Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lentila.g
2. mar 2013

@luciness ja uz by som v takomto veku tu vložku nekupovala ja som ju mala do 4-5 mesiaca,
Kúp fusak a daj do neho deku,ťa vložka s dekou uz môže byt v tomto veku pritesna...a fusak este aj na rok vyuziješ
Môj názor...

luciness
2. mar 2013

@lentilka.g ďakujem toto som chcela vedeť ake velke babo sa tam zmesti lebo aj ta vložka je 100€ tak kupim mu fusak a bude mať aj narok 😊

luciness
2. mar 2013

a ešte jedna otázočka pasuje fusak ktory je hlavne na chameleon aj na bee + ? ďakovala 🙂

tyrra
2. mar 2013

@klarawerder ja som mala na bee podlozku pinkie s bocnicami, ale nesedela mi tam pekne, tie bocnice velmi vycnievali (v albume mam fotku), tak som prave objednala bez bocnic, ale pri objednavke som do poznamky uviedla, ze chcem na bgb bee, ta je vraj trosku dlhsia, no a ta mi uz potom sedela v pohode.

veronique.ba
2. mar 2013

@luciness ahojki, tiež si myslím, že tú vložku pre 4 mesačné bábo je už neskoro. Moja malá má tiež 4 mesiace a cez zimu som ju nosila vo fusaku Lodger (bola tam pekne zabalená a nikam sa nekotúlala 🙂 a do Bee super sedel. Mala som aj BB fusak off white a Wallaboo béžový. A oba tam super sedia a nešmýkajú sa. Výber je len na tebe 🙂 Len podľa mňa BB fusak (ten klasický) nie je dosť teplý keď mrzne.

klarawerder
2. mar 2013

@tyrra Tak to jsi mi udělala radost 🙂 To asi teda objednám z Pinkie tu upravenou...Díky 😉

mecavi
2. mar 2013

@luciness ja mam babycocon pouzivali sme ho mesiac, pozri moj bazar.

mecavi
2. mar 2013

@veronique.ba
@luciness treba ten high performance ten je dost teply aj ked mrzne. Sme ho pouzivali a mala bola spokojna🙂

wilsonka
2. mar 2013

@luciness jaj chcela som ponuknut moj coccon ale to uz nevyuzijes naozaj...kup si radsej daky teply fusak, ja som bola max spokojna s lodgerom bunkerom- je celorocny a aj cez naj zimu som vystacila s flisovym overalom a lodgerom s vlozkou.
teraz pre syna budem mat coccon a fusak od paula franka for gbg obycajny ziaden performance...ten musi byt ale super na zimu. mne na april bude stacit toto. celkovo su tie fusaky velke cize ked kupis aj drahsi, vydrzi aj do 2-3 rokov. podla toho ci bude chciet babo sediet v kociku este ako 2rocne🙂 ja s tym mam znacny problem od 1 roka u dcery🙂

luciness
2. mar 2013

@wilsonka a kde si objednavala ten fusak paul frank? mne sa totiž veľmi pači a myslim že aj do bgb bee + by sedel či?
lebo som objednala so stireškou royal blue tak to by sa malemu aj hodilo 😊😊😊

taminameiki
2. mar 2013

dvaja

wilsonka
3. mar 2013

@luciness ja som to kupila z druhej ruky ale ako nove. skus pozriet tu na bazare sa mi zda ze bola teraz sada PF alebo aj na ceskom konikovi. inak nove sa zhana dost tazko netusim kde objednat. do pluska bude pasovat.

luciness
3. mar 2013

@wilsonka našla som česke stranky tam sa da objednať 🙂
diky za info

wilsonka
3. mar 2013

@luciness super🙂

nikol.l
3. mar 2013

Baby ake mate skusenosti ktory typ fusaku sedi do bee+?Nemylsim uplne zimny len taky prechodny?
Pasuje tam aj JJ cole a buggysnuggle?
dakujem

chichinka
3. mar 2013

@luciness prosim, nehodila by si mi link kde si to nasla?

chichinka
3. mar 2013

@luciness si poklad, vdaka 😵

chichinka
3. mar 2013

@luciness jaj len maju napisane, ze momentalne nedostupne... 🙂 asi budeme musiet pohladat pouzivane 🙂 ale teda ja sa musim ovladnut a nechat to plavat 😀 inak ten PF a modra strieska = 😵 😵 😵 drzim palce, aby si ho zohnala!!! daj potom vediet 🙂

zan33
3. mar 2013

@mecavi 🙂)))))) take omyly su vitane🙂)

zan33
3. mar 2013

@bebel 🙂)))

emmushka
3. mar 2013

Sa vytesujem, prave sme kupili BGB Chameleon Saharuuuuu 🙂 Teda ani nie ze my, ale svokra nam kupila, skoro som odpadla 😀 jupiiiiik! Som rada ze uz je rozhodnutne a vybrate, tie spekulacie medzi ICandy a BGB mi uz na nervy isli.... 😒

chichinka
3. mar 2013

@emmushka juuuj tak to je aka svokra 😵 a ta Sahara 😵 ta deka k nej sa mi tiez strasne paci 😵

mecavi
3. mar 2013

@chichinka pozrite willhaben.at tam som videla fusak paul frank.

chichinka
3. mar 2013

@mecavi babulka vdaka, si zlata 😉 idem sa mkrnut 🙂

mecavi
3. mar 2013

@chichinka nasla si 55euro. Pyta

chichinka
3. mar 2013

@mecavi nenasla som 😅 nejak sa mi nezda, ze by to tam mali 😅 skus prosim hodit link ak mozes 🙂 a vlemi pekne dakujem, si zlatunka, vyzvem tu @luciness nech si to vsimne, lebo ona viac zhana ten paul frank ako ja 🙂 ja po nom slintam, ale na 90% ho nebudem kupovat. musim sa ovladnut. muz by ma zabil 😀

mecavi
3. mar 2013

@chichinka maju tam jeden uplne novy a jeden za 50euro. Willhaben.at/baby/bugaboo a hladas... 🙂))

mecavi
3. mar 2013

@chichinka muzovi povedz ze si kupila vo vypredaji🙂))

chichinka
3. mar 2013

@mecavi jeeej nasla som 😵 😵 😵 dakujem, si zlata 😉