Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

leishmania
22. mar 2011

@ellysa myslis ze to pojdev pohode? tiebocne su tiez dost od stredu

lodgermaniacka
22. mar 2011

náš najnovší tuning 🙂
davnejšie som slubila že vyskušam ako sadne fusak z cameleona, tak sadol uplne perfektne, aspon niečo mi ostalo zo sady PF 🙂 nemusím nič ine vymyšlať, je krasny aj k čiernej strieške, ale k off white bude uplne najlepší 😵

ellysa
22. mar 2011

@leishmania no neviem musím poskúšať, dierky ale v pohode, obšiť stehom na gombíky na stroji a je, alebo aj hocijaká krajčírka to zvládne

ellysa
22. mar 2011

@lodgermaniacka krása 😉 ja by som veľmi chela ten paul frank fusak s opičkou ale už som ho nikde nevidela 😒

lodgermaniacka
22. mar 2011

@ellysa to červene je deka bugaboo, ten farebny je fusak, aj som ho mala na bazare a zaujemkyne, ale našťastie som to vyskušala a krasne sadol, tak aspon niečo mi ostalo z cameleona 😵

ellysa
22. mar 2011

@lodgermaniacka áno áno, viem, že ty máš deku

lodgermaniacka
22. mar 2011

@ellysa tento červeny opičkovy je už asi dosť ťažko zohnatelny 😒 podla mna uplne najkrajšia limitka 😵 😵 😵

danulavo
22. mar 2011

@lodgermaniacka já jsem ten fusak sehnala nedávno, ale byl to boj 😀 , jo a tady v ČR jsem k tomu přikoupila i tu červenou dečku 😅 . Pořád nevím jakou barvičku stříšky - asi sem "vadná", mám červenou, černou a růžovou a pořád bych chtěla nějakou z té limitky a taky off white 😀 - manža mě asi zabije 😕 .

lodgermaniacka
22. mar 2011

@danulavo 😀 mne tiež stale neni dosť, ja mam červenu, čiernu, letnu striebornu a chcem off white a našťastie sa mi tie limitky moc nepačia, ešte tak ta svetlučko ružova ale nemam babu, takže nič, ale aj tak je krajšia ta klasicka ružova 😵 a možno ta zelena, ale neni až taka super, žeby som ju musela mať 😎

baby zo slovenska, je tu jedna šikovna mamička, ktora šije krasne striešky a podložky na bgb, už nebudeme musieť objednavať z čiech 😉

ellysa
22. mar 2011

@lodgermaniacka ktooooooooooooooo? no ani mňa tie limitky až tak neoslovili, že by som ich musela mať

andy22
22. mar 2011

@ellysa
@lodgermaniacka baby, ja mam prave dilemu, predat alebo nepredat cameleon? Hm, poradte. Nebude mi na zimu lepsi ako bee+? Neviem sa rozhodnut! 😨

ellysa
22. mar 2011

@andy22 keby som nemusela, tak ho nepredám, ale mala som ultimátum od mm a zasa bee plus som veľmi chcela, ja si myslím, že sa dá prežiť aj s bee v zime, však ak budú záveje pôjdeme na sánkach, aj keď u nás to asi nehrozí

danulavo
22. mar 2011

@andy22 pokud nemusíš cameleona prodat, tak ho neprodávej - na zimu se bude určitě hodit 😉 .
Mně se líbí z limitky ta fialová stříška, ale na živo jsem ji neviděla.

lodgermaniacka
22. mar 2011

@ellysa napíšem ti 😉
@andy22 ja by som si nevystačila len s pluskom, mala som 4 kočíky a jeden som musela predať, mam na zimu iny..na zimu na von neplanujem plusko, ale možno by sa s nim dalo..ked nemusíš cameleona predať, nechaj si ho 😉

barbora87
22. mar 2011

@lodgermaniacka mozes prosim aj mne poslat kontakt na tu maminu ktora sije na bugaboo plus?dakujeeeeem

ellysa
22. mar 2011

@barbora87 dík 😉
ja som sa tak namotala na tú off white striešku, ale neviem ju nikde nájsť 😒

face
22. mar 2011
ellysa
22. mar 2011

@face ďakujem, len ani pri jednom nevidím doručenie na SK alebo AT

face
22. mar 2011

@ellysa z babyhuys.nl ti to určitě pošlou, zasílají i do čr, stačí jim napsat 🙂

lodgermaniacka
22. mar 2011

@ellysa aj ja tu striešku chcem aj bebel, tak sa môžme zložiť na poštovne 😉 zajtra zavolam do babyparku, či pošlu na slovensko.

lia
22. mar 2011

ahojte,
tak sa pridavam k fanusickam a majitelkam bee plus,ja sa taaaaak tesiiiimmmmm 😀 😀 😀
je perfektnyyyyyykto sije podlozky?ja musim nejaku dat,mala ma ekzemy ☹ a na tom sedaku by jej nebolo v lete dobre

bebel
22. mar 2011

@lodgermaniacka 😵 😵 😵 krása....ja špekulujem teraz nad dekami na jar... ☹ a nič ma nejak neoslovilo k tým mojím strieškam. Inak ja som v strašnom pokušení zobrať potom ešte limitkovú aspoň 1 striešku okrem tej offwhite.(samozrejme potom si k tomu budem musieť kúpiť off white fusak na jeseň) 😅
, keďže mám 1 super podložku a rada by som si ju naživo prirovnala k strieškam purple a mandarine. 😅

ellysa
23. mar 2011

@lodgermaniacka
@bebel tak baby rátajte so mnou, aspoň si zmiernim smútok za cameleonom 😝 len potom aj nejakú podložku k nemu bude treba

lodgermaniacka
23. mar 2011

@ellysa 😀 ja tam budem volat hned o 10h 😉 ak budu ochotní, ratame s tebou 😉
@ellysa @barbora87 @lia tu sa pozrite 😉 :
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/ctl6/str...

kiwinka
23. mar 2011

baby prosim Vas, je nastavtielna rucka na bogaboo +??? zda sa mi byt dost vysoko na obrazku,,som nizsia, tak ma to zaujima.
Dakujem za odpoved 🙂 !

danulavo
23. mar 2011

@kiwinka ano, je hodně poloh pro nastavení ručky - jak pro velké, tak pro malé 😉 . I moje starší dcera vozí mladší úplně jednoduše 😀 .

kiwinka
23. mar 2011

@danulavo dakujeem ti pekne za odpoved! 🙂
este by ma zaujimalo,,, stale tu pisete daco s nejakymi strieskami,, najprv som to pochopila, ze v cene kocika je jedna strieska zakladna + jednu si mozes vybrat? ci zle som to pochopila?
ten kocik je straasne pekny a chystam sa do Brna co najskor!
pripadne viete mi daco poradit?odporucit? ja az tak nepoznam ten kocik.
ale chcela by som pink striesku, kedze mam dievcatko, je krasna, a aj ten prechodny fusak taky dekový pink, je tiez krasny,,to vsetko tam dostanem hej???

kiwinka
23. mar 2011

a este ejdna otazka,, ako to bude v zime??? bude sa dat v snehu??
este mam teutoniu a neviem ci mam predat, lebo ju mam nechat na zimu???poradite ?

danulavo
23. mar 2011

@kiwinka ad cena kočárku - v obchodě je obvykle cena zvlášť za kočárek (základnu se sedačkou) a zvlášť za stříšku 😉 . Na internetu (třeba mmb) mají cenu za kočárek i stříšku a v té ceně je základna + jedna základní stříška (černá, červená, modrá, růžová, žlutá a khaki myslím), limitované stříšky jsou s příplatkem.
Fusak je fajn, jen prý není na velkou zimu, ale na menší zimu je parádní a dobře drží.
Sněhem projede - ale nebude to ideální, určitě to není do závějí - jako žádné golfky. Takže pokud budeš muset v zimě jezdit více sněhem, tak si určitě nech teutoniu (pokud jí nemusíš prodat).

kiwinka
23. mar 2011

@danulavo na stranke babypark,cz som nasla bogabuu + v dvoch farbach, cierna a bezova... a k tomu si este mozem vybrat jednu striesku a to je v cene? 🙂
vyjde ato lacnejsie ked to objedna cez internet ako ked pojdem tam a kupim ho tam?