Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

face
3. mar 2011

@danulavo ta fialová je taky boží, ale to chce opravdu tu černou sedačku. já jsem tak nerozhodná, to není možný 😠

wendy_
3. mar 2011

@face Zatim mam jen jednu fotku focenou vecer, takze je trosku tmava

danulavo
3. mar 2011

@wendy_ Teda ta sand je taky krásná. Ještě že já mám už rozhodnuto 🙂

face
3. mar 2011

@wendy_ jé děkuju 🙂 vypadá to s tou hnědou opravdu bezva 🙂 asi do toho taky půjdu 🙂

wendy_
3. mar 2011

Zkusim neco vyfotit az budeme na prochazce, ale mam tam tedka dany ten tmavy fusak, takze ta sedacka neni skoro videt.

wendy_
3. mar 2011

Jinak na babycare.nl se da koupit cerny potah na sedacku, takze kdybych byla milionar, tak si k tomu koupim jeste tenhle potah a uz fakt neni co resit a budu mit obe dve varianty. Ale jako clovek, kteremu dalo praci premluvit manzela jen ke koupi kocarku, nemuzu tolik utracet.
http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-seat-padding...

face
3. mar 2011

@wendy_ jj, já vím, není to zase taková strašná pálka, ale mě by to asi ani nebavilo přehazovat ty potahy 🙂 Takže se musím rozhodnout, jestli sand nebo klasika 🙂

face
3. mar 2011

@wendy_ budeš hodná, aspoň mě to popostrčí konečně se rozhodnout 😀

lia
3. mar 2011

@wendy_ podľa mňa tá fialová hodí viac k tvojmu , choď do toho , bude to super

barbora87
3. mar 2011

@face ahojky no ja mam dokopy 4kociky ale teraz som s bee vonku...mame fusak a deku maly je v overali lebo ta vlozka je skor pre male babatka a nie pre mojho slonika 🙂))

wendy_
3. mar 2011

@lia jestli tu fialovou nekde uvidim, tak ji urcite vyzkousim, ale nejsem si tim moc jista. k te sand opravdu moc barev nejde. Jinak ty nove barvy se mi libi vsechny 😀

barbora87
3. mar 2011

@barboramarek tak pred chvilou sme dorazili s nasim ferrari 🙂)) tak poviem paradaaaaa

wendy_
3. mar 2011

@face Venku bylo pekne hnusne a fotky nic moc, tak jsem ho jeste vyfotila doma z jinych uhlu.

barboramarek
3. mar 2011

@barbora87 noooo super 😀 mna sa kazdy co ma pozna pyta ze dokedy mi vydrzi 😀 tak som zvedava 😉 ale je fajn, ale stale si myslim ze by mal stat menej ☹

ellysa
3. mar 2011

ahojte babule, bee je doma, ale ešte som sa z neho nestihla ani poriadne vytešiť, nejak dnes nestíham, tak zajtra ho snáď viac pochytám a ak bude pekne a prevetrám 😉

petrasafr
3. mar 2011

@ellysa Nádherný! 😀

barbora87
3. mar 2011

@barboramarek to mas pravdu ta cena je bleee...ale inak fakt parada dufam ze budeme spokojne...no aj mna sa kazdy pyta ze do kedy mi vydrzi 🙂))

barbora87
3. mar 2011

@ellysa jeee krasne!!!!

barboramarek
3. mar 2011

@ellysa no a s tym fusakom, perfektne 🙂

ellysa
3. mar 2011

môj muž sa naň skoro ani nepozrel, že pri prvých troch ho to ešte bavilo, ale že už sa mu ani nechce 😀

ellysa
3. mar 2011

s fusakom ešte zajtra pofotím detailnejšie, teraz som ho tam len vložila

barbora87
3. mar 2011

@ellysa to moj manzel vsetko hned skusa a dnes ked sme boli vonku tak sme sa s mm stretli a kocik mi ani do ruky nedal 🙂))

wendy_
3. mar 2011

@face Podle mne, at vyberes jak vyberes bude to skvely, ale porad si budes rikat, ze ta druha by mozna byla lepsi. Obcas nad tim spekuluju, ale jsem spokojena s tim co mam. Podle mne ma kazde svoje plus. Ja se hlavne bala te cerne, ze hodne chyta slunicko.

misha82
3. mar 2011

No tak holky, fakt paráda, už jsem byla rozhodnutá pro kombinaci modrá stříška a ED fusak, takový ten modrý streetový a teď koukám na fotky @wendy_ a už zas nevím. I manželovi se líbí ta off white stříška, prý že se to bude hodit ke všemu oblečení... Nemáte některá z vás modrou stříšku, že byste to vyfotili pro mou leší představu 😅 Moc by mi to pomohlo... 😕

bebel
3. mar 2011

@misha82 neboj, tá modrá je krásna 😵

wendy_
3. mar 2011

@misha82 Ahoj, v babyparku se da jeste koupit ta offwhite striska, tak muzes klidne koupit bee s modrou striskou a dokoupit si jen bilou strisku.
http://www.babypark.cz/slunecni-striska-bugaboo...

petrasafr
3. mar 2011

@misha82 Mám taky objednaný s modrou stříškou a off white budu dokupovat 😀

misha82
3. mar 2011

@wendy_ My už Bee+ máme s červenou stříškou, jezdila v něm dcera a teď čekáme chlapečka, takže červenou stříšku prodáváme a chtěli jsme kupovat modrou... Jen jsi mě teď nahlodala s tou offwhite, vypadá to fakt moc pěkně v kombinaci s tím hnědým fusakem, tak elegantně. @bebel Ta modrá stříška je krásná, ale je fakt, že když vyjdu v něčem červeném nebo růžovém, moc ladit nebudu 😀 No a dvě stříšky kupovat fakt nemůžu, to by doma neprošlo... 😝 Ještě mám nějaký ten čas, tak to nějak vykoumám... ALe fakt by mi pomohlo vidět ten bee s modrou stříškou aspoň na fotce... anebo se vydám do brněnského Babyparku 😅

misha82
3. mar 2011

@petrasafr Fakt? V nejhorším případě to u mě taky tak dopadne, otázkou je, zda to přežiju... 😀