Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mici111
30. mar 2011

tak, tak, aj ja hovorim, treba vyuzit, aj ked 10% nie je az tak vela, ale napr. ked ja beriem bee, tak mne to len na kociku spravi 53 evri dole..to je uz pekne, nie? 😀 😀 😀

barbora87
30. mar 2011

@ellysa tak ja chcem este take odrazadlo hoppop otto lime-grey stoji 29aj nejake centy

barbora87
30. mar 2011

@ellysa a este maxi cosi priori vankus za 18aj nejake centy

barbora87
30. mar 2011

@ellysa a este potah na sedacku maxi cosi tobi farba navy...stoji 29aj nieci

ellysa
30. mar 2011

baby tak už len necelých 30 EUR, to už nejako musíme dať 😀
@barbora87 super, len mi to ešte napíš do IP, prosím

vanesska
30. mar 2011

ahojte baby ja tiez uz dlhsie uvazujem o beecku len akosi ho potrebujem kuknut nazivo a kedze do viedne nestiham tak sa chcem spytat ci nie ste niektora z BA najlepsie stare mesto a boli by ste ochotna mi beecko predviest 😉
ja sondujem aj po parkoch ked chodime s malou ze si stopnem nejaku maminu s beeckom ale veru na pocudovanie som zatial ziadne bee nevidela 😒 ak by sa nam zapacilo tak by sme objednali aj my...
a este take prakticke otazky aky velky ma beecko kosik (co tam tak bezne viete nosit) a ci pri skladani do auta treba oddelit sedaciu cast od podvozku alebo sa da poskladat cely v kope a v pohode sa zmesti do auta...
diiik

kamilape
30. mar 2011

ahoj. koupila jsem starší bugaboo cameleon a nejde mi obléct - nasadit sportovní sedačka na rám. Prý to běžně jde ztuha, ale když opravdu silou natáhneme postranní pásy a sedačku upneme na rám, nelze nasadit madlo před dítě, protože rám je stažený k sobě. Můžete mi prosím poradit, zda je to běžné, je třeba nasadit opravdu hrubou sílu a látka (je po vyprání) povolí nebo jestli se třeba potahy paní praním nesrazily? Děkuji Kamila

ellysa
31. mar 2011

@vanesska ja nie som za BA ale bývam v Hainburgu, kľudne sa príď pozrieť, dnes by som mala ísť kočíkovať ku ramenu do petržalky, niekde ku kauflandu (ani ja neviem kde)
košík je obrovský nosím tam bežne aj celú plnú prebaľovaciu tašku, zmestím doň veľký nákup, toho sa báť nemusíš, kočík sa skladá celý a na počudovanie nie je taký veľký po zložení ako som si myslela, mám hyundai i 30 takže kufor priemer a v pohode sme tam narvali ešte malý kufor, dve cestovné tašky a kopec blbostí

ellysa
31. mar 2011

@kamilape ja asi možné, že praním sa trochu zrazili, ak sa neprali len ručne alebo na šetrnom programe, určite nejdú tak ťažko

mici111
31. mar 2011

@vanesska tak tak, lebo ak by si chcela objednat, tak sup sup, rozhodni sa, pripadne sa prid dnes pozriet do tej Petrzky, aj my tam budeme sice este bez bee 🙂 lebo ak by si chcela, tak my objednavame a uz mame tolko, aby sme mali 10% zlavu..
www.babycare.nl

vanesska
31. mar 2011

kocky dnes nestiham tu petrzku prave balim a ideme s malou na 2 dni prec 😒
okrem toho kocik chcel vidiet aj mm ked uz ma investovat nech vidi ci to za to stoji 😅 takze nam by vyhovoval jedine vikend aby sme mohli prist spolu...
inak kedze sa tu ziadna mamina z BA nehlasi tak @ellysa ma napadlo mi zvykneme chodievat obcas do hainburgu kocikovat tam k dunaju ako je pristav tak ma napadlo ze by sme sa mohli stretnut aj tam niekde napr. aj tuto nedelu by nam to vyhovovalo ak by si mala cas... vsak pripadne mi napis do IP... 😉

ellysa
31. mar 2011

@vanesska no v nededľu chodíme plávať musíme odísť okolo 10.00 z doma a vraciame sa až tak okolo 16.00, takže ak mimo týchto časov v pohode

carculka
31. mar 2011

holky furt me nekdo nahlodava-muyu se zeptat?jak bee jede v mensim terenu a na kostkach ve meste?pry to drkota

tyrra
31. mar 2011

@carculka neviem ako ostatnym, ale mne to dost hrkoce.

barboramarek
31. mar 2011

@carculka ahoj, sprava sa presne ako ostatne golfky 😉 neni to klasicky velky sportak ale neni to uplna katastrofa 😀

ellysa
31. mar 2011

@carculka tak na dlažbe to hrká, ni je úplne tichý, jednoducho nemá veľké kolesá

leishmania
31. mar 2011

baby neviem prist na to ako rozbrat pasy aby sa dali prevliect cez fusak alebo daku podlozzku...da sa to vobec? mne dojde ze bok v vrchom je nadobro zosity

ellysa
31. mar 2011

@leishmania nie nie je ale ide to naprd, hore nakonci -je tam pás akoby zošitý musíš tú zošitú časť prepchať cez pracku, ide to dosť ťažko, ale dá sa to, nsjlepšie strčiť tam najprv len jeden konček s tak vytiahnuť

barboramarek
31. mar 2011

@leishmania ahojte staci ked zo zadnej strany ten biely uchyt cely prestrcis cez otvor, z prednej strany zatlac, on sa vystrci von a potom ho sikmo alebo bokom precpes cez otvor na opierke, netreba to vyvliekat 😉 dufam ze som to napisala zrozumitelne 😀

ellysa
31. mar 2011

@barboramarek hmmmmmmmm túto verziu nepoznám 😀

hviezda22
31. mar 2011

tieto pasy maju trošku nedomyslené, ja som skušala oboje, aj biely uchyt, no mne ide lepšie vyvliecť pasik z pracky...

leishmania
31. mar 2011

@ellysa
@barboramarek

jeedna lepsia ako druha 😀 😀 vecer ked bude simi spat sa s tym pohram...hadam do tretice to podla vasich navodov zvladnem

barboramarek
31. mar 2011

@ellysa vidis 😀 ja som vcelku technicky typ 😉 ale tak to to ide raz dva 😉

ellysa
31. mar 2011

kto videl tú limitku svetlo ružovú naživo? asi ju idem zobrať

miska1981
31. mar 2011

@ellysa prosim ta uz ste objednavali z babycare, kedy idete?

leishmania
31. mar 2011

@barboramarek jeeej super dakujem ide to takto perfektne! na to si ako prisla? 😀

ellysa
1. apr 2011

@miska1981 jemine už sme večer objednali , mali sme už nad 1500 😒

barboramarek
1. apr 2011

@leishmania super tesim sa 🙂 ja som stary kocikovy maniak 😉 a minule som potrebovala surne vsetko oprat 😀

lia
1. apr 2011

@ellysa elly ,kde kupis tu ruzovu limitku? aj ja by som ju rada videla 🙂 vyzera taka pudrova ruzova

ellysa
1. apr 2011

odtiaľto by som objednávala https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/-Bee+Spe..., do rakúska stojí pošta 13 EUR na SK 20 EUR, ale rozhodnem sa budúci týždeň