Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ivett
7. feb 2012

@lia http://www.bugaboo.com/adapter# podle tohohle by pebble sedět na adaptrech na Cam měla 😉 aha, ono na tom odkazu to nejede až do konce, když zadáš "an adapter", vyber si Cameleon, Czech republic, typ sedačky a zase Czech republic a vyjede ti příslušný adaptér, co na to sedí a vyjede podle mě ten klasický na Cam 😉

kilian
7. feb 2012

@lia pebble je tiez maxi cosi ako aj cabriofix,pasuje jeden adapter na vsetky modely maxi cosi autosedaciek. 😉

lia
7. feb 2012

@ivett nejde mi to otvorit ☹
@kilian ja to nechapem,ale nesedi to,ked dam lave na lave,je v zaklone ta sedacka,ked ich damnaopak,tak je v dobrom sklone,ale nesedi.
vyskusam to este raz

kilian
7. feb 2012

@lia skus este raz,kupovala si nove?musi ti nakliknut.ozaj uz ti dosiel ten all white kocik?fotka nebude?

lia
7. feb 2012

@kilian nekupila som nove praveze,vyskusala som,uz to tam mam,dakujem vam 🙂
lensom cakala,ze to je ako na stokke,ze to klikne a ked to budem davat dole,tak tiez musim nieco stlacit,ale tu asi nie,len sa to vytahuje
nafotim 😉

kilian
7. feb 2012

@lia mne sa podarilo kupit tiez tu all white sportovu sedacku s s tou strieskou. 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lia
7. feb 2012

@kilian faaktt? suppeer.za kolko ked sa mozem spytat
ja sa tej sportovej bojim,ze bude sa rychlo spinit 😒

kilian
7. feb 2012

@lia nato som aj ja zvedava,za 250€ nove.nabuduci tyzden budu u mna.ja uz zachvilu skrachujem...... 😨 😨 😨

brendda
7. feb 2012

@kilian 😀 😀 😲 To my všechny,kvůli tem kocarum 😀

ivett
7. feb 2012

@lia tak hlavně, žes to vyřešila, v tom odkaze bylo jen to, že prostě pebble na ty adaptéry musí jít 😉

lia
7. feb 2012

@kilian no nebudes sama asi,mne podla mna za chvilu mm zablokuje kona radsej 😲 😀
@ivett no skusim to este nieco pozriet ,ci to mam dobre,ale asi ano

lia
7. feb 2012

vcera som to robila az vecer,unavena,znicena,prisiel mi aj board bez prislusenstva a cely den som mala na figu,dnes som to urobila hned 😅
este sa na to pozriem poriadne ked malu ulozim,lebo teraz pozeram z dialky,ze to ie je rovno-na rovnako

kilian
7. feb 2012

@lia fuha,aj mne nadava ,ked vidi tuto stranku.nastastie nicomu nerozumie 😀 😀 😀 😀 a mysli si ,ze si vypisujem s chlapmi 🙄 🙄 a pritom ja len kociky pozeram. 😵
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

deyana
7. feb 2012

@lia tak jsi to tam dostala? taky budem asi kupovat adaptéry, ale sedačku teda tu Citi, my moc nejezdíme, taky na nějaké velké výlety nejsou peníze, tak snad bude stačit..

lia
7. feb 2012

@deyana tak nakoniec to tam mam,ale ked som ho mala takto oproti sebe,tak som videla,ze jedna strana nesedi.nechapem preco,ale nejde to na prvy sup,musela som sa s tym pohrat.fasa,potom s malym budem saskovat,aby to sedelo.a to ked dam maleho nahodou mame,tak amentma 🙄

klariks
8. feb 2012

Holky, nemuzu na www.babytrader.nl najit kocarky Bugaboo, odtamtud uz nejdou objednat? A neobjednavala jste ted nektera z babycare? Ja objednavala pred Vanocemi kocarek pro svagrovou, limit. edici fialovou - Cameleona a poslali misto potahu na Cameleona strisku na Bee ☹ Tak jsem tam posilala uz nekolik mailu a zadna odpoved ☹ Asi tam budem muset zavolat. Pritom kdyz jsem resila pred rokem reklamaci s fusakem, na me dotazy mi odpovídali docela rychle... ☹((

pallacinka
8. feb 2012

@klariks Tiez som si vsimla, ze na babytrader uz nie su bgb, a pritom este pred par dnami tam boli, netusim, co sa stalo. Ja som objednavala predvcerom z babycare, vcera rano som im posielala email a vecer mi odpovedali (no chcela som este nieco doobjednat, mozno to ich motivovalo 🙂 )

klariks
8. feb 2012

@pallacinka Vidis a ja jim pisu uz od minuleho pondelka a zadna odpoved...kdybych nemela vic potahu, tak svagrova kocarek nemuze pouzivat. Pujcila jsem ji zatim ty sve...navic jsou ted i ty mrazy, tak ven nevyjizdi, ale prijde mi to od nich divne...v objednavce i na fakture bylo vse spravne, ale v krabici byla striska na Bee u Cameleona ☹ A ted zadna odpoved...z jake adresy ti prosim odpovedeli? Diky moc

pallacinka
8. feb 2012

@klariks Tak to naozaj nepotesi ☹ Mne pisali z tejto adresy, tak vyskusaj, mozno sa podari: verkoop@babycare.nl. INac ja som im pisala este asi pred dvoma tyzdnami, potrebovala som iba info ohladom dodacej doby nez som objednala a tiez dodnes ziadna odpoved. Dufam, ze sa polepsia a aj ze nam nedopletu objednavku, to by sa mi fakt nieco stalo!

klariks
8. feb 2012

Snad ne...kdyz jsem reklamovala ten fusak, tak se nakonec vse vyresilo...ale tohle me mrzi...jsem chtela svagrove pomoct a usetrit, objednala jsem odsud a pak tohle...jeste poslu jeden mail a pak tam zavolam. Oni ted totiz nemaji tu fialovou verzi skladem, ale slusnost by byla odpoved...alespon jestli to hodlaji resit nebo co jako mame delat 🙂))jinak na tuhle adresu jim presne pisu 🙂
@pallacinka

pallacinka
8. feb 2012

@klariks Drzim teda palce a daj potom vediet, ako si pochodila. Ja som im vtedy tiez skusala volat, no z prace mame tento typ cisel zablokovany a doma som sa k tomu uz nedostala.

carodkaa
8. feb 2012

Ahoj holky mám dotaz ty zimní kola na BGB Cameleon se dají používat jenom napevno,nebo se i trochu natáčejí??Jaké máte zkušenosti,díky!!

klariks
8. feb 2012

@pallacinka jasne, dam pak vedet, jak se zachovali...

ivett
8. feb 2012

@carodkaa natáčet se dají, ale nejdou o 360stupňů, pár stran zpátky (no možná víc než pár) tu někdo dával fotku s natočenýma kolama 😉

garzonka
8. feb 2012

Ahojky, chcem sa spytat, plastenka na Bugaboo bee je len jedna, alebo je zvlast na bee a bee plus? Díkes

carodkaa
8. feb 2012

@ivett Díky za odpověď ;) já ty kola mám,ale nějak jsem nepřišla na to jak kloudně s nima jezdit,aby nemusely být úplně rovně tak jsem myslela jestli třeba něco nedělám špatně,nebo je nemám nasazený opačně..třeba 😀
Ty je máš?

ivett
8. feb 2012

@carodkaa nemám, ale nedávno to tu někdo řešil, tak jsem si vzpoměla...

evitaa777
8. feb 2012

Maminky,nemate niektora na predaj tento fusak?dakujem

petrasafr
9. feb 2012

Všem, kteří chtěli vědět, jak dopadne reklamace Bee+, u kterého nepomohly proti vibrování kol ani všechny nalepené podložky. Napsala jsem dopis přímo na Bugaboo, i když je kočárek kupovaný na babycare.nl, z Bugaboo mi odepsali, že problém je v kolečkách a že posílají celá nová přední kolečka. Dneska dorazil balíček, v něm nová kola a - světe div se - k nim i nalepovací podložky 😠 Tak nevím, jestli si ze mě na BGB dělají srandu!!! Jsem zvědavá, jestli nová kola opravdu pomůžou 😲

lentila.g
9. feb 2012

@petrasafr 😖 Myslim že to nevedia v Bgb vôbec poriesiť,lebo@hanahana7 kúpila novy a poslali jej kruzky ku kociku rovno,ja mám asi klop klop zatiaľ šťastie lebo po nalepeni kruzkov mi to nerobí,tak som zvedava ako dopadneš ty po výmene aj kolies