Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

carculka
17. apr 2011

a ja bych kdyztak prosila slunecnik 😉 teda jestli vyjde levneji i s postovnym nez v babyparku

u nas si mala bee zamilovala,jde kolem nej,hned je v nem a dnes jsem ji musela vozit po dvore 😀 nechtela vylezt a rvala kdyz jsem ji chtela vyndat 😀 😀 😀 coz je zazrak kocary vubec nechtela vkouset pri vybirani a svuj uz taky nejak nemusela,jako sedela ale byl to boj ji ta donutit pokud nebyla unavena a utapana

zajo79
17. apr 2011

@ellysa nevies kde by sa dalo zohnat to sedadlo na board na cameleona? Ty si taka zbehla 😉

dorotkaa
17. apr 2011

@lodgermaniacka hej hej, ja mam cameleona 😉 je to moj oblubenec 😀
bee nemam odskusany, ale suhlasim, je to krasny kocik... mozno raz pri druhom dietati sa k nemu dopracujem, teraz uz nema pre mna zmysel ho kupovat... ja som takto rok dozadu uvazovala nad dovolenkovym kocikom, rozhodovala som sa medzi bee+ a maclarenom xt, az som sa nakoniec rozhodla pre xt, prave preto, ze golfky sa mi zdali na cestovanie jednoduchsie. A som spokojna, som rada, ze si aj ty 😀 a snad si maly zvykne casom aj na bee 😉

@dara29 konecne som pre teba odfotila ten fusak 😝

zajo79
17. apr 2011

😵 😵 @dorotkaa

ten buggysnuggle - ked sa odzipsuje, moze to byt ako podlozka do cameleona?

dorotkaa
17. apr 2011

@zajo79 vraj ano, este som to neskusala... ale na leto je to teple....

zajo79
17. apr 2011

tak nic..az na jesen mozem vymyslat. 😅

dorotkaa
17. apr 2011

@zajo79 jedine, ze by bolo studene leto 😀 😀 😀

zajo79
18. apr 2011

@dorotkaa 😀 zas to mi zato nestoji, milujem teplo!!!

barboramarek
18. apr 2011

keby mal niekto zaujem o bee plus ruzove, mesacne za super cenu, tak sem s nim 😉

kiwinka
18. apr 2011

@dorotkaa ja mam rovnaky fusak, žirafkový mtív, je uzasny 🙂 !

zajo79
18. apr 2011
lodgermaniacka
18. apr 2011

@barboramarek ty už predavaš? 😨

barboramarek
18. apr 2011

@lodgermaniacka hej 😀

zajo79
18. apr 2011

@barboramarek co chces poriesit namiesto neho?

padielko
18. apr 2011

@barboramarek rychlá jak guľový blesk 😀

barboramarek
18. apr 2011

@zajo79 uvitam vsetky napady 😀 potrebujem aj na spanie, tak nie ulne pidi 😉
@padielko vsak som ti volala 😉 ale hej hej 😀

padielko
18. apr 2011

@barboramarek neboj, ozvem sa, ešte dnes... 😀

ellysa
18. apr 2011

@barboramarek tak zober ten macleren, naň hádam nie sú zlé recenzie

barboramarek
18. apr 2011

@ellysa akurat ich studujem 😀 tak uvidim 😉

catherine214
18. apr 2011

@ellysa ja mam zltu strechu na cam a teraz uz je tych musiek viac, takze ked maly spi, davam sietku, ale na prechadzke to nie je az take strasne, ze by za nami roj isiel, ale sadaju si, to je fakt 😉

ellysa
18. apr 2011

@barboramarek tak študuj študuj a napíšeš aj prečo ho predávaš? ste si nesadli? ja som tiež akurát pozerala ten macleren, len nie sú tam tie nožičky krátke? Keď dieťa zaspí, či mu nebudú visieť von

barboramarek
18. apr 2011

@ellysa mna pozna moj okruh ludi a kazdy mi daval 2 mesiace 😀 no pojdem ich omrknut a potom uvidim 😉

ellysa
18. apr 2011

@barboramarek jaaaaaj ďalšia maniačka??? 😀 😀 😝
@catherine214 a máš fleec alebo canavas, lebo ja som mala na cam oranžový fleec a to bolo v lete strašné, hlavne tu pri dunaji

ellysa
18. apr 2011

@barboramarek aj ja by som ešte niekedy chcela vyskúšať Mac, nie že by sa mi nejako veľmi páčil,ale keď ho všetci tak chvália 😀 ,no zatiaľ sa ešte držím a tie kolieska ma asi najviac odrádzajú

barboramarek
18. apr 2011

@ellysa heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😀 priznavam sa, cez 30 😎

ellysa
18. apr 2011

@barboramarek čo cez 30, kočíkov????? to ja a moje 4 je dobrá bieda

ellysa
18. apr 2011

@barboramarek inak ja ak MAc tak jedine tento, skúšala som ho aj s malou v BM a tak sa jej hodil

https://www.youtube.com/watch?v=NWsRbFI6dSQ
lodgermaniacka
18. apr 2011

@ellysa maclaren je určite dlhší ako bee 😉 mne vadi na bee že ma kratky sedak, maly dosť vytrča 😒 a keby som mala babu tak som tiež za juicy 😵 ale zase je ťažší a väčší ako xt..ja som rada xtčku, super volba, hlavne že ma maly pohodlie 🙂 to je pre mna najdôležitejšie, nebudem ho trapiť v bee, počkam chvilku a ked nesadne ani potom predam

barboramarek
18. apr 2011

je krasny mne sa v BM pacil uz davno ten cerveny a biele bodky ale to bol quest 😉 ale chceli za neho 330 ☹
no uvidim ked predam potom pojdem do obchodu a s niecim snad pridem domov 🙂 ale idem pre istotu omrkat lebo mozno by sa oplatilo objednat 😉

ellysa
18. apr 2011

@barboramarek ja som ten červený s bodkami našla za 199 EUR v nemecku
len ten quest neviem ako by zvládol po vonku chodiť, potom ten xt čierny a farebnú podložku jedine