Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

silviatt
13. apr 2013

@srneckav bolo to s navodom v jednom saciku. Uz ho mas zlozeny?

srneckav
13. apr 2013

@silviatt Ano, hned jak přišel. Ale nic co píšeš ty tu nemám. Ráno jsem s ním poprvé vyjela... 🙂

zuzana_muller
13. apr 2013

@hermiliona veru, veru. Su krasne. Ten druhy link treba este rozklikat, je ich tam viac ...

hermiliona
13. apr 2013

zienky nebudete niektora v blizkej dobe predavat skejtik bugaboo, dakujem 🙂

leony83
13. apr 2013

fotky z mobilu, kvalita nič moc...
nesedí to úplne presne, podložka je o pár cm užšia a dlhšia....

leony83
13. apr 2013
silviatt
14. apr 2013

@srneckav tak uz ho mam konecne zlozeny. Nemala som k tomu navod na zlozenie. ma tam byt? Pri cameleone som mala aj dvd. strechu mam nejako pokrcenu a neviem ta dat dole :( ta sedacka, miesto, kde dieta sedi je tam iba tak polozene? Dakujem za rady 🙂

srneckav
14. apr 2013

@silviatt Já k tomu návod měla, ale zas tam nemám ty antivibrační věci co ty. Ano, sedačka tam jen leží, není k ničemu nacvaknutá. Odpoledne vyjíždíš?🙂 A nemáš navlíknuté ty plasty ve stříšce naopak než to má být?

srneckav
14. apr 2013

@leony83 Děkuju moc moc

silviatt
14. apr 2013

Dakujem🙂 nemala som dobre pozapinane tie gombiky na streche. Uz je to ok. Chystam sa so starsou korculovat, tak zoberiem dnes este cameleon a zajtra pojdem na prvu prechadzku 🙂

silviatt
14. apr 2013

Nemate niektora prosim vas fotku, ako vyzera bee s madlom? Neviem, ci zhanat madlo alebo ten drziak na napoj a jedlo.... Dakujem

miia16
14. apr 2013

@zuzana_muller @chichinka @diamand baby nikde som ale nevidela zeby boli zavesene na kociku...da sa to?? lebo mam pocit,ze je to len kabela cez plece 😖

diamand
14. apr 2013

@miia16 da sa dat na kocik ako kazda ina

lea162
14. apr 2013

Baby bugaboo cameleon 3...... pasuju nanho aj striesky teda tie setiky z cameleon 2? Zacinam vazne uvazovat o 3ke .. vsimla som si ze sa da na to kupit super skejtik so stolickou :D

mia8181
14. apr 2013

@hanahana7 prosim vas, ked sa da kupit missoni set? na ebay som ho nevidela

chichinka
14. apr 2013

@miia16 vacsinou - teda zatial vzdy - mali tieto tasky prebalovacie (nie konkretne yummy mummy, tie som nazivo nikdy nevidela, ale som presvedcena, ze to tiez tak maju) aj dlhy popruh, ktory ked si skratis tak das v pohode na rukovat - tak to mam na Sole od Mamas a Papas (tento popruh byva pri kupe zrolovany a schovany vnutri tasky).. a potom si mozes tasku zavesit aj "na kratko" na tie haciky co tu baby davali link - tak to mam na Bee+...alebo bachnut pod kocik (co je najmenej prakticke, kedze je fajn ju mat na dosah ruky 🙂 )

miia16
14. apr 2013

@chichinka no ja som si uz haciky zadovazila..tak preto sa neviem rozhodnut a toho sa trosku bojim aj ked je to crazy keby tie putka po bokoch nemala...sak vacsinou sa taska nosi na kociku a nie v ruke... 🙂

leony83
15. apr 2013

baby nepoznáte toto http://www.mytoys.de/Reer-Flaschenhalter-3-in-1... pasuje podľa vás na bee???

bebel
15. apr 2013

@leony83 to je strašný shit, mala som ho na 3kolke v roku 2006, kupovala som to vo vtedajšom babymarkete....nič iné nebolo. Ak nemáš možnosť kúpiť originál, odporúčam potom toto http://www.babymarket.sk/sk/4347/1851/fillikid-...
Som s ním spokojná máme ho na biku aj na zappe xtra.

leony83
15. apr 2013

@bebel dik za info, budem objednavat veci z mytoys a tam som to nasla, tak to idem vyhodit z kosa. objednam original, aj tak potrebujem aj strechu....

cherryblossomgirl
15. apr 2013

Dievcata, od kolkych mesiacov ste dieta spokojne vozili v bee? Mala ma 7 mesiacov, este sama nesedi

didakuku
15. apr 2013

Holky žádná prosím neporadí s tím slunečníkem Bugaboo? děkuju

leony83
15. apr 2013

@cherryblossomgirl moja mala vcera 5 mesiacov, dnes bola 1. v bee, lezala smerom ku mne. spokojna 🙂 v cam uz cirkusovala, lebo nevidela von.

diamand
15. apr 2013

@miia16 yummy mummy sa da zavesit aj na haciky ja som ju tak nosila

hermiliona
15. apr 2013

@lea162 aaaano pasuju, ja mam 2 a striesky na 3 a sedi, kde si prosim nasla ten skejtik, zrovna ho chcem kupit pre dcerku.dakujem 🙂

lea162
15. apr 2013

@hermiliona No nenasla .. budem hladat az ked kocik bude kupeny .. 🙂)

chichinka
16. apr 2013

@lea162
@hermiliona
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/kleine-d...
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-...
toto ste mali na mysli? je to uplne uzasne, len ta cena 🤐 ale zas za to ulahcenie presunov to urcite stoji 🙂

hermiliona
16. apr 2013

@chichinka ano presne to, dakujeme, len fakt ta cenicka je taka roztomilucka 🙂

jajinka121
16. apr 2013

Chtěla jsem se zeptat ohledně sporťáku u Bugaboo Buffalo - tím jak je sedačka pevná, nejde ji polohovat, ale musí se celá naklonit - není to pro dítě nepříjemné? Nevím zda to tak má i Bugaboo Cam? Díky za zkušenost.

cherryblossomgirl
16. apr 2013

Kocky, mate niekto skusenost s nakupovanim v eshope usarinky.cz?