Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kilian
12. júl 2013

@flow333 otazka znela,ci existuje original madlo..

flow333
12. júl 2013

@kilian.... keby existovalo... tak ho mam... a Co to meni name veci? To musi mat original znacku???? Nechapem..... ale OK,su she ludia ktory musia mat original kvoli prestizi...

leony83
12. júl 2013

baby odkial sa najviac oplatí objednať buff? z babycare?

chichinka
12. júl 2013

@flow333 jaj prepac, ja som pochopila ze vydavaju origo madlo 🙂 to by som bola najstastnejsia, lebo maly ma rad madlo..to nam jedine chyba na bee-cku... ja si nepotrpim na original vecicky, ak je napr. podlozka do kocika kvalitne a sikovne usita nejakou mamickou, nepotrebujem original bugaboo podlozku 🙂 ale pri madle mi na tom zalezi, nerada by som si poskrabala alebo ohla konstrukciu pri tych madlach inych znaciek... aj ked maminky pisu ze gesslein swift ok sedi, ale ja radsej ziadne madlo ak nie original 🙂 original by bol "sity na mieru" od vyrobcu, bol by plne kompatibilny s bee 😀. karieru rodenia deti mam este len pred sebou, tak snad sa raz dockam 😀 😀 😀

sakura
12. júl 2013

baby od kolkých mesiacov ste dávali mimi do šporťáku? Mali ste niektorá tento kočík aj na zimu? Myslím tak že či vám stačila vanička - dieťa, overalček + fusak...

flow333
12. júl 2013

@chichinka toto bolo chicco multiway a uplne v poho... nic neposkrabalo ani neznicilo, neskrivilo.... poradila som ho desiatkam maminiek a ani jedna nepovedala nic zle.... super system uchytenia

vierka987
12. júl 2013

ako vycistim tu penovu cast na kociari? chcem jej dodat krasnu ciernu farbu...dakujem

liinda
12. júl 2013

@smale ahoj.prosim ta to foliovanie je uz asi trvacne ze?nejde to lahko dole?dakujem

smale
12. júl 2013

@liinda Ta folie se dá sloupnout, po nahřátí to jde celkem snadno. No a můžeš pak ofoliovat do jiné barvy 🙂 nebo zase nechat stříbrný rám. 😉

jaruska8
12. júl 2013

Ahojte baby!!
Som sa zamilovala do Bugaboo Bee+!! Len ma trochu desia tie malé koliečka... Sú dobre odpružené, čo sneh??? Horší terén???? Lebo havne manžel má voči nim výhrady... A baby, poraďte mi, kde v BA ho majú vystavený??? Ďakujem. 😉

vierka987
12. júl 2013

ako odopnem kryt vanicky?

ivett
12. júl 2013

@jaruska8 kolečka malá nejsou, odpružený je super, menší terén zvládne v pohodě, ve sněhu se nadřeš, není to kočár vhodný jako jediný, určitě spíš jako alternativa mezi sporťákem a golfkama, ideálně na jaro-podzim, v zimě bez sněhu v pohodě, ve sněhu má ale problém kdekterý kočár tohoto typu...

smale
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivett
12. júl 2013

@diamand snack tray na bee mám a je super...

catherine214
12. júl 2013

@vierka987 to sa cisti len velmi tazko,ale vyrobca uvadza ze treba mydlovoy vodou a hubkou a utret dosucha,tak skus, krytvanicky ppredsa len odzipsujes a das dole

vierka987
12. júl 2013

@catherine214 uz som na to isla cifom,si myslim bud alebo a islo to krasne dole,uz len nejaky osetrujuci pripravok a bude to tip-top,poslem mm do cyklosportu nech sa ide opytat,lebo ta guma mi pride ako guma na ruckach na bicykli..., a ten zips ide hrozne tazko,hlupa otazka,ale zapsami do lava,ci do prava?

catherine214
12. júl 2013

no zavisi od toho kde sa zipsy navliekaju a kde maju koniec, podla toho, na jednej strane ich navliekas, tusim na lavej a na pravej odzipsujes, mne to slo lahucko, to neviem ci je ok, ked to ide tazko, tam nema ist co tazko, bud zips ide alebo nie

jessey
12. júl 2013

Baby chcem sa spytat ta letna strieska je off white alebo strieborna? neviete kde ju este zozeniem?

anka.
12. júl 2013

@jessey ta letní stříška je taková světlounce šedá spíš... můžeš zkusit babypark, chytryhracky nebo baby-centrum

anka.
12. júl 2013

taak mám konečně taky tu letní stříšku a překvapil mě tedy ten materiál, čekala jsem něco lehounkého a prodyšného a je to taková plachtovina jak na stan nebo nafukovací člun skoro...myslíte, že to fakt dostatečně větrá těmy síťkami nebo jaké jsou vaše dojmy??? (trochu uvažuju, jestli ji nevrátit)

anka.
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smale
13. júl 2013

@anka. Já ji mám na Buffovi a jsem s ní maximálně spokojená. Barva je taková zvláštní - bílá s nádechem do šeda, taky by se mi líbila jiná, ale tato se zbytečně na sluníčku nezahřívá. Stříška má větrací sítě a malej přes ně rád kouká ven (má přehled co se děje po stranách kočárku), stříška se dá zahrnout úplně i přes nožičky, takže dítě chrání před sluníčkem i před hmyzem. Navíc teda můžu srovnat s tou předchozí stříbrnou letní stříškou, ta byla jakoby potažená teflonovým povrchem, jenže se hrozně škrábal a šoupal - nevypadalo to pak hezky. Ta nová je podle mě lepší. 😉

smale
13. júl 2013

@jessey Ta nová letní je bílošedá, ale jsou v prodeji i starší typy letních stříšek a ty byly stříbrné.

jessey
13. júl 2013

@smale no ja by som praveze novu chcela. tak oplati sa to kupit? mam aj slnecnik aj sietku na hmyz a na beecku svetlu striesku

catherine214
13. júl 2013

@anka. Podla mna je super mam ju na buffale aj na bee s som spokojna,velmi dobre vypracovana

catherine214
13. júl 2013

@jessey oplati,urcite je to vzdusnejsie ako normalna a je tam viac vzduchu aj ra integrovaná sieť je fajn

smale
13. júl 2013

@jessey Souhlasím s catherine214 a mě na ní ještě vyhovuje to okýnko, které se dá pomocí zipů otevřít a vidím na malého, když je přes něj stříška.

liinda
13. júl 2013

@smale dakujem pekne. 😉

mecavi
13. júl 2013

Baby rozmyslam predat cameleon. Teraz vyuzivam max len bee.. Bude mi cez zimu cam chybat?

leishmania
13. júl 2013

@mecavi ak si v meste zvladnete to aj s beeckom ale ja som si este cameleona nechala na zimu ked mal maly rok, potom som ho predala na jar