Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

dolcegucci
8. okt 2013

@mecavi tak super 🙂 bala som sa aby nebol uplne matny.Tak sa budem tesit 🙂

tea284
8. okt 2013

Dievcata od kolkeho mesiaca ste dali detičky do sportovej verzie? Moj drobec ma 5 mesiacov a v hlbokej verzii sa sice super vyspinka ale inak je nervny. Mozem ho uz dat di sportaka? Poradte s vasimi skusenostami.

janinna11
8. okt 2013

@tea284 ja maleho vozim po byte uz v sportovej verzii. Mne vo vanicke vobec nechce byt, lebo nema vyhlad. Mam uo ale na vodorovnej polohe, lebo este je malicky, ale je tam velmi spokojny 🙂 rozmyslam, ze vanicku uz ani neprehodim a rovno zacneme pouzivat sportak...na lezato samozrejme. Takze ja si myslim, ze uz urcite mozete...ved poloha v lehu a ta stredna sj fajn, tam sa nesedi, ale lezi ako v tych detskych kresielkach...

ifkael
9. okt 2013

neviete kde zozeniem strechu na cam3 jazz up summer jewel blue? v nemecku maju len zlty uz :/

ifkael
9. okt 2013

tak uz je jewel blue zohnany... tymto vyhlasujem @mecavi na odbornika patraca na veci bgb uz vsade vypredane 😵 😵 😵 😵

jessey
9. okt 2013

Baby ta podložka a deka sú neskutočne . Jednoduché ale ten materiál jój🙂

evinam
9. okt 2013

Dievcence skuste tuto stranku sice US ale overena zatial vsetko vzdy prislo a posielaju aj na sk a mavaju vzdy aj tie najnovsie kolekcie http://www.diapers.com/buy?s=bugaboo&PageSize=200.....

zan33
9. okt 2013

Ahojte, opät skusam. Nepredava niekto set na bgb cam3 vo farbe Petrol Blue?

klaris
9. okt 2013

ahoj holky, opět to zkouším. neprodáváte někdo nebo nevíte o někom, kdo by prodával potahy sunny gold na cameleona?

ifkael
9. okt 2013

@klaris zlte maju este na my-babyshop.de

kacka66
10. okt 2013

@klaris zkuste zavolat Vandě do chytryhracky.cz,myslím,že jsem je tam viděla

kacka66
10. okt 2013

Holky,prosím poraďte.Teď jsem si koupila Bee all black,ale zdá se mi s tou černou boudičkou takový smutný..Jakou k tomu stříšku?Já váhám mezi off white a tou novou limitkou (happy bugs).Ty broučci jsou prý na živo moc pěkní,ale ta bílá je zase taková elegantní....Tak nevím 😒 .Poradíte??

catherine214
10. okt 2013

@ifkael za tu cenu?by mi muselo hrabat, nie je to nic moc teda, som cakala nieco dostupnejsie, toto je tak pre hornu tisicku 😀 alebo e15?

catherine214
10. okt 2013

@floress ako sa podari, tiez furt tapam

catherine214
10. okt 2013

@jessey ale ta taska je fajn 😅

januska7k
10. okt 2013

Baby prosííím, ktoré autosedačky sa dajú nakliknúť na bgb???ďakujéééém 🙂 🙂

ifkael
10. okt 2013

Ked mate ofoliovany kocik- je to vidiet? Zeto nieje allblack?
Cameleona chcem allblack...ale zas ten potah na 3rd avenue :/// aaaach. I ked asi k 3rd avenue je strieborna konstrukcia krajsia

hermiliona
10. okt 2013

@jessey kraasna, ja mam sahara strechu a tato decka nam chyba :( kde Ste ju zohnala ak smiem vediet?Aj podlozticka by bodla 😀

kafoditka
10. okt 2013

baby prosim vas, pasuje urcite rotacne madlo z cam3 na cam2 ???
dakujem

mecavi
10. okt 2013

@hermiliona ??? Lydia to su tie deky co tu uz bolo. Aj ta podlozka. 1ks 100€ ti ju kupim

ellysa
10. okt 2013

baby kde sa dá najvýhodnejšie zohnať buffalo, či je to všade rovnaké?

hermiliona
10. okt 2013

@mecavi to je sahara deka ci? ci to je ta nova co su aj v ruzovom a bezovom?ja ze to je sahara, preto som sa pytala

mecavi
10. okt 2013

@hermiliona nie to neni sahara deka🙂 du to tie nove.

mecavi
10. okt 2013

@hermiliona sahara deka

hermiliona
10. okt 2013

@mecavi 😀 vidis mam v tom hokej 🙂

jessey
10. okt 2013

@hermiliona to neni sahara deka ja som ju kupila aj s podlozkou cez @ebabo

lencuskac
10. okt 2013

Site striesky na buffalo a donkey z nepremokavej látky. Čo vy na to babulky🙂

hermiliona
10. okt 2013

@jessey dakujem za radu a odpoved a dlho trvalo pokial prisli?ja mam od e babo mojho cameleonika 🙂

klaris
10. okt 2013

@lencuskac vypadají velmi dobře. kde jste si ji nechala ušít?

lencuskac
10. okt 2013

@klaris sije ich moja susedka a ma krásne farby ma vyber. Môžem napísať správu ak by si mala záujem. 🙂