sep 2011

@tanija133 mam aj bee+ aj maclaren 😉 + trojkolku do zimy 😉

tanija133
14. sep 2011

@sendynka01 minimalna vyska chrbtovej opierky je 44 cm a maximalna 54 cm..... 😉

sendynka01
14. sep 2011

@tanija133 Dakujem velmi pekne :D

ronie111
15. sep 2011

@lucineska1 Ahoj, čo si pisala davnejsie, ze si videla nazivo Bgb Donkey .... myslis, ze stoji za tie prachy? Cakam dvojicky a mam nan zalusk... asi najkrasi z dvojickovskych kocikov... aky ti prisiel? akurat? ci maly? diky za kazde info..

vorllinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska1981
15. sep 2011

@lodgermaniacka ahoj uz si vybrala nejaky kocik na zimu, citam, ze mas trojkolkou pre aku si sa nakoniec rozhodla?
ja som ten slalom vymenila za brio, hlavne, ze ked som ho na jar predavala som povedala, ze uz by som ho nechcela, ale vies zenske rozmary su nevyspytatelne 😀

@tanija133 ozaj pisala, ze mas fusion a nie si s nim spokojna, mas koliecka nafukovacie, lebo sa daju dokupit a potom ten kocik ide super. mne sa paci 😉

lodgermaniacka
15. sep 2011

@miska1981 😀 važne si menila? 😎 čo ti vadilo? že nebol otočny? no ja ti napíšem IP čo som kupila, nech nevyzeram že som na hlavu 😉

kilian
15. sep 2011

@lodgermaniacka sem s tou ip,nech aj ja viem a ci tipujem dobre... 😀

miska1981
15. sep 2011

@lodgermaniacka nevadilo mi nic, je to super koc, len moja mala je drobna a smykala sa mi tam, fusak by to vyriesil, ale ja uz som ju tam chcela teraz vozit. a este som si nemohla zvyknut na jedno koliesko vpredu, ale to by som si rychlo zvykla.

lodgermaniacka
15. sep 2011

@kilian 😀 počkaj, prekopirujem ti spravu pre mišku 😎

@miska1981 jasne 😉 mne zase trojkolky vyhovuju a potrebujem zmenu, kedže mam tie dalšie 2 štvorkolky

mici111
15. sep 2011

@lodgermaniacka aj jaa aj jaaaa 😀 co nakoniec budes mat?

carculka
15. sep 2011

@lodgermaniacka me by taky zajimalo,chci neco na zimu,ale teda nevim zda to ma jeste cenu 😀