Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tin.tinka
25. aug 2008

Ahojte 🙂 .

Kupovali ste niektora beecko cez tuto strannku? Mate nejake referencie?

Dakujem.

tin.tinka
25. aug 2008
cicushka
autor
25. aug 2008

ivka) Sice isiel s cenou dole zo 450 Eur na 250, ale ja som si povedala, ze za to nedam viac ako 200 Eur (ide predsa len o tasku pre Nellku a nie pre mna), a to on uz na 200 nechcel ist. Tak som si povedala, ze kaslem na to, kuknem tu este alebo kupim ten Bugaboo ruksak. Este vcera som ale nasla nieco na ebayi, ale origos kocikovu tasku od Gucci, tak cakam, co mi napise predajca, ze ci to posle aj na slovensko.

Oddychnuta celkom hej, ale opalena vobec 😀 😀 😀 stale som bola v tieni s malou a ked som jazdila,tak som bola v neoprene a na tvari 50 krem 😅 😅 😅

tin.tinka) mohla si sa rovno u nas spytat 😀 😀 😉

este ked som moj ruzovy nedal zohnat v Eu, tak som im pisala, kolko by vysiel shipping na SK. A bud to bolo strasne vela, alebo nechceli vobec poslat. Uz sa nepamatam, ktore z tych dvoch. Ale viem, ze som to od nich kvoli tomu nebrala. Nezabudaj, ze keby ti to poslali, musis si k cene pripocitat aj clo a dph. A to sa vyratava nielen z ceny kocika, ale aj z postovneho.

Najlepsie kupis beecko momentalne tu: http://www.babytrader.eu/shop/ pride ti domov kurierom pred dvere do tyzdna.

😉 😉 😉

ivka22
25. aug 2008

Cicush nebola si dnes v Auparku? My sme boli s manzelom len na otocku v stiefelkoenigu a pri odchode som len zaregistrovala tvoj kocik...tak som si myslela, ze si to asi ty...

No my sme utekali prec, tak som sa ani nestihla ozvat ... 😖

cicushka
autor
25. aug 2008

ivka22) hmmm...rozmyslam 😕 😕 😕 😕 😕 ano bola 😀 😀 😀 dokonca som aj v Steflovi bola 😀 Bola som dnes tu tasku pozerat a nasla celkom peknu, taku ruzovu ako kocik...len stala skoro 4 litre. A potom som nasla super lacnasa v Benetonee. Pefrektna velkostne. 😉 😉 😉 Tak sa vytesujem 🙂 🙂

cicushka
autor
25. aug 2008

BTW, mne sa treba vzdy prihovorit...lebo ja som slepa ako krtkko 😀 😀 😀 Mozes sa o mna aj obtriet a si ta nevsimnem, pokial sa mi neprihovoris... 😀 😀 Tak ja len preistotu, aby sa o mne nepisalo, ze som namyslena. 😀 😀 😅 , lebo uz sa mi to parkrat stalo.

ivka22
25. aug 2008

Cicush,
dobre vediet...snad nabuduce nebudem krtkovat ja.. 😀 ale minimalne podla kocika sa obzriem 😉 😉 😉

A tasku si nakoniec kupila?

cicushka
autor
25. aug 2008

ivka) no akoze ja by som mala aj okuliare nosit...inac zmurim stale...len ked mne sa nechce, zavadzaju mi a mala mi ich stale strchava z nosa ...nosim ich maximalne na soferovanie a doma na pocitac.

kupila so taku obycko ciernu za tretinovu cenu ako ta ruzova. 😉

ivka22
25. aug 2008

Ja mam doma pri PC tiez okuliare, ale cez den sa bez sosoviek nepohnem... to by som sa nazmurila... 😅 😝

cicushka
autor
25. aug 2008

ja som tiez nosila sosovky, ale v jeden den som sa rozhodla ze si dam oci z operovat a viac som si ich nekupila. A odvtedy uz ubehli asi 3 roky. 😅 😅 Podla mam uz aj uplne ine dioptrie. Mala by som sa zacat tomu venovat znova.

tin.tinka
29. aug 2008

Ahojte 🙂 .

Mate niektora k beecku aj Footmuff? Rozmyslam ci ho objednat. Teraz mam emitex, neviem ci bede do beecka pasovat.

kalista
30. aug 2008

tin. tinka myslim, ze ti nebude pasovat otvor na bezp. pasy 😒

cicushka
autor
30. aug 2008

tin.tinka. ja si praveze myslim, ze by to malo pasovat. vsak vsetky pasy maju rovaky princip nie? ja som do svojho buzzu tiez nemala origos a pasoval. A co ma kamoska gecko, tak tiez nema origos fusak.

diamand
1. sep 2008

ahojte baby, takze sa aj ja pridavam do tejto skupinky kedze som prave kupila beecko - jaaaj ta sa tesim, uz nech je doma a ani cena nebola az taka hrozna 330 libier, co si myslim ze je najlacnejsi aky som mohla najst, dufam ze budem spokojna a dcerenka tiez. 😉

sue13
2. sep 2008

Ahojte baby. Mam otazku. Planujem kupit Bugaboo Cameleon a viem ze k nemu pasuje autosedacka Maxi Cosi Cabriofix ale treba k tomu este aj nejaky adapter... Kolko stoji ten adapter prosim Vas??? 🙂
Dakujem

zucha
2. sep 2008

sue, adaptery treba. Stoja v predeti 1490 😉

sue13
2. sep 2008

Adaptery??? Nestaci jeden? 😕 To je take drahe? 😅 Si ma moc nepotesila 😀

zucha
2. sep 2008

no, na kazdu stranu potrebujes jeden. A ci to je drahe? Podla toho, ci to budes vyuzivat. Ja som to pouzila minimalne, takze pre mna to boli vyhodene peniaze, lebo mala nechcela spat v autosedacke, pokial nebola v aute a ani tam sediet, takze........, ale poznam deti, ktore v pohode v autosedacke prespia aj dve hodiny 😉

sue13
2. sep 2008

Tam treba dva? Ty mas tiez chameleon? Si s nim spokojna? Ak by si tie adaptery chcela predat tak sa hlasim 😅
Dakujem velmi pekne za info. 😉

zucha
2. sep 2008

ja som spokojna maximalne a hlavne s tym, ze je taky super spratny, ze nepotrebujem ani golfac 😉 Adaptery sa predat nechystam, kedze cakame dalsi prirastok. Mozno druhe dieta bude chciet sedavat v autosedacke.........

saudi
19. sep 2008

Ahojte, ja mam Cameleona a chcem sa spytat, ci vam v sportovej casti stacil v zime len BGB fusak. kedze nemaju ziadny nanoznik, tak sa obavam, ci to bude dost teple. Ozaj, a mate niektora tie koliecka do snehu? stoji to zato? chodi sa s nimi v snehu lahsie? diiik

kalista
20. sep 2008

saudi) ja som si do fusaku davala este klasiku oveckovi fusak a tie kolieska som nepouzila ani raz napriek tomu, ze sme v tatrach kazdy 2 vikend. ked bol velky sneh tak som prehodila rucku a pohodicka 🙂

inak budem predavat origos fusaky BGB ruzovy collection 2008 a sivy. ak by ste niekto potrebovali. my uz kocik vyuzivame velmi malinko. keby som nemusela vencit nasich psikov tak mi uz kocik v podstate voooobec netreba. 😖

saudi
24. sep 2008

uz som skusala otocit rucku, ale tak sa mi nedalo vobec s kocikom manevrovat, preto, ze tie velke koliecka su napevno. ci v snehu to nevadi? tie snezne koliecka su tiez vpredu napevno?
kalista, este otazka, ten gumovy prsiplast sa da obliect aj na sportovu verziu, aj na vanicku? lebo ked bude snezit, tak ten fusak asi navlhne, vsak.

kalista
25. sep 2008

prsiplast sa da dat aj na sportovu casta trosku navlhne, ale nie nejako moc. ked otocis tu rucku nejde to tak lahko, ale ked prides na grif tak je to ok 🙂 ja som tie snezne kolieska mala asi 3-4x max. ked neprehanam a stale som ich mala zaaretovane, ale videla som ich aj odaretovane

saudi
25. sep 2008

a preco navlhne? prsiplast nezakryje vsetko? odaretovane - to znamena, ze sa hybu? myslis, ze odaretovane to ide lahsie?

kalista
26. sep 2008

odaretovane znamena, ze sa hybu a ide to lahsie 🙂
prsiplast zakryje vsetko. ja som myslela bez neho, ze trochu navlhne, ale asi tak ako ked mas flis. strechuuuu.

jeana
27. sep 2008

fuuha kocky.. ten prsiplast je aj na vanicku?
neviem ci som ju skusala spravne ale vyzeralo to dost desne.. absolutne mi to nepasovalo, tak som z toho pochopila ze to bude asi len na sportovu cast 😅
nemate nahodou niekde obrazok ao by to malo vyzerat.. lebo do manualu som sa nejak na to nepozerala a teraz sme na predlzeny vikend u rodicov, tak keby zacalo prsat.. 😀

tucika
27. sep 2008

Jeana: Presne aj ja som odlozila prsiplast, ze ten bude urcite az na sportovu cast. Fakt som pri tomto hlbokom maturovala nad tym ako by to mohlo byt a nedosla som na to! Obrazok by sa fakt zisiel! 😒

ivka22
29. sep 2008

Tema je aktualna, teda pridavam do fora aj moju otazku...nakolko som nenasla ziaden obrazok ani video, ako vyzera BGB fusak v BEE..../teda viem ako vyzera samostatne, ale nie ako v kocary/ 😉 a este som sa nedostala nikde to okukat live...

Neviete mi s tym poradit? Dava sa strieska dole a na tie "gombiky" sa upevni fusak??? alebo sa len vlozi do kocara, vytiahnu sa popruhy a....

dakujem ... 🙂))

kalista
30. sep 2008

ivka dava sa na gombiky, takze je tam na pevno 🙂