Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

snehovavlockapp
14. aug 2013

@olimon tá stieška je mňamky....

silviatt
14. aug 2013

Baby, neviete, kde by som nasla video ako sa meni strecha na bee? Som na dovolenke a nemam tu navod a nechcem nieco urvat 🙂) dik

catherine214
15. aug 2013

@silviatt ved len vytiahni tie tycky a odgombikuj zozadu,nic viac

raffaella
15. aug 2013

baby, vcera som videla cama 3 v akcii, juj no krasny 😀

beatrice.h
15. aug 2013

Ahoji holky, já jsem si koupila použitého BGB Froga a je supeeeer - jsem es tak zamilovala, že jsem jej musela zase jinak vystajlovat... 😀 🙂 A není to poslední styling.. hned se objedná další stříška.. 🙂

Co myslíte - povedlo se nebo působí lacině??? :- N 🙂 Mě se to moc líbí... 🙂 Dnes s ním poprvé vyrazím ven na procházku ve vesnici.... 😀

bublinka711
15. aug 2013

Ahojte maminky, mám možno takú hlúpu otázočku, ale máme BGB Cam. a vo vaničke sú po bokoch také úchytky, akoby sa tam dalo niečo pripnúť. Máte niektorá tušenie, na čo slúžia? Lebo ja kvôli tomu už druhú noc nespím... 🙂

evi1829
15. aug 2013

@snehovavlockapp sunny gold ma z vnutra pásky, je to limited edition

mecavi
16. aug 2013

@bublinka711 mas cameleon2? A je to na rame vanicky? To su pasy k sportovej casti? Na bokoch vanicky mas aj take akoby vrecuska tam ich skovaj a ked budes davat sportovu cast tak ich vlastni vsunirs dovnutra a budu pasy.

snehovavlockapp
16. aug 2013

@evi1829 a farba je rovnaka , áno ? Chcela som striešku ku kolieskam z Neona. Preto sa pýtam. Iný rozdiel tam nie je... Toto je taká horčicovo - žltá a nie taká klasická žltá. Ty ju máš doma, či ?

bublinka711
16. aug 2013

@mecavi no, nie tie, tieto očká sú vo vnútri vaničky, na pravo aj na ľavo... 🙂

mecavi
16. aug 2013

@bublinka711 daj fotto lebo nebudem ani ja spat🙂

klarawerder
16. aug 2013

Babule, technická 😀 Šla by čistě teoreticky napasovat origo pláštěnka z Bee+ na Cama? Díky 🙂

bublinka711
16. aug 2013

@mecavi 🙂 tuto, dala som tam plienku, aby to bolo lahšie vidieť, lebo na tom čiernom podklade to neni nič moc...

matterhj
16. aug 2013

ahojte prosím Vás nechcete niektorá kúpiť letnú striešku na cameleon tú novú predlžovaciu kúpila som ju pred mesiacom a podarilo sa mi včera kočík predať tak mi je na nič ale boli sme na dovolenke a bola super. Mám k nej riadne aj blok stála ma 69€ Predám ju za 65€ Dakujem

mecavi
16. aug 2013

@bublinka711 ja neviem☹ ale vo vanicke u cam3 to neni! Co to je? Baby piste!🙂)

cayar
16. aug 2013

Ahojte, vysvetliii mi niekto polopate;)))))))))))))) aky je rozdiel medzi bugaboo bee a bugaboo bee plus 😀 😀 😀 😀

Mam frestyle Quinny ma zimu, chcela by som vsak nieco mensie , lahsie...aky je bugaboo bee (+) kamarat so snehom;)

VDAKA Mirka 🙂

klarawerder
17. aug 2013

@cayar Tak Bee a Plusko mají jinak dělanou zádovou opěrku (Bee nemá vysouvací opěrku a sedák, zezadu na sedačce má milion dírek na různou výšku popruhů...u Pluska jsou jedny díry na pásy a výšku si reguluješ vysouváním opěrky, takže je to jednodušší. Plusko má širší sezení a opět jednodušší přehazování sedačky z proti směru jízdy na po směru. Jinak je tam ještě jiný design koleček a stříšky (to ale v praxi vychází na stejno)... No a na Bee samozřejmě v dnešní době hůř sháníš doplňky, na Plusko to problém není, jelikož je to aktuální model. Tady na videu máš ty rozdíly...

https://www.youtube.com/watch?v=y4N2iX_QeSA
olimon
17. aug 2013

@cayar tu je porovnanie bee+ vs bee.

kilian
17. aug 2013

@bublinka711 zistene.je to na pripnutie pasov,ktore sa daju zvlast kupit v pripade,ze pouzivas vanicku vo veku dietata,ked uz vie sediet.vies co myslim?

bublinka711
17. aug 2013

@kilian 🙂 aha tak... 🙂 To sú výmysly a ja aby som sa potom trápila, že načo všetky tie vychytávky slúžia 😀.
Inak kočky, kedy ste dávali deti do športovej časti?

janka2232
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka2232
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cayar
18. aug 2013

@klarawerder velmi pekne dakujem!!! Pozerala som si videa na Youtube , ale take SUPER som nenasla . VDAKA! 😉 🙂 😉 peknu nedelu;)

cayar
18. aug 2013

@olimon velmi pekne DAKUJEM za foto, aspon , mam predstavu...Pekny zvysok leta!!! 😉 😉 🙂 🙂

olimon
18. aug 2013

@cayar nemáš za co 🙂 aj ja prajem pekne leto...nech ne co najdlhšie 😉

mecavi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leony83
18. aug 2013

@mecavi je funkcna? pasuju tam kolesa z cam2? za kolko?

mecavi
18. aug 2013

Aj s kolesami🙂 je plne funkcna tento rok kupovana. Napisem ip

olimon
19. aug 2013

@mecavi aj ja chcem IP 🙂

vl500
19. aug 2013

Potrebujem poradit ohladne vlozky do kocika (seatliner) vsade je o nej pisane,ze je obojstranna a z kazdej strany ina.jena je z bambusu,druha sietovana. no podla mna je z oboch stran rovnaka.ako zistim,ktora je ktora?..dakujem za kazdu odpoved.