Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

bejby29
28. jan 2011

pink31 - zoberiem ti, aj dva 😉 😉 myslim vazne 😉
@lodgermaniacka - ja som kupovala cez www.amazon.de lebo som tiez nevedela najst ich oficialnu stranku.. Stal okolo 180 Eur, ale fakt stoji za to..
Baby, vy ste riadne maniacky! (myslim v dobrom) 😉 Aj ja by som asi bola, len mna drzi "nakratko" manzel..
Mne sa strasne paci od @bebel ako ma vystajlovane kociky.. Vkus ma veru!

elfka11
28. jan 2011

@zorroz :Tak to je slušná sestava,každý má jinou úchylku 😀 😀 .Ještě se zeptám,u toho Bee plus,nevím jak to napsat ,ale nedá se dokoupit jakoby před dítě to madlo?

zorroz
28. jan 2011

@elfka11 BGB madlo na Bee ani Bee+ nedělá. Jedině universální, ale někde jsem četla, že u Bee+ nesedí protože je širší. Dávali tam madlo z Chicco myslím Multiway (přesně nevím). Nám madlo nechybí, malá se drží těch tyček vedle sedátka 😉

elfka11
28. jan 2011

@zorroz :Jo jo díky,jen jsem si říkala,jestli je tam potřeba nebo ne. 🙂

elfka11
28. jan 2011

@bejby29 :Jak jste tu psala,vystajlované kočárky u bebel,kde se dá sehnat více barevných variacích a možností??

bejby29
28. jan 2011

@elfka11 skuste sa spytat jej, ja neviem kde to objednavala.. 😅

elfka11
28. jan 2011

@bejby29 :JJJ díky psala jsem,nemám skoro žádne informace a zatím nikoho neznám s tímto kočárkem. 😕 🙂

duplicka
29. jan 2011

baby prosim vas ,ktore mate original fusak model 2010 v kociariku, mozte mi ho odfotit ,chcela by som ho realne vidiet. najlepsie v plusku ale tak pomoze mi aj v cameleone 😉 😉 😉 😉

carculka
29. jan 2011

@zorroz a jaky se to jevi jako nej z tech rady kocaru?

duplicka
29. jan 2011

este ma napadlo, ten novy ma na uchytenie pod strieskou gumicky alebo snurky? 😕 😕

bejby29
29. jan 2011

ahojte kocky, dnes som nebola v tom Baby Walz, zbehnem tam v pondelok, maly mi zaspal a spal tri hodiny a potom by som to uz nestihala.. Vsetkym sa vam popytam a dam vam vediet 😉

petrasafr
30. jan 2011

@evikevik1 Díky moc za radu! Nakonec jsme zajeli do Anny a Viktorie. Posadila jsem si malého do Bee + a super, takže ho určitě koupíme 😀 Jen jsem se tam psala, kdy dostanou kolekci Denim 107 a to teda nevěděli vůbec, ani prej o ní nemaj ještě vůbec žádný informace ☹ Přitom na Babytrader už ji mají skladem!
Maminky, které jezdíte do Vídně, nevíte, jestli už tam v některém krámu ji nemají? Případně si ho asi objednám z Babytrader, protože tady to vypadá, že v nejbližších týdnech v Česku na krámech nebude ☹ ☹ ☹

zajo79
30. jan 2011

@petrasafr ten denimovy bee+ je tmavo modry ci cierny? 😕

petrasafr
30. jan 2011

@zajo79 Ahoj Zajo! Já jsem ho naživo neviděla, protože v Anně a Viktorii o něm sice věděli, že existuje, ale neměli ani obrázek, ani katalog a už vůbec netušili, kdy ho dostanou na krám ☹ Já si myslím, že je tmavě modrý!

zajo79
30. jan 2011

@petrasafr no tmavomodry ho nechcem.. 🙄

petrasafr
30. jan 2011

@zajo79 Já zase radši než černý! 😀 Myslím si, že to bude taková hodně tmavě modrá, jako bývají hodně tmavé džíny. Myslím, že i ten Cameleon Denim byl tmavě modrý.

zorroz
30. jan 2011

@carculka každý kočárek má něco, žádný není nej. Teda ta sestava co mám teď doma je pro mě nejlepší, protože mám každý na něco jiného 😉 Ale plánujeme dalšího prcka, takže pokud nepřijde na trh něco, co bych prostě musela mít, tak si nechám tuto sestavu 😀

zorroz
30. jan 2011

@duplicka fusak mám ten "universání" do Cameleona i Bee+ 2010 a má tam gumičky 😉

petrasafr
30. jan 2011

@zajo79 Tady vypadá hodně tmavej 😀 Kdyby tak ještě někde psali, kdy bude na prodej v Česku 😠

zorroz
30. jan 2011

@petrasafr já myslím, že ten Denim 107 bude úplně stejný jako už kdysi Denim byl. I ta stříbrná co teď je už jednou byla. Aspoň jsem je už viděla. Jen je to hodně dlouho a netuším teď kde, možná na Facebooku v dřívějších fotkách.

andrea999
30. jan 2011

@zajo79
@petrasafr
je tmavomodrý s kontrastným prešitím...som to niekde čítala

ninnaricci
30. jan 2011

@petrasafr toto som našla na webe 😉 hádam ti to trošku pomôže

petrasafr
30. jan 2011

@ninnaricci Děkuji! Mně se líbí moc! Je nádherný!
Nepročítala jsem úplně celou diskusi zpět, ale můžete mi prosím poradit, kdo máte kočárek z Babytrader, jak je to tam s poštovným? A s případnou reklamací, kočárek se posílá zpět do Holandska nebo můžete kočárek reklamovat i u prodejce v Česku?

sandrar12
30. jan 2011

ahoj podle mě je to úžasný kočár i moje malá ho má a já jsem s ním spokojená je výhodný v tom že se dá snadno polohovat

koksi
30. jan 2011

Holky nedaly byste tip na pěknou přebal.tašku která se hodí na Cameleona? Zatím nosím jen kabelku přes rameno ale když jdu s prckem k dr.apod tak se mi tam např.přebal.podložka , plenka, wipesky atd nevleze ... děkuji za tipy 😉

zajo79
31. jan 2011

skip hop alebo aj brio ma peknu len tu ciernu http://shop.babetkovo.sk/index.php/detske-kocik...

alebo v dmku ciernu tasku....