Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

henri001
25. dec 2010

@bebel no to som sa sakra sekla s tym havinkom, ale naozaj na tej foto vyzeral podobne 😅 ...takze radite kupit deku origos a idem pohladat tie haciky ...pasuju aj na bee ? a co tie potahy, preco ta baba uz nesije ? nemas neake co ta omrzeli na predaj ? 😀 😀 😀
@mmacko ja som zacala s beeckom , a to este nemam bee+ a dovolim si tvrdit ze je uuuuuzasneeeeee 😉 😀 premyslam ako to doma "urobit" a kupit k objednanemu cameleonovi este bee+ ked uz jedno bee mame 😕 a este spekulujem aj nad "donkiem" 😅 len aby sme ho stihli vynosit, ked krpec ma uz teraz 2 roky a 3 mes...
denim verzie ma neako neoslovuju , ja som velmi na farbicky 😅 😀 😀 😀

wacata37
26. dec 2010

s tema potahama jdete na ebay. Nasla jsem tam pani co prodavala nejakej s puntikama. Zeptala jsem se a pani mi usila podle meho vyberu latky strisku a sedak na sportak. Jinak ja mela snad vse od chameleona co kdy prodavali a musim rict ze jedine co me zklamalo byla ta jejich taska. Je tezka neforemna, podlozka na prebalovani je mala. Ale kosik od kocarku je obrovskej takze ji neni treba! Taky se mi hrozne rychle vylamaly ten vnitrni cup v tom cup holderu asi je to jen na kafe a na aventky ja mela tomee tippee a ty jsou kulatejsi. Holky ten fusak si 100% kupte da se cely odepnout a hreje zezdola my ho meli pres zimy, jaro a podzim takze se neztrati.

petrasafr
26. dec 2010

@wacata37 Souhlasím s tou taškou. Ta se mi nelíbila už v obchodě, takže jsme jí ani nekoupili. 😒

zajo79
26. dec 2010

babytrader.eu ma teraz dobre akcie..aj na bee+ aj na cameleona. 😉

wacata37
26. dec 2010

@petrasafr no to ja si nabehla chtive jsem ji koupila v mothercare a byla jsem s ni snad jenom jednou v cr. rvala jsem ji pres rameno a byla tak tezka a nic jsem do ni a ni nedala jednu knizku a plenky a napul prazdny uterky. opravdu skoda penez. Oni taky delaly ty batohy ale to se mi nelibilo. proste se osvedcila normalni vetsi kabelka s delsim popruhem co se da nosit na kriz.

petrasafr
27. dec 2010

@wacata37 Přesně tak!!!! Já taky nemám žádnou tašku přímo přebalovací připínací na kočárek. Mám z DM takovou tu jenom látkovou jejich Babylove, v té mám dané ubrousky, plínky, pití , svačinku a i nějakou hračku pro malého, tu mám danou v košíku pod kočárem, a svoje věci - peněženku, mobil, klíče atd mám v normální crossbody kabelce. Vím, že tady holky psaly, že si kupovaly přebalovací od Skip Hop, ale mně se tam žádná nelíbila. Mně se docela líbila ta neoprenová od Built černá, ale nakonec na ní taky nedošlo 😀

mitote
27. dec 2010

holky a je rozdil mezi kozenou a latkovou prebalovaci bugaboo? ja jsem ji teda puvodne taky chtela, ale co vas tak ctu :-/

petrasafr
27. dec 2010

@mitote Kožená je tahle, tu začali myslím dělat loni:
http://www.babypark.cz/prebalovaci-taska-bugabo...
Dělají ji ve více velikostech, ale mně se nelíbí a ta cena mi přijde šílená ☹
Původní taška je tato, tu jsme asi měly na mysli:
http://www.babytrader.eu/magento/en/bags/bugabo...
Ale ta taky není dobrá ☹

wacata37
27. dec 2010

Ja bych rekla ze mamas and papas konecne pochopili ze ne kazda chce mit sportovni tasku a menit svuj styl a zacaly delat takovy polokabelky...
http://www.mamasandpapas.com/range/changing-bag...

labla
27. dec 2010

Ahoj,
ráda bych vás poprosila o radu mám BFrog a nevím jestli na to pasují ty zimní kolačka jako na cameleona, poradíte, prosím někdo?díky

mitote
27. dec 2010

@petrasafr: no me obe ceny prijdou hrozne, ale co no, na capartovi setrit nebudu...abys jste rozumei, my planujem zacit snazilkovat za rok pred vanoci ale uz ted si chceme zacit setrit na bugaboo 😀

mitote
27. dec 2010

@wacata37: krasne... nevis jeslti je tak ynejaky vyhradni dovozce mamas and papas? nasla jsem jen jeden nic moc eshop :-/

zajo79
27. dec 2010

kociky skalica som nasla... aspon na slovensku.

wacata37
28. dec 2010

@mitote http://www.mamasandpapas.com/stores/distributor...
ja jinak nevim, ale vim ze matka byla na ty vystave detskeho zbozi v Letnanech a tam jich par bylo. Ale spoustu veci pokoupite po netu, staci jenom hledat. Treba v jine zemi muzou mit obchod ktery dovazi do zahranici. 😀

wacata37
28. dec 2010

Na jejich strance maji tohle tak se mrknete..nejaky Dracek a Kamilka cz.

http://www.mamasandpapas.com/stores/nz/

sisi33
28. dec 2010

baby a čo tie malé kolieska v zime? Dá sa dobre ovládať?

bebel
28. dec 2010

@sisi33 nedajú, treba zimné kolesá.

barboramarek
28. dec 2010

ahojte dievcata, dnes som sa dostala uplnou nahodou k bugaboo cameleon, hned patrim k fanusikom 🙂
len nemam ziadne papiere a potrebovala by som poradit, ako je to s tym perovanim, kde to ma byt nastavene, to biele na prednych koleckach, dakujeeeem 🙂

barboramarek
28. dec 2010

a este mam jednu otazku ci je normalne a dufam ze je ze rucka v tom klbe ma trosku volu, ze nesedi rucka napevno, dufam ze pisem zrozumitelne 🙂 dik

barboramarek
28. dec 2010

@andrea999 super dakujem 🙂

wacata37
29. dec 2010

@barboramarek s tema koleckama to je na tobe jak moc chces aby tam byla vule. ja je mela aby moc neperovaly, kdyz jsem sjizdela patniky v Praze tak se mi totalne zasekl kocarek tak bylo lepsi mit je natvrdo! Proste to vyzkousejte a mente to nastaveni.
ta vule v tom drzadle je aby se dalo prehazovat, ...alespon myslim 😉

barboramarek
29. dec 2010

@wacata37 dakujem , tiez mam radsej tvrdsie perovanie, kedze moje predosle kociky boli tvrdsie 😉
len som sa bala ci to nejako nesuvisi z vahou dietata. tak uz som kludna 🙂
musim povedat ze ma kocik milo prekvapil, jedine tuto zimu tam uz moja 1,5 rocna dcera vyzera trosku stiesnene, lebo ma kabat a fusak , ale to len vyzera inac je jej tam super, tak sa vytesujem 😀

wacata37
29. dec 2010

@barboramarek Ja v tom vozila jeste 3 lety dite, az potom sama nechtela jezdit. Takze neboj vydrzi!!! 😀

barboramarek
29. dec 2010

@wacata37 jeeej mam ten isty len canvas 😀 super tak sa tesiim. a malu mas kraaaasnu 🙂

wacata37
29. dec 2010

@barboramarek Ten bezovy se zviratkama?? Ten jsem si nechala pred 2 rokama sit! Matty nechtela usinat v kocarku a my byly porad nekde venku na cestach tak jsem si rikala ze se bude chtit divat na zviratka a zabralo to!!! 😀

barboramarek
29. dec 2010

@wacata37 ten ruzovy, tiez hladam teraz nieco z coho usit striesku 😀

wacata37
29. dec 2010

@barboramarek jo ruzovak byl suuuper! malokdo si na nej troufl a vetsinou lidi sly do tech neutralnich barev kdyz jeste cekaly druhe dite a tak jsme byly rarita 😀 Dneska uz jich na ulici sem a tam par vidim 😵

leona
30. dec 2010

@labla ahojky, na annaviktorie.cz píšou:
Použití kol do sněhu i pro starší model
Dobrý den, měla bych dotaz, zda je možné použít tyto kola do sněhu i na starší model Bugaboo Frog. Děkuji za odpověď Ilona Anna&Viktorie
Dobrý den, tyto kola lze použít i pro kočárky Bugaboo Frog, Geco, Cameleon a Cameleon plus. Anna&Viktorie

takže by měla pasovat ;)

mbrnakova
30. dec 2010

Ahoj, mám osobnú skúsenosť s bugaboo kočíkom spred 3 rokov, keď som aupairovala v UK. Kočík je suprový, len trošku drahý, ja som si nakoniec kúpila CAM Cortinu a som tiež spokojná. Bugaboo je ľahký, príjemný na vzhľad, velice ľahko ovládateľný, má jedinú chybičku, už to tu niekto písal, že dieťa v športovom kočíku nedokáže spinkať v leže, len v polosede, je tak tvarovaný, dá sa polohovať len v dvoch polohách...to je jediná ,,nevýhoda,, myslím, že tá cena čo tu spomínate je bez vaničky, tá sa dokupuje zvlášť, ako aj celé príslušenstvo... Bugaboo je týmto typická, všetko si musíte dokupovať...
tak dúfam, že som vám aspoň trošku pomohla a prajem príjemné nakupovanie...

Mirka