Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

barboramarek
13. apr 2011

najviac sa mi paci ked si niekto nestoji za svojim, a da si novy nick aby sa neodhalil ☹

mici111
13. apr 2011

myslim, ze si dala novy nick kvoli tomu, ze ju blokli..

jasterka21
13. apr 2011

ellysa ked uz ide o to, ja som sa misky pytala, ci jej to mam ja objednat, by som jej dorucenie zabezpecila ale ona ze nie, ze si to objedna s vami.
leelo hahaha, moc vtipne, asi si dnes jedla vtipnu kasu
barboramarek vobec sa neskryvam, nemam preco, ak by som mohla, tak sa bezproblemov prihlasim na stary nick.

lodgermaniacka
13. apr 2011

@leelo 😀 to bolo trefne 😀 😀 😀 podnikatelka objednava s mamičkami z MK 😎

leelo
13. apr 2011

@mici111 ak niekoho raz blokli, novy nick uz mat nemoze. resp. da sa to riesit s adminom

mici111
13. apr 2011

@leelo ahaa 😀 to som nevedela...

carculka
13. apr 2011

uz je domaaapodlozka na ceste...ale teda vam reknu,smajdalo kolo,a s kamoskou jsme to zkoumali a ono bylo vadny takze reklamace a vymenili mi podvozek 😝

danulavo
13. apr 2011

fuj, v bankách v ČR jsou fakt vydřiduši 😝 😝 . Jsem si objednala buggysnuggle ze SR a banka si za převod peněz vzala něco přes 10 euro 😝 😝 😝 . V ČR ale buggysnuggle sehnat nejde 😖 , no tak doufám, že alespoň bude brzy doma a bude krásný jak na obrázku 😀 😅 .

danulavo
13. apr 2011

@carculka dáš sem potom foto kočíku s podložkou? Jsem zvědavá, jak tam bude sedět.

carculka
13. apr 2011

@danulavo dam 😀 jen jak prijde

padielko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellysa
13. apr 2011

@carculka ako šmajdalo koleso? a kde si reklamovala?

carculka
13. apr 2011

@ellysa v babyparku...jsem ho nakonec brala tam prave kvui pripadnym reklamacim...no proste bylo to citit pri jizde a cim dal vic...jako by ta guma byla vypoukla(takova boule

ellysa
14. apr 2011

@carculka aha, no tak fajn, že to reklamovali k tvojej spokojnosti 😀 ja som na tento kočík hodne citlivá v kuse sledujem, či sa niečo nedeje

jasterka21
14. apr 2011

leelo a vidis ze to ide, novy nick som si vytvorila a ide mi. Ale cakam ze aj tento bloknu. Kedze pravidla zakazuju mat dva nicky, ale je mi to jedno. Co som posrala, som napravila a nemam dovod sem chodit. Takze adios zeny. A uz mi tu nerobte zlu reklamu, len za to, ze mi jedna objednavka nevysla. Dik

redlove
14. apr 2011

Ahojky, tak jsem se rozhodla pro Bugaboo Bee+ .. Škoda, že nemají nějaké hezčí barvy pro chlapečka ☹ ... Myslíte, že na tu žlutou stříšku se budou moc "chytat" mouchy a brouci apod.????.... Jakou barvu pro chlapečky máte vy? 🙂 Děkuji za odpověď 🙂

zajo79
14. apr 2011

no co sa to tu riesilo.. 😕 😕 niesom zucastnena, tak som radsej ticho.

v maji sa nechysta objednavka z babycare? chcem ten sedak na board na cameleona.

vorllinka
14. apr 2011

@redlove já mám modrou, je krásná, taková výrazná a přitom ne nijak řvavá. Pro kluka se ještě hodí khaki, zelinkavá - limitka, off white a nebo tebou vybraná žlutá 😉 Nemyslím si, že by se na ni nějak extra chytali broučci 😉

redlove
14. apr 2011

vorllinka - děkuji za odpověď 😉 Právě se rozhodujeme mezi tou modrou a žlutou 🙂 Manžel chce více žlutou 😀

A ještě bych se chtěla zeptat, jaký máte názor na madlo na Bugaboo Bee+ ??? Líbí se Vám to nebo naopak nelíbí? 😎

vorllinka
14. apr 2011

@redlove ono madlo na bgb bee+ není 😉 Jde dát jen na původní bee 😉

klariks
14. apr 2011

@bebel diky, uz jsem objednala...

redlove
14. apr 2011

Aha, to jsem nevěděla, tak tím lépe, alespoň nad tím nemusím zase přemýšlet 😀
A už fakt poslední dotaz - četla jsem tady, že někdo máte fusák 2v1 od Emitexu, sedí do BB+ hezky?? Nemáte foto? 🙂

mici111
14. apr 2011

niekde som tu citala, ze sa da dat madlo aj na nove bee plus...??? neda sa teda??

ellysa
14. apr 2011

@redlove aj červenú kľudne pre chlapca, ale žltá je naozaj krásna

redlove
14. apr 2011

ellysa - Děkuji za odpověď 🙂 Jé nejhezčí 🙂 , ale teď jsem četla nějakou diskuzi a většina tam psala, že měli žluté golfky a mušek bylo na kočárku pořád plno 😒 Ach jo ☹ ... Snad někdo, kdo má žlutou stříšku BB+ napíše zkušenosti 🙂

zebricka23
14. apr 2011

@redlove ja mam zltu na cameleonovi a zatial co som ju mala asi mesiac nasadenu ,tak sa nechytali...tak ale este nebolo leto,tak netusim :(

redlove
14. apr 2011

No právě, v létě jich je všude plno ☹ A my chodíme na procházky kolem lesa, tak nevím ☹ Ale je fakt nejhezčí ta žlutá ☹

monlu
14. apr 2011

@vs3 ahoj, mozem sa spytat, kde si si dala sit striesku na BGB? je svetova.. 🙂

zajo79
14. apr 2011

@lodgermaniacka nemaju v rakusku aj to sedadlo na board?

zajo79
14. apr 2011

@brendda ako ocean? kocikujes doma? mne ma prist v utorok snad... dlllhy vikend bude.