Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

luciness
4. mar 2013

@mecavi mne to neukazalo že je to predane....-ako to?

mecavi
4. mar 2013

@luciness neviem☹ teraz som to pozerala a je pri tom verkauft napisane. Idem to pozriet este raz.

mecavi
4. mar 2013

@luciness je predany dnes to tam 4.3. O 16, napisali. Burgenland. Myslime ten isty dufam. Je tam este verveny paul frank za 80. A aj ten novy za 100 je prec. ☹

luciness
4. mar 2013

@mecavi a pls nedaš
mi link na ten prehlad tych fusakov lebo ja aj ked si dam willhaben/ baby a bugaboo zobrazi mi to všetko kočiky, buginy aj fusaky a je tam toho veľa.
aj ten červeny je paul frank? aj ten by nebol zly 🙂 šimonko by suhlasil určite aj s červenou 😊

luciness
4. mar 2013

už som to našla! finally 👍😄

mecavi
5. mar 2013

@luciness ja uz som vcera spala🙂)) no treba tam podla mna hned volat ak tam maju vislo. A hned uhradit poslat adresu a hotovo. Maju tam tel napisany?

leony83
5. mar 2013

@face dostala som mail od ED, že to posielali 28.02 (objednala som 26.02) cez Swedish Post. tak by to malo prísť normálnou poštou, preto to toľko trvá 😠

luciness
5. mar 2013

@mecavi idem kuknuť...lebo neviem sa rozhodnuť nakoniec bude asi čierna strieška a je good k tomu červeny fusak, skor by mi pasoval ten žlty paul frank ale taky tam nemaju :(

face
5. mar 2013

@leony83 díky za zprávu, tak hlavne, že se ozvali. to by mohlo tento týden dorazit 🙂

nikol.l
5. mar 2013

@leishmania dakujem super 😉 uvidime este neviem totiz zohnat v ruzovej farbe ☹

nikol.l
5. mar 2013

@nelinqua prosim ta ten fusak buggysnuggle ti na bee sedi uplne v pohode?

olimon
5. mar 2013

Ahojte, chcela by som Vás poprosit o radu, planujem kúpiť bgb cameleon, na čo si dať pozor pri kúpe jazdeneho kocika? Ďakujem veľmi pekne za pomoc 🙂

nikol.l
5. mar 2013

Baby nemate niektora tieto fusaky BUGGYSNUGGLE:
http://www.babymarket.sk/sk/3768/1844/buggysnug...
http://www.babymarket.sk/sk/3780/1844/buggysnug...
neviem si vybrat musim ist asi kuknut ososbne , ale asi ten s kvietkami vyhra 😉

leishmania
5. mar 2013

@nikol.l ja som ho kupila za 18 eur z amazon.de bol v akcii tak skus pokukat aj amazon ci nemaju nahodou

nelinqua
5. mar 2013

@nikol.l sedi perfektne, mam ho natiahnuty za operadlom a snurkami priviazany pod tie gombiky kde sa prichytava strieska🙂 ten pom- pom som videla nazivo...je to taky ako keby vlneny material...kusaci 😀 nazivo ma uplne sklamal...a ten kvietkovany je ako hrubsia deka spanielska...ten isty material ako moj 😉

face
5. mar 2013

@leony83 tak já mám balícek doma! 😀 Posílali to v sobotu, takže to dorazilo docela rychle, přislo mi to obyc postou. Tak uz to musís také mít každou chvíli doma 🙂

leony83
5. mar 2013

@face obyč. poštou to znamená, že ked nie som doma, nemusia nechať ani lístok? prišiel ako balík alebo ako listová zásielka?

face
5. mar 2013

@leony83 na obálce je napsáno Prioritie, ale postacka říkala, že je to obyc, nic jsem nepodepisovala. K jaké střísce budes podložku mít? Já k soft pink a je to bomba 🙂

leony83
5. mar 2013

@face este nic... ja tiez zhanam soft pink. ale zatial neuspesne...

klarawerder
5. mar 2013

Baby co máte buggysnuggle...to je fusak tak jaro/podzim? Do jakého věku se tam prcek tak cca vejde?? Dík 😎

nikol.l
5. mar 2013

@leishmania to fak ako ta cena ze wauu..
skusim pozriet len ja som este nikdy nekukala a neviem ani dobre anglicky ci nemecky tak neviem neviem ci by som sa z toho vysomarila 😖

nikol.l
5. mar 2013

@nelinqua diky moc, no uvidim ono ked vzdy sa vidi realne tak vyzeraju uplne inak ako na obrazku 😖
skusim este pokukat a uvidime

mecavi
5. mar 2013

@luciness cierna a cervena moze byt🙂 ale musi to pasovat tvojmu oku... Sleduj to tam a u odis mozno tam niekto nieco prida🙂))

wewerka0
6. mar 2013

skusenejsi poradte prosim, ja sa rozhodujem medzi bgb cameleon a brio go, len to brio sa mi zda trosku uzky sportak co mi vadi a zase na cameleone ze sa nedaju polohovat nozicky, nevadi to dietatku?

klarawerder
6. mar 2013

Rozhodně Bgb! Tvarované sedačky se neboj, drtivá většina maminek se shoduje v tom, že jim v tom dítka bývají daleko radši než v klasickém polohovacím sporťáku (kdyby to bylo na prd, tak se tak moc neprodává a není tolik spokojených majitelů 😉 Sedačka je ergonomická a prcek ti zadkem nikam nebude ujíždět do poloh, kdy má špatně podepřená záda. Další výhodou je, že do Bgb se ti vejde daleko větší dítě, než co by jsi byla schopná vepchat do Bria. Navíc - můj osobní názor - ten jakejsi popruh na zadní straně sedačky Bria (nevím, zda to má být polohování či co) je prostě naprosto otřesnej. Na Bgb můžeš kupovat potahy, prát textilie (neskutečně praktické 😉 ) a prostě dokupovat doplňky podle potřeby a chuti. My máme Stokke Xplory - kvalitou a funkcí v podstatě srovnatelný s Bgb Cam...Stokke má navíc suprové letní a zimní potahy, což Bgb nemá (snad jen letní boudu), funkci chůze po schodech, jízdy po písku a dalších náročných terénech,kdy doslova za jízdy sklopíš kola a jdeš (u Camu musíš nejdřív sundat sedačku z podvozku) výškově nastavitelnou sedačku (u Camu jsme nepochodili, jelikož má manžel bezmála 2metry a korbu měl u kolen, a mně se upřímně vizuálně nelíbí) Konstrukce Stokke ve tvaru obráceného "u" zaručí, že při chůzi nekopeš do osy zadních kol. Cam má oproti Stokke třeba přehazovací rukojeť, oba kočáry mají velké nákupní tašky, ačkoli se to na pohled nezdá...záleží, jaké parametry kočárku každé mamince vyhovují. V každém případě bych krom Bgb a Stokke asi vůbec nepřemýšlela nad něčím jiným, pokud hledáš TOP 😉

klarawerder
6. mar 2013

Jinak pokud můžeš ještě nějaký pátek počkat, tak má vyjít na trh Bugaboo Buffalo - vyladěnější verze Cameleonu...a oproti městskému Camu je Buffalo víc do terénu...

klarawerder
6. mar 2013

Nemáte některá zájem vyměnit mou stříšku na Bee+ Coral red za Pink nebo Soft pink?

chichinka
6. mar 2013

@wewerka0
@klarawerder plny suhlas s Klari - ja som mala 1. Kocik gesslein f6, vanicka super ale sportova cast zle zle zle. Sice ze super velka a polohovanie noh a totalny lah, avsak pohodlie pri sedeni 0 bodov, velmi rychlo siel prec, maly sa tam smykal, padal do stran, nechcel tam byt. Takze my pri druhom babu urcite bgb buffalo - kvoli terennym koleckam. A tiez by som uz sla len do bgb alebo stokke, su to podla mna naj kociky, ked ich kupis budes spokojna a nebudes vymyslat, predavat a kupovat dalsie a tym aj tratit 😉 inak brio ma aj otrasne dlhe dodacie podmienky, kamoska caka cez 90 dni na brio smile.. 🙄 si predstav ze by si potrebovala reklamovat ci daku suciastku..kym by prisla, dieta ti aj do skolky pojde 😀
Tiez som este nestretla nespokojnu majitelku bgb ci stokke 🙂

luciness
6. mar 2013

bugaboo baby kde ste kupovali MADLO na bugaboo bee +? viete mi poradiť? ďakujem 🙂

tanija133
6. mar 2013

@luciness skus v Retre v detskom hore to Chicoo multiway.