Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mycats
4. sep 2012

@bebel ja uz mam fusaky dva, ale missoni striesku ani jednu 😀

swarovski
4. sep 2012

@tanija133 http://www.babyhuyswebshop.nl/Bugaboo/en/page/216/ - postovne na SK 30 eciek. podla mna rovnake postovne bude aj do ciech 🙂
Inak maju tam plno peknych veciciek 🙂

swarovski
4. sep 2012

@mycats mozem sa opytat, ked mam termin na konci februara, treba mi fusak?

mycats
4. sep 2012

@swarovski pre istotu asi ano 🙂 pripadne by zostal na druhu zimu. mne sa maly narodil v aprili a nemala som, aj ked teda zima bola riadna. 🙂🙂 sme nejaky tyzden nechodili von. alebo este by to mohol nahradit overal 🙂

swarovski
4. sep 2012

@mycats dakujem 🙂 toto mi nikto nevie na rovinu povedat, ci ano, alebo nie...

lentila.g
4. sep 2012

@swarovski tusim lacnejšie je www.babycare.nl a tak isto osvedčené www.my-babyshop.de

swarovski
4. sep 2012

Inak mojmu muzovi sa paci tato verzia.... ale pre babu, no co ja viem... aj ked mi to je jedno, ale tie cervene kolesa...

swarovski
4. sep 2012

@lentila.g no cameleon 3 tam maju lacnejsiu 🙂

kilian
4. sep 2012

@swarovski inac tie kolesa niesu cervene,ale kriklavo ruzove v skutocnosti.

swarovski
4. sep 2012

@kilian no este lepsie 😀

kilian
4. sep 2012

@tanija133 @mitote ruzova na missoni nieje a fusak je k missoni najkrajsi BGB vo Farbe denim🙂

swarovski
4. sep 2012

@mitote a neuvazovali ste nad limitkou Viktor&Rolf? Tiez sa mi velmi paci 🙂

swarovski
4. sep 2012

inak overeny shop mam aj zde: http://www.newkids-online.de/search?sSearch=bug... , postovne tusim 29 eur.

mycats
4. sep 2012

@swarovski asi by som skusila teplucky chlpaty over ako robi next, napr. lebo male babo sa viac vozi v autosedacke ako v kociku. a myslim, ze ho to aj viac hreje, kedze je to tesnejsie na telo 🙂

swarovski
4. sep 2012

@mycats tiez si myslim, ze ked sa narodi (ak boh da a motyka vystreli) na konci februara - tyzden nemocnica a potom 2 tyzdne nemoze chodit vonka, tak by sme to zvladli s overalom lepsie ako s fusakom... Ale mozno pre istotu kupim... juuuj. ked ja neviem, prve dieta v rodine po 30 rokoch a vsetci sme z toho mudri jak radio ☹

mitote
4. sep 2012

@swarovski no premysleli i nepremysleli, me prijde zajimava, manzelovi se nelibi

swarovski
4. sep 2012

@mitote mne sa osobne teda paci, aj ked ta cena... nieze by som na to nemala, ale ked vezmem, ze za tych rozdielnych 550€ oproti cameleon 3 mozeme nakupit nieco ine do vybavicky...
ale jasne, ak manzel plati (ako teda u nas), ma pravo veta 😉

mycats
4. sep 2012

@swarovski 🙂🙂 ja by som fusak dokupila az ked sa narodi, podla pocasia. ved mozno uz bude vazne teplucko a ten maly fusacik by uz bol na druhu zimu kratky, takze by si musela kupit uz fusak pre vacsie dieta, aby zostal aj na druhu zimu.

swarovski
4. sep 2012

@mycats necham si poradit 🙂 dakujem, velmi si mi pomohla 🙂

mitote
4. sep 2012

@swarovski no nad cenou jsem se pousmala, to by musela byt hodne velka pecka, abych to za nej dala a to bohuzel pro me neni 😎 to uz se me vic libi jak missoni, tak normalni 😅

mitote
4. sep 2012

@swarovski no jak co, vetsinu plati manzel, ovsem vybiram ja a kocar teda moje mama, ta si to umanula a nebylo s ni k hnuti... ale vcera jsem manzelovi podstrcila at vybere pyzamka a saticky 😅

mitote
4. sep 2012

@swarovski jo neon pop, je skoda ze to neni trojkovej a presne jak u tebe, muj muz rikal jen na hoku, kvuli tem cervenym koleckum...

swarovski
4. sep 2012

@mitote tak to ste dobri, ze kociar vybera mamina 😀 (moja sa zhrozila, ze stoja tolko, co mala motorka), takze ju drzime mimo reality, co stoji kocik 😀
a manzel nakonic aj nieco vybral? pretoze ten moj mi da kreditku a pusu na celo, ze on mi veri... ☹
marne bojujem, nech aj on nieco pre nu vyberie 🙄

mitote
4. sep 2012

@swarovski nevybira, pouze plati 😀 moje mama se poptala po okolo a kdyz zjistila, ze kvalitni kocar vzane od 18tis nahoru, tak nerekla ani N, naopak kdyz jsme reisli barvu a potah, tak prohlasila ze kdyz uz kocar za takovy prachy, tak mam mit na sobe missoni 😅 jo me vetsinou posoupne tady k PC take kreditku na nakupy online 😀 ale jinak do barvy kocarku-potahy taky kecal a vcera teda vybral neco malo 😅 ale taky me rika, ze me veri, ze ja to vyberu dobre... no nicmene do Babyparku a Pantanely ho taham s seboum 😀

swarovski
4. sep 2012

@mitote a mozem sa opytat, vy uz kocik mate a riesite len tie Missoni potahy, alebo este v podstate nemate 🙂 Pretoze mna moja segra plasi, ze na dobre kociky sa caka x-tyzdnov... (co je blbost, ale aj tak mam uz pochybnosti)....

leishmania
4. sep 2012

@chichinka teraz bee+, podla mna super kocik od tych 8-9 mes ked uz dieta ppekne sedi. dovtedy som mala radsej korytko v cameleone.

mitote
4. sep 2012

@swarovski nemame, ted koupime jen potah na dny mariann (doufam) a pak objedname kocarek bez potahu... no mysim ze u BGB to nebude tak velky problem, nevim, kde ho bude skupovat, ale nekolik jich byva skladem a lhuta dodani je tusim mesic

bebel
4. sep 2012

@tanija133 tá missoni je úplne iná ružová ako základná ružová....je taká do červena jahodovo-malinová
A ani oranžový fusak sa nehodí k missoni- je to úplne iný odtieň 😎 . K missoni sa hodí len čisto čierny alebo neon pop fusak. 😎 (okraje - lemované sú tmavo modré a tá malinovo jahodová je tón v tóne s tým neon zipom)
A inak tá deka bola otrasná- mne sa vôbec nepáčila - vôbec farebne nesedela k tým poťahom 😎 😝 😅

chichinka
4. sep 2012

@leishmania jej to si ma potesila, bee+ mam aj ja teraz..ale este len caka na svoju chvilu 🙂 mala som ho vonku iba raz, zatial beham v Sole od Mamas a papas, ked sa mi ta oskre prezijem 😀 Bee-cko si ako sibnuta ofukujem doma 😀 mm stale riesi ze ked ho nepouzivam nech ho predam a ja mu nato ze to je moja srdcovka, nech mi a nu nesaha 😀 hlboky sme mali gesslein, ale ten som uz predala 🙂

kalista
4. sep 2012

@swarovski ja mam februarove miminko a vystacila som si s Lodger wrapper flisovym a pouzivame stale 😉 ked treba.