Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

erikajanik
1. apr 2014

@cayar
Ahoj,my uz riflovinu mame,mam striesky atd. aj v inej farbe,len sa mi poskodila ta riflova strieska a nak. kosik.Rada by som to mala komplet,ale za nove diely by som dala tolko co za cely kocik na koniku 😖Riflova strieska je ale super,lebo jej robi tmu ked mi zaspi v kociku.Vobec by mi nevadilo keby je aj trochu vyblednuta,ved nasa je tiez.

erikajanik
1. apr 2014

Ahoj.Uz som pisala,ale som to asi zrusila 🙄 Mam cely bgb denim all black a poskodila sa mi strieska a kosik.Mam aj ine farby,ale rada by som to mala komplet ☹ Mne prave vyhovovala v tom,ze robila malej tmu ked tam zabuvala,len ju je tazko zohnat...

mahulenka87
1. apr 2014

Buffalo má nevé farby! 🙂 ak by mal niekto záujem 😉
Kočky, čo máte BUFF, máte v košíku zo spodnej strany 2 diery v mieste zhybu? Myslela som si, že sa mi trhá košík, ale tie diery sú tam obšité! Takže sú originál. Len nechápem načo... nikde som to nenašla v popise...

kvet4
4. apr 2014

Dobry vecer chcem sa opytat ake madlo pasuje na staré bugaboo bee? Nie plusko... A da sa madlo uchytit aj ked mam otočenú sedacku k sebe?? Dakujem!!!!

mimka282
5. apr 2014

Viete mi niekto poradiť čo sa týka bee+. Na bazároch je ich mrtne a ako viem zistiť o aký ročník ide. A keď natrafím na tie kazové kolieska ako si to všimnem pri obhliadke kočíka? Existuje nejaké video ako robia tie kolieska. Lebo nejako nechápem či sa zafixujú a zastavia kočiar, alebo sa len točia alebo ako ? Predajca mi môže povedať že je to r. napr. 2012 ale ako to zistím 😢 Ďakujem

tea284
6. apr 2014

Dievcata pouzivate v sportovej casti tie podlozky? Su potrebne?

vorllinka
7. apr 2014

@tea284 Potřebné určitě nejsou, ale myslím, že je snažší vyprat podložku než čistit celou sporotovní část 😉

Holky, prosím nevíte jak to, že zavřeli Babypark? A jak řešit případnou reklamaci? 😕

lusipe
10. apr 2014

dievcata, prosim vas, co ste dali na spodok kocika pod babatko? budeme mat letne, tak fusak este nebude 😉

vorllinka
10. apr 2014

@lusipe já jsem koupila bavlněné prostěradlo na matraci do kočárku a ještě jsem tam dala deku 😉

lusipe
10. apr 2014

@vorllinka to sa da normalne kupit?...este som po tom nepatrala 🙂

vorllinka
10. apr 2014

jj, já jsem to objednávala přes net 😉 Je to jako klasické prostěradlo do postýlky, na gumičku, ale je menší 😉

bobozoziliny
10. apr 2014

Baby kto mi usije striesku na buffa????? Suuurne chcem vymenit, mna uz ta ruzova omrzela 😀

a_lexa
10. apr 2014

@vorllinka Babypark zkrachoval. Reklamace by se snad měly řešit na provozovně na Černém mostě, kde nyní sídlí společnost Libfin - řešila jsem tam kočárek Mutsy. Ale oni jsou jeho dovozci, tak nevím jak to je s ostaním zbožím. Pokud něco potřebuješ, tak zkus nejprve zavolat a zeptat se: http://www.libfin.cz/kontakt.php.

kilian
14. apr 2014

@mahulenka87 tie dierky su normalne.je to na odtecenie dazdovej vody. 😀

mahulenka87
14. apr 2014

@kilian 😀 ja som si ich všimla až po 9 mesiacoch používania 😀

mahulenka87
14. apr 2014

@tea284 nie. Veď keď sa aj zašpiní šport.časť, tak sa dá utrieť a vykefovať

sanela6
15. apr 2014

Ahojte, vie mi niekto poradiť kde by som najlacnejšie zohnala striešku na bee plus z kolekcie Andy Warhol Happy bugs? Ďakujem pekne!

patka1987
15. apr 2014

baby viete mi porovnat buffalo a cam 3??
co sa tyka vyberu farieb, ako sa to vybera? ja sa totiz v bgb vobec nevyznam len som videla ze sa vynera farba vamicky a striesky ale tie limitkymtam nie su? kde je najlepsie kupit bgb?

klaris
15. apr 2014

@sanela6 na českém mmb

klaris
15. apr 2014

@bobozoziliny Lenka cernigova gajarská, tady lencuskac nebo na českém mmb oxana70

ivankaluki
16. apr 2014

@lusipe stačí froté ručník vysoké gramáže,je měkký,barva dle tvého výběru a dobře se udržuje, navíc může každý den ladit nejen s kočárkem,ale i s prckem

ivankaluki
16. apr 2014

@bobozoziliny zkus mimibazar, je tam inzerce na šité doplňky a paní je moc příjemná a šikovná

chichinka
18. apr 2014

@patka1987 pati buffalo je ako stvoreny do terenu, ma vyssie sedacku a striesku mainu ako cam, da sa vytiahnut viac ked rozzipsujes 🙂 a teda kopa dalsich vychytavok 🙂 cam3 ma zas viac farieb myslim.. Ja mam zalusk na buffalo (raz v buducnosti 🙂) a teda buff je tazsi od cam3. Inak vsetky bgb maju v BA v predeti cez cestu od avionu..oc korzo .. Ked budete v ba, zbehni sa mrknut 🙂

patka1987
20. apr 2014

@chichinka dakujem Moni! musim ist asi kuknut a porovnat... lebo takto tazko, ale som netusila ze tam maju vystavene aj buffalo... ;))

chichinka
20. apr 2014

@patka1987 maju, okukovala som ho pred tyzdnom ked sme boli v predeti 🙂 ako budes mat podla mna dilemu ci buff, ci cam, oba su super 🙂 pripadne si kukni ich oficialne videa ku kazdemu, nech ziskas predstavu 🙂

patka1987
20. apr 2014

@chichinka 😀 no som zvedava pri com nakoniec skoncim! lebo este casu kopec, ale zevraj cakacia doba 2-3 mesiace niekedy, ale isto si ich pojdem omrknut. diky za tip ;))

chichinka
20. apr 2014

@patka1987 no hlavne leto brat s rezervou- neviem ako bgb, ale fabriky maju casto zavrete- maju povinne cerpanie dovolenky, tak tam sa to moze predlzit. Aspon tak nas varovali v 2011 pri Damim pri objednavke kocika v kocikove 🙂 a ten cas sa fakt smykne, takze zas az tak priskoro na premyslanie nie je 🙂 hlavne ak budes mat dilemu ze ktory, to si treba nechat ulezat 🙂 pri Vanesske si mala stokke, ci?

patka1987
20. apr 2014

@chichinka vidis, to ma nenapadlo, ze v lete sa cakacka este predlzi, ale zase nebude to tragedia... ano stokke som mala pri malej, aj som si ho nechala, lebo to je moje srdcovka 😀 ale kedze toto bude zrejme nase posledne babatko, cgcem vyskusat aj bgb 😀

chichinka
20. apr 2014

@patka1987 inak ked mas este stokke, tak by som kupila buffa 🙂 a preco posledne? Clovek nikdy nevie 😉

patka1987
20. apr 2014

@chichinka no ja som povodne bola rozhodnuta pre buffalo, ale baby tu pisali ze to je taky kvalitny tank 😀 tak som zacala poskulovat aj po cameleone... ja by som Moni brala aj 4 deticky, len bohuzial lekari neodporucaju, a fakt vidim ze sa teraz "trapim" riadne, a to mam "len" Vanessku. nebyt tych zdravot komplikacii, nevaham, ale strach je silnejsi a nechcem riskovat