Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

hermiliona
25. jún 2013

@catherine214 dakujeeeem

silviatt
25. jún 2013

@catherine214 nekupila by si mi prosim ta to madlo na bee, ked to mas za rohom? Poslem ti hned peniaze.

catherine214
25. jún 2013

@silviatt ak chces kupim 😉

duplicka
26. jún 2013

ahojte kupim jade green na bee plus, nemate niekto?

lencuskac
26. jún 2013

Ahojte zienky. Nechcete niekdo andy warhol cars na bee plus? Mám možnosť zohnat, lebo inak su uz všade vypredane🙂

majkali
26. jún 2013

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak perete náhradní stříšky? Mám letní na cameleona se síťovinou, můžu to dát do pračky na 30 - 40° C?

martina05
26. jún 2013

Baby neviete mi prosím poradiť, kde sa dá najvýhodnejšie kúpiť Bugaboo Chameleon??

catherine214
27. jún 2013

@martina05 a chces novy 3, tak v predeti teraz mali akciu, skus kuk, ak all black tak zo zahranicia, my babyshop de

snehovavlockapp
27. jún 2013

Baby, čo Vy na túto tašku ... nemáte ju niektorá ? Rozmýšľam si ju na Neona objednať 😉 V modrom či žltom som nič také podobné nenašla.

matterhj
27. jún 2013

Ahojte prosím Vás poradíte mi? Mám chameleon malý má dva roky ale na obed aj večer zaspáva v kočíku. Kočík používame ešte aj na prechádzky len ma omrzel a rozmýšľam nad bee plus ale neviem či sa lepšie zmestí do chameleona alebo do bee. V bee plus mu nebudú trčať nohy dakujem za radu Henrieta

kristynakubecova
27. jún 2013

@matterhj O delku lozne plochy asi nejde, Bee plus ma opravdu stedre nadelenou plochu na spinkani, spis je treba zvazit, ze je tam jiny styl polohovani, cam ma korytkovy, nebo seslickovy( naklapi se cela sedacka a dite ma prizvednute nozky, v bee je dite v rovine.Pokud je dite na to navykle, tak se mu ta zmeny nemusi libit.Ja jsem s tim mela problem, dcera mela do roka cama a byla max.Spokojena, pak jsem ji koupila bee a ona mi v nem prestala spat, chybelo ji madlo a hlavne pokrcene prizvednute nohy, takze jsme v 15 mesicich kupovali zpatky cameleona. ☹

matterhj
27. jún 2013

Dakujem za radu ale ma omrzel potrebujem zmenu hodila som ho na modrého koníka a uvidím ked sa predá tak sa predá ak nie tak nie dakujem prajem príjemný k deň.

nedockava4
28. jún 2013

Ahojte, maminky...my cakame babätko v novembri a tak sa chcem spytat...Bugaboo cameleon je dobra volba? Ako sa sprava tento kociarik na snehu? Budem vdacna za kazdu odpoved a radu. Dakujem

eri6
28. jún 2013

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či mi vie niektorá z Vás dať referencie na Bugaboo Donkey twin, čakáme dvojičky, zatiaľ sa nám pozdáva tento kočík, nájde sa tu niektorá z Vás ktorá má s ním skúšenosť? Veľmi pekne ďakujem za skorú odpoveď.

hranolka22
28. jún 2013

Ahojte maniačky 🙂
dúfam,že niektorá mi viete poradiť ohľadne bee. máme bgb bee a začalo nám "vržďať" jedno zadné koleso. taký "gumený" zvuk,manžel to vyčistil,prestriekal wd 40,ale stále to hučí. mali ste to niekto? môže to byť ložisko? a čo s tým?kočík už v záruke nie je...poslali by mi ho z bugaboo? ďakujem

hranolka22
28. jún 2013

@nedockava4
do snehu bol najlepší aký som mala lebo ak boli záveje tak jednoducho preklopíš rúčku a ideš veľkými kolesami vpred-ak nedokúpite originál zimné kolesá a ide to ľahko,zdolali sme aj zimný les v pohode 🙂
ja som s ním bola veľmi spokojná a z klasických hlbokých a športových bol určite najlepší čo som mala

hermiliona
28. jún 2013

maminky prosim Vas ake je velke hlboke lozko bugaboo cameleona:sirka a dlzka.moc dakujem za ochotu.

ikika
28. jún 2013

Caute baby, browsujem po nete a este sa uplne nevyznam... vyznam sa len v tom, ze sa mi bug velmi paci... 😀
Chcela by som sa spytat, nasla som bugaboo cameleon "canvas" a "fleece" - aky je medzi nimi rozdiel? V materialoch? 😕 😅

vierka987
28. jún 2013

ahojte,prosim Vas pasuje autosedacka peg-perego primo viaggio na bgb cam 2....? dakujem

vierka987
28. jún 2013

@eri6 @ronie111 ona ma bgb twin,napis jej 🙂

quiduska
29. jún 2013

Kocky ahojte. Mame objednaneho cameleona. Nemáte alebo nechystate sa niektorá predať tu prebalovaciu tasku čiernu kozenu? Uz sa neda nikde zohnať je to zo staršej kolekcie. Ta co je teraz sa mi moc nepáči.

zuzka0903
29. jún 2013

@vierka987 ano pasuje autosedacka ak mas adaptery Peg Perego

ronie111
29. jún 2013

@eri6 Ahojček, my máme Oslíka, sme s nim maximalne spokojní, okrem mojho svokra ten dodnes nemôze pochopit, a to maju kocky uz rok a sedem mesiacov, ze ... citujem: " taký drahy kočik ako auto... a neda sa sportova cast uplne narovnat, ved tie deti tam musia velmi trpiet"... kedze sportova sedecka sa neda narovnat, ale ma stale ten isty tvar, dieta v nej vlastne aj pocas lahu akoby sedelo, len ty korigujes, ci je sedacka v lahu, v polosede, alebo vo vzpriamenom sede, dufam, ze som to napisala ok, a vysomaris sa z toho... inak je vhodny do kazdeho terenu, mesto, polna cesta, boli sme aj na kamenistej plazi... sneh... ak mas otazocky pytaj sa, len som tu teraz tak sporadicky.... takze odpoviem az bude cas.... 🙂 odo mna ma kocik plnych 10 z desiatich 😉

eri6
30. jún 2013

@vierka987 Ďakujem🙂

ayenkas
30. jún 2013

Náš Bugaboo poprvé na výletě - v ZOO Olomouc🙂 Jedna paní se mě dokonce zeptala, co to je za kočárek, že je prý nádherný🙂

floress
1. júl 2013

Není tu někdo, kdo by měl bgb Buffalo v Brne nebo blizkem okoli??

carpatia
2. júl 2013

zdravim zkusene Bugabistky🙂. Mohly byste mi prosim shrnout, jake jste za dobu uzivani objevily hlavni nevyhody?Jedna se mi konkretne o Cameleona. Dekuji🙂

carpatia
2. júl 2013

A klidne prosim i o shrnuti hlavnich vyhod, treba oproti jinym kocarkum🙂

catherine214
2. júl 2013

@floress ak ti nie je bratislava daleko mozes prist vyskusat😉

catherine214
2. júl 2013

@carpatia ked si precitas par stran diskusie hned to zistis😀