Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

carodkaa
12. feb 2011

@petrasafr já jsem z jesenice 😀

petrasafr
12. feb 2011

@carodkaa Tak to by bylo super, tak to byste si to tam někde předaly 😀 😀 😀 Ona bydlí Za Rybníkem /myslím, že se to tak jmenuje/ 😀

carodkaa
12. feb 2011

@petrasafr tam, to znám to je kousek 😀

vorllinka
12. feb 2011

já jesenice neznám, je to někde směrem od zličína? 😅

petrasafr
12. feb 2011

Jde spíš o to, že holky ze Slovenska to mají jednoduché, protože mají euro, takže ty si navzájem poslaly ty eura, my budeme posílat koruny a jde o to, jaký bude přepočet, podle kterého se potom ty peníze té, co to bude objednávat, strhnou z účtu. Nebo jestli bysme jí poslaly cena kočárku/fusaku krát 26 kč za euro, aby ta, která s tím bude mít nejvíc starostí, na tom taky něco vydělala. Plus samozřejmě rozpočítat to poštovné!!!

carodkaa
12. feb 2011

@vorllinka
@petrasafr
@sealm

já to na sebe klidně vezmu na poštu atd chodim skoro denně,jen nevim jak to udělat abych byla pro vás dost důvěryhodná,ale mám obchůdek na mimibazaru http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=78659 ,tam se vždycky platí dopředu,mám tam i hodnocení tak se můžeze juknout 😉

carodkaa
12. feb 2011

@vorllinka na zličíně jsem od nás po obchvatu za cca 15min 😉

petrasafr
12. feb 2011

@carodkaa A já už u tebe možná někdy nakupovala 😀 😀 😀 Ta přezdívka mi přijde nějaká povědomá 😀
Asi by to bylo nejjednodušší, dva kočárky by zůstaly hned v Jesenici můj a tvůj /buď by mi ho vyzvedla švagrová nebo bysme tam přijeli, stejně si budu dávat do Anna a Viktorie spravovat madlo na Cameleona/, sealm je pražská, ta by si přijela, vorllinka by přifrčela z Plzně a hotovo.
Ale spíš jak s těma penězma, jaký kurs, abysme ti poslaly peníze.

vorllinka
12. feb 2011

@carodkaa super, tak to bych si přijela do jesenice 😵 a já jsem pro, abys to objednala ty.

carodkaa
12. feb 2011

@petrasafr no vidíš,možné to je 😉 🙂
mno kurz eura-prodej na seznamu je 24,40 tak nějak to zaokrouhlit protože mně za ten převod určitě banka něco ztrhne

petrasafr
12. feb 2011

@carodkaa No právě! Proto to píšu, že bysme ti měly poslat víc, protože tobě určitě strhnout za platbu do zahraničí a třeba ten kurs při posílání převodem bude o něco vyšší. A ještě musíme nějak zjistit to poštovné.

vorllinka
12. feb 2011

@carodkaa
@petrasafr poštovné se nám tam ukáže při objednávce, to pak rozpočítáme až se odešle objednávka 😉 Jsem taky pro zaokrouhlení 😉 Ale 26 mi přijde dost. Viděla bych to na navýšení o 50hal na 1 euro, co? 😉 Ale nějak se v tom počítání ztrácím 🙂 Takže piště jak byste to viděly vy, ráda se přizpůsobím!

carodkaa
12. feb 2011

@vorllinka @petrasafr valuty prodej je euro 24,50..tak to dáme na 25 za euro,jen doufám že než mi pošlete peníze tak to moc nevyskočí

jak chcete tu poštu? standardní doručení nebo nějaké zrychlené?Já na to nespěchám ale je mi to jedno 😉

vorllinka
12. feb 2011

@carodkaa souhlasím s 25 a pokud bys viděla, že ti to vyjde dráž tak ti to dopošleme!! Mně by stačilo standartní doručení 😉

vorllinka
12. feb 2011

ještě uvidíme jestli bude souhlasit se vším @sealm 😉

petrasafr
12. feb 2011

@sealm
@vorllinka
@carodkaa
Já na to taky nechvátám 😀 Jestli teda to normální netrvá dva měsíce 😀
25 euro souhlasím!!!
Snad se sealm taky přidá!

vorllinka
12. feb 2011

@petrasafr
@carodkaa
@sealm
holky já mám radost 😵

petrasafr
12. feb 2011

@carodkaa Jasně, pokud by to nakonec vyšlo nějak dráž, tak ti to doplatíme!

petrasafr
12. feb 2011

@vorllinka Já taky!!! Já vlastně chci rychlý doručení, protože já už s ním chci vyrazit 😀 😀 😀 Ba ne, dělám si srandu 😀 Stejně si ho nechám, až bude hezky, nebudu ho tahat novej do ošklivýho počasí 😀

carodkaa
12. feb 2011

@vorllinka @petrasafr

@sealm
holky tak normální doručení na toto množství 😀 😀 zadala jsem 2x Bee+ a 2x cameleona je 102,10 euro 😉

vorllinka
12. feb 2011

@petrasafr já vlastně chci aby mi přišel hned v pondělí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Abych ho měla doma a drandila s ním po obýváku 😀 😀 😀 😀 😀 Sranda, syn ještě nesedí, takže já mám čas 😀

carodkaa
12. feb 2011

@sealm čekáme na tebe 😉 🙂 😀

vorllinka
12. feb 2011

@carodkaa to je dobrý, to je něco málo přes 25euro pro jednu 😵 😵

carodkaa
12. feb 2011

@vorllinka super taky si řikám 🙂 🙂 na tom babytrader.nl to bylo za 49,- 😠 bez ohledu na to jestli to je jen fusak nebo kočárek

petrasafr
12. feb 2011

@vorllinka Taky myslím, že poštovný dobrý. Já to mám Bee+ + fusak 589 euro + 26 euro poštovný - já můžu poslat peníze!!!! 😉

vorllinka
12. feb 2011

@petrasafr Péťo ty jsi zapomněla na slevu 😀 😵 😵 😵

petrasafr
12. feb 2011

Doufám, že sealm do toho půjde s námi 😀
Ještě je tam vlastně ta sleva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petrasafr
12. feb 2011

Tak to je ještě LEPŠÍ!!!! 😀 😀 😀 😀

vorllinka
12. feb 2011

No já taky doufám, že sealm do toho půjde s námi, ale určo jo. Spíš teď není na netu. Ale v tomhle týdnu bychom to mohly objednat, co? Aby nám je nezdražili jako na babytrader..

carodkaa
12. feb 2011

@vorllinka @petrasafr
@sealm

tak mi přesně napište co chcete ,barvu atd a přesnou cenu a odečtěte si od toho těch 15% a to mi pak pošlete
těch 15%máme jen pokud se přidá i @sealm