Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

jonynek
8. feb 2013

@lentila.g 🙂 To my měnili zrovna TAK 😉 a Neon je teď naše srdeční záležitost 😉 😉 😉

bebel
8. feb 2013

nový model od BGB Buffalo

martinano
8. feb 2013

@bebel akurat som ho obdivovala 😵

sanela6
8. feb 2013

Ahojte 🙂 Ja som tu úplne nová, ale chcem sa tiež zapojiť do debaty. Minulý týždeň aj nám prišiel náš nový kočík Bugaboo Bee + Neon Pop aj s fusakom, a musím povedať, že som ním úplne nadšená!!! Teraz v zime je jeho tmavá strieška ideálna, ale na leto už vymýšlam, ako ho obmením. Presne ma napadla strieška Missoni, ale neviem kde ju zohnať. Viem, že to tu už bolo asi spomínané, no ja sa tu ešte nevyznám a neviem kde ju hľadať. Viete mi, prosím, niekto poradiť?

lentila.g
8. feb 2013

@bebel to coooo??? Uha fuha...
Som si myslela že sa dnes dostanem k zehleniu...ale vidím to na cas strávený na nete🙂)

bebel
8. feb 2013

@sanela6 už len second hand...sú vypredané. Hľadaj po aukciách 😉

vorllinka
8. feb 2013

@bebel Víc fotek by nebylo? 🙂

andrea999
8. feb 2013
kilian
8. feb 2013

Podla mna,to iste ako donkey,len bez kosika vedla...

ifkael
8. feb 2013

Podla mna je perfektnyyy. Lepsie kola ako cam.. a bez toho divneho kosika ako mma donkey.

Tusim mam uz dusu namieste,ze mi doktor zakazal HAK 🙂)))

catherine214
8. feb 2013

Babuchy ktora ste mali ku cam skate, osvedcil sa vam, ci je to blbost, zvazujem pre maleho, ked ho budu bolet nohy, ze ci to vyuzijeme, alebo kaslem na to?diky

bebel
8. feb 2013

@vorllinka 🙂

e.lle
8. feb 2013

kočky kde objednám nejaké uni madlo na bee+? ďakujem

lentila.g
8. feb 2013

@catherine214 mám a je to super vec...maly ho má rad

vorllinka
8. feb 2013

@bebel vypadá úžasně 😵 Nevíš o něm něco víc? Náááhodou? 🙂

catherine214
8. feb 2013

@lentila.g a ktory presne mas?s tym sedatkom ci len skate? a nezavadza pri kocikovani?este som kukala ze je nejaky buggypod nejaka sedacka z boku kocika, len neviem ci by to bolo treba

face
8. feb 2013

@catherine214 já ho určitě doporučuji, hlavně, když začal starší chodit do školky, tak se na něm rád svezl 🙂

catherine214
8. feb 2013

@face a teraz ktore odporucas?original bugaboo board aj so sedackou, alebo staci bez?alebo ta sedacka z boku?a nezavadzal ti pod nohami?

lenka1108
8. feb 2013

@jonynek prosim ta co to je za fusacik? je vhodny aj pre rocne dieta? dakujem

face
8. feb 2013

@catherine214 já měla ten klasický bugaboo board bez sedátka, nepřekáží vůbec, když dítě nejede, tak se to stupátko přiklopí ke korbě a drží tam, takže vůbec nevadí. Ikdyž na něm syn jel, tak mi to nijak nepřekáželo.

catherine214
8. feb 2013

@face dakujem za odpoved, si poklad

jonynek
8. feb 2013

@lenka1108 Je to Elodie Details Black Edition 😉, my ho máme v plánu zrovna prodávat neboť máme fusaků 5. 😉

face
8. feb 2013

@catherine214 nemáš zač 🙂

lenka1108
8. feb 2013

@jonynek a za kolko by si ho predala? do akeho veku je?

lentila.g
8. feb 2013

@catherine214 bez sedaku- ten sa nedá/dá ťažko zohnať
Zvykla som si uz tak nezavadzia 😀

25nikolla25
8. feb 2013

@jonynek dakujem pekne,kupim ja pekne ED fusacik,nebudem pozerta len nato ci sa to tam hodi,ide mi hlavne o maleho nech je jemu dobre ;) a podla mna to vypada uplne normalne s tym fusakom...a missoni strieska sa da este niekde zohnat?

miia16
8. feb 2013

baby, nebude tu niektora predavat bugaboo bee plus -ko????? alebo poradte kde by som ho co najvyhodnejsie kupila

jonynek
8. feb 2013

@25nikolla25 Přesně tak 🙂 , ty origoš fusaky vypadají teplé, ale jen do té doby, než objevíte nějaký o dost teplejší a to ED určitě je 🙂 , navíc barevně je na konstrukci spousta černých prvků, košík je taky černý, rukojeť taky, tak mě ladí super 🙂 🙂
Joo a Missoni sety se dají sehnat už jen jako použité větši někde na aukcích 😒 , nám se podařilo sehnat stříšku novou před vánocemi, ale TO byl téměř nadlidský výkon.. 😉

lentila.g
8. feb 2013

@catherine214 našla som tieto v mobile..
Ked bola vanička maly si z toho robil "bufet a stôl na hranie"

martinano
8. feb 2013

@lenka1108 aj my mame tento fusak vyuzijes do troch rokov, a teda zvada norsku zimu bravurne 😉
@vorllinka v utorok maju byt dalsie info o nom,ale co som rychlo kuk len tie kratke info co s u na nete,ze u nas by mal byt az koncom roka 2013