Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
26. feb 2011

@barbora87 no tak to netuším, nepýtala som sa, ale keďže ako hovorím striešky mali asi všetky (teraz som si práve nie istá toy tvojoy khaki), základ čierny tiež, takže asi by nebolo treba objednávať
inak možno by sa nebolo od veci popýtať, či by ti nedali nejakú zľavu, však v AT sa to bežne robí

barbora87
26. feb 2011

@leishmania to mas pravdu 🙂)) je toho viac nez dost...a pocuj aky je ten bugaboo fusak?je teply?

barbora87
26. feb 2011

@ellysa hmm no musim okuknut...a ty kedy budes mat to bee?a kupovala si nieco v tom leineri?

ellysa
26. feb 2011

@barbora87 ja som dnes ten fusak omakávala a podľa mňa je dosť teplý a niekde som aj čítala, že táto nová kolekcia je teplejšia

ellysa
26. feb 2011

@barbora87 streda-štvrtok ho mám, my sme sa tam boli len najesť a trochu popozerali,čo majú

leishmania
26. feb 2011

@barbora87 hmm moc nie do mrazov, do 0 v pohode, pri mrazoch som davala deku aj do fusaku aj na fusak, a este na tom ten kryt hlbokej vanicky, cize do sportaku slabe na mrazy podla mna

barbora87
26. feb 2011

@ellysa myslis?no skusit by som to mohla...ze ked si zoberem celu vybavu ze ci daju 10% 🙂))

ellysa
26. feb 2011

@barbora87 presne, za opýtanie nič nedáš, my sme tak raz kupovali foťák a na drzovku sme si popýtali zľavu a oni nám ju dali

barbora87
26. feb 2011

@ellysa jeee a budes ho hned pouzivat?

ellysa
26. feb 2011

@barbora87 ja určite budem, však fusak budem mať, tak na čo čakať 😀

danulavo
26. feb 2011

Ahoj holky, bee plus se mi taky moc líbí a vážně o něj uvažuji. Neschází ale vašemu děťátku "přední madlo" - či jak to nazvat 😅 .

barbora87
26. feb 2011

@leishmania no ja by som to chcela vyriesit s lodgerom...ze tem a potom do bugaboo fusaku

barbora87
26. feb 2011

@ellysa aha tak supis aj ja ceeeem

ellysa
26. feb 2011

@barbora87 no tak veľmi pekne popros v leiner a bude... 😀 😀

barbora87
26. feb 2011

@ellysa hej???a kolko vam dali?no mam znameho co si vsade vybavi zlavu 🙂))

barbora87
26. feb 2011

@ellysa hmmm 🙂)) takto ma navadzas 🙂))

ellysa
26. feb 2011

@barbora87 dali nám slušne 15%

leishmania
26. feb 2011

@barbora87 by uz mm porazilo keby kupujem taky drahy fusak do tej mojej kolekcie simonkovej prepravnej vybavy, teraz mam objednane bee, elevill satku, takze fusak chcem tak do 50 e, lodger vyjde aj 90 s tou vlozkou, ale keby nemam co s peniazmi kupim si tiez aj lodgera

barbora87
26. feb 2011

@leishmania no ja neviem ci existuje jeden dokonaly fusak 🙂)) ale nechcem aby drobec mrzol...ja som do fusakov neinvestovala kupila som od jednej maminy emitex a musim povedat drobec nikdy nebol studeny ale musim povedat ze som mu pre istotu dala este tenku deku...ale neviem ako by som to v bee vymyslela...

barbora87
26. feb 2011

@ellysa wow!!!nechcete ist so mnou ukecavat 🙂))

ellysa
27. feb 2011

@barbora87 no to môj muž vie tak ukecávať a svokra ani nehovorím, ale tá nevie po nemecky, ja som vždy dávala do fusaka ešte deku, keď bola taká veľká zima

barbora87
27. feb 2011

@ellysa hihi no tak za skusenie nic nedam 🙂)) a ked nedaju tak poviem danke a objednam z babycare 🙂))

ellysa
27. feb 2011

@barbora87 presne 😀

lia
28. feb 2011

@bebel dakujem za tipy,tie brio su krasne,len neviem ci ich niekde uvidim v skutocnosti. 😖
a kde ste vsetky???ppiiisssttteeee 😀

brendda
28. feb 2011

díky holky,snad to klapne....v nabídce to má ještě spousta lidí,tak to snad seženu....Zatím mi přišlo potvrzení objednávky ze skandinavianbaby,tak uvidíme...
Hezký den 😉

petrasafr
28. feb 2011

@brendda Až budeš mít kočárek a všechno komplet, tak nám to musíš pořádně nafotit, ať se můžeme taky pokochat 😉

fafetka
28. feb 2011

@barbora87 do Bee buď origo fusak,ale není moc teplý,já dávala i s dekou,ale zase je super v tom,že naprosto dokonale sedne a nikam nesjíždí🙂 no a páč mi přišel tenkej máme ještě ElodieDetails a to je fakt spacák😀 super teploučkej!Doporučuju🙂Tak hodně štěstí s výběrem🙂

barbora87
28. feb 2011

@fafetka dakujem 🙂 a kde kupim ten elodie?a sedie teda i na bee?a co tak bee a lodger zkombinovat?

fafetka
28. feb 2011

@danulavo s tím madlem...já nemám plusko ale to starší Bee,takže je to v poho a používáme madlo na ChiccoMultiway.Sedne dokonale.Ale když jsem ho byla okukovat v krámě prvně(to madlo) tak jsem byla bez našeho kočáru a zkusila jsem ho na Plusko a tam nesedí:( je širší.Tak nevím...asi neseženeš,ono všechny golfky na které je samostatné madlo jsou úzké.

danulavo
28. feb 2011

@fafetka děkuji, moje starší dcera se právě nechtěla poutat, takže madlo bylo dobré řešení 😉 . Jenomže teď jsem se zakoukala do bee + a mám obavy, kdyby se druhá dcerka taky nechtěla nechat poutat 😅 . Kočárek je to ale jinak skvělí, tak to asi risknu 😀 😅 .