Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

koksi
11. okt 2011

@lucka1206 Vůbec ale vůbec se té sportovné verze neboj!!! Je to uplně v pohodě a kočárek je fakt super. Krásně se ovládá, má velký košík, sporták je po i proti směru jízdy...já bych fakt jiný nechtěla. Jelikož ho mám až na své třetí dítě, na první dvě jsme měli jiný tak lituju že jsem ho neobjevila dřív a že si ho užívám až teď na toho třetího drobka.... je fakt perfektní. Navíc mi ho u nás ve městě všichni chválí (nikdo ho tu nemá 😀 ) tak je to i super pocit . Navíc na MMB je spousta šikovných maminek co na BGB šijí boudičky tak stále člověk může mít jiný design. Malému se ve sportáčku líbí a to ve všech 3 polohách. Spí se mu tam taky dobře. Fakt neváhej ,-) navíc kočárek se v testech umístil mezi prvníma 3 pozicema takže určitě musí být zdravotně nezávadný ,-) A navíc.....jak psal někdo výše....hluboká korba je fakt veliká. i já malýho vozila až do jeho 9měs v hlubokým!! a to je co říct!! u předchozích kočárků jsem vozila max do 7měs. a to už bylo na hraně. tak ať se miminku v kočárku líbí ,-)

koksi
11. okt 2011

Holky měla bych dotaz. Kámoška čeká dvojčátka už se prodává BGB Donkey? třeba i někde v zahraničí kde je to levnější. Moc se jí líbí a chtěla by si ho koupit. díky moc!!! 🙂 😉

koksi
11. okt 2011

@evinam děkuji a posílají i do Evropy? měla jsem spíš na mysli v rámci Evropy nějaký eshop 😀 ale děkuji aspon za odkaz. nevím totiž jak je to se clem apod...

silviatt
12. okt 2011

ahojte. nemate niektora na predaj adaptery bugaboo cameleon - maxi cosi? popripade aj s maxi cosi 😉

evikevik1
12. okt 2011

@mexxi, děkuji za pochvalu kočárku 🙂 paní co mi šila nánožník najdete na mmb pod přezdívkou Natydom a stránka je to snad tato http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=277387 jinak ona nabízí spoustu variant, já jsem chtěla vyteplenej, se dvěma zipy, nepromokavej, a ještě mám nějaké spešl zipy (jsou nějaké nepromokavé, pogumované jako do bund na hory..).. když jí řeknete že chcete ten jako já, písnete jí Eva Z. z jejího rodiště /tak bude vědět, protože kamarádka už jí taky o něj psala🙂))) (když mi nánožník došel, zjistila jsem že pani je ze stejného města odkud pocházím já) a stál asi okolo 400 kč..doufám že nekecám ale víc jak 5OO určo nestál..

mexxi
12. okt 2011

@evikevik1 🙂))) je to jste zlatíčko....děkuji moc.Je to asi nejlepší varianta,než ho cpát do dvou pytlů.Tak to se na to hned půjdu podívat a napsat paní.Měla jste super požadavky co by vyhovovaly i mě...tak jsem ráda,že jste mi napsala.Mějte se krásně a užívejte si miminečka...tak to letí až je mi z toho smutno.Nedávno jsme se narodili a už v listop. nám bude rok...🙂Díky ještě jednou a mějte se báááječněě. 🙂

zuzu205
12. okt 2011

dobry den vedel by mi niekto poradit kde kupim bugaboo bee plus nove so zarukou za dobru cenu??? Myslim v Holandsku s za 450-470 eur nove len nemozem na webe najst stranku......dakujem Zuzana

zuzu205
12. okt 2011

dakujem ti pekne idem kuknut 🙂)))

tanija133
12. okt 2011

Baby moja skusenost s pozarucnym servisom Bugaboo...Dala som opravit podvozok na Cam, ktory mal 2 a pol roka...ktory sa cely triasol a neslo poriadne uz ani skladanie......a oni mi bezplatne poslali novy podvozok !!!!!!!! skoro som odpadla.....Tak som sa tesila... 😅 😅 😅 Normalne stoji novy 250 E..... Bolo to cez Babyone vo Wien!!!!!!

deyana
12. okt 2011

@tanija133 to je až k neuvěření, a co jsi jim tam psala? 🙂 já takhle dostala zadarmo náhradní díly na autosedačku romer - v záruce, ale nic nechtěli vidět, prostě poslali do dvou dnů.. 😉

tanija133
12. okt 2011

@deyana Ja som im tam nenapisla nic, to z predajne vypisovali reklamaciu, asi ze ma probelmy ten podvozok a ze to chcem dat opravit, a ja som to bola ochotna aj zaplatit....a oni mi poslali novy podvozok, funglac, waw.... 😉 V Rakusku su reklamacie super, raz som mala znackove okuliare, a po 3 mesiacoch pouzivania mi zboku vypadlo pismenko , cim bola napsiana ta znacka, a oni mi dali nove bryle....Tiez som to nepochopila....U nas na Slovensku by ti povedali ze sa to stalo tvojim nespravnym pouzivanim alebo nieco podobne a takisto aj s tym kocikom a tam ti davaju nove kusy...to su sluzby....!!!!! Super , tiez ze ti to poslali, no ale autosedacka v zaruke by sa fakt nemala pokazit.....To by si asi nikto nevymyslel... 😉

deyana
12. okt 2011

@tanija133 No já to měla v polystyrenu - mojí vinou, zlomila jsem ho když jsem ji přenášela a blbě chytla, tam kde se chytat nemá.. takže si myslím že super 🙂 je fakt že v čr a sr to asi nepřipadá moc v úvahu, nějaké měnění.. oni tě tři měsíce štvou, natahujou to, až si radši koupíš něco jinýho a jinde.

zuzu205
12. okt 2011

Dobry vecer este jedna otazka na tych co maju bee plus...s da sa tam zohnat nejake madlo??moj syn nevie bez madla sediet v kociku a bolo by mi luto ho nekupit len kvoli madlu......dakujem

evikevik1
12. okt 2011

@mexxi není zač, ať jste spokojená 🙂

tanija133
12. okt 2011

@zuzu205 madlo tam sedi od Chicco Multiway http://www.bambini.sk/sk/1103/119/chicco-univer... ale sedi tam iba v smere jazdy, teda ked mas maleho otocneneho od seba...k sebe nesedi......A baby este spominali ze tam sedi aj madlo od Gesslein swift....

zuzu205
13. okt 2011

Vazne to je super dakujem za radu, lebo maly bude mat 2 roky tak ci tak nesedi proti mne a na mimibazare som citala ze madlo Chicco nesedi na bee plus iba na bee.........takze urcite sedi aj na bee plus???? a to Gesslein je na 100% ze sedi na bee plus alebo si to len pocula???dakujem za odpoved, lebo pojdem ho objednat preto sa pytam........

zuzu205
13. okt 2011

@tanija133 Vazne to je super dakujem za radu, lebo maly bude mat 2 roky tak ci tak nesedi proti mne a na mimibazare som citala ze madlo Chicco nesedi na bee plus iba na bee.........takze urcite sedi aj na bee plus???? a to Gesslein je na 100% ze sedi na bee plus alebo si to len pocula???dakujem za odpoved, lebo pojdem ho objednat preto sa pytam........

danulavo
13. okt 2011

@zuzu205 To madlo Chicco multiway se musí ne bee + trošku "roztáhnout" a pak tam pasuje docela pěkně 😉 .

zuzu205
13. okt 2011

Vážne takže pasuje...super dakujem za radu Zuzana

deyana
13. okt 2011

ahojky.. holky chci se zeptat - ta hluboká korbička na cameleona má vždycky uvnitř flees? zvenku mám potah canvas a zevnitř flees a nevím esi je to úplně to nej.. 😉 díky.

tanija133
13. okt 2011

@zuzu205 sedi aj na Bee plus ja ho mam....a ani som ho velmi nemusela roztahovat, len sa mi trosku akokeby kyve, ked ho maly drzi, ale da sa to prezit....To Gesslein som skusala aj osobne a to zasa sedi ked mam maleho otoceneho k sebe.....ale uz som ho nekupovala... 😉

catherine214
13. okt 2011

Ahojte kocky, nemate niektora na predaj zimne kolesa na cameleona? dakujem

zuzu205
13. okt 2011

@tanija133 a ktore je podla teba lepsie??Chicco alebo Gesslein??? A to gesslein pasuje aj ked je maly od teba???dakujem...lebo teraz neviem ktore si mam objednat...ktore bude lepsie.....

tanija133
13. okt 2011

@zuzu205 ja co som skusala tak chicco mi sedi ked mam maleho od seba a Gesslein ked ho mam iba k sebe....naopak nie....Tak je na tebe ,ako vozis maleho..... Alebo kup obidve... 😉 Pridpadaju mi kvalitou velmi podobne.... 😉

zuzu205
13. okt 2011

@tanija133 dakujem pekne za odpovede....

zuzu205
14. okt 2011

Ešte ma napadlo viete mi povedať aká je dĺžka lôžka keď dieťa spinká v bee plus??? Ked je sedačka a chrbátik roztiahnutý.......ďakujem poprípade aj šírka sedu....

zuzu205
14. okt 2011

@tanija133 Ešte ma napadlo viete mi povedať aká je dĺžka lôžka keď dieťa spinká v bee plus??? Ked je sedačka a chrbátik roztiahnutý.......ďakujem poprípade aj šírka sedu....

tanija133
14. okt 2011

@zuzu205 Pri maximalnom roztiahnuti aj sedacky aj opierky je dlzka lozka cca 90 Cm... Sirka sedacky v najsirsom misete je 37 cm a v najuzsom pri klbe je cca 30 cm....