Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

cicushka
autor
8. okt 2008

kalista) tak ked sa ti to podari, dame to tebe usit 😀
fiha, gucci latka...znamy sa zajtra vracia z Thajska, co bol nakupit zarucene "original" tovar na predaj tu. So mu mohla napisat, ze nech prinesie aj latky 😀 😀 ale treba rozparat jeden Gucci kufor 😀

cicushka
autor
8. okt 2008

malo byt alebo, nie ale v poslednej vete

a podarilo sa ti nejaku latku zohnat?

tucika
8. okt 2008

Baby vy ste super invencne! 🙂 Tak potom hodte fotky jak ste nakupili! 🙂

cicushka
autor
8. okt 2008

kalista) a ty budes mat este jednu bojovnu ulohu
si tusim spominala, ze mas dokupene zimne koliecka na chameleona. Vyskusaj prosim ta pre tu srandu, ci sedia aj na Beecko. Totizto jedna kocka v nasej teme, co ma tiez Beecko si vsimla na babytrader stranke, ze ich tam predavaju a je pri nich napisane, ze pasuju na kazdy kocik bugaboo. Sice si neveim predstavit, ako by to vyzeralo...ale ty by si to mohla vyskusat ci to sedi. 😀 😀

zucha
8. okt 2008

cicushka, ale to su len predne tie zimne, takze aj keby to pasovalo, tak by to fakt vypadalo dost srandovne 😅

zucha
8. okt 2008

no ono to mozno bolo myslene, ze sedia na cameleona aj frog, ale kto vie. Mozno kalista nas vyvedie z omylu 🤐

cicushka
autor
8. okt 2008

zucha) vsak ja viem...ja len pre tu srandu 😀 😀

ivka22
8. okt 2008

Cicush, nevybrala som latku, ani som sa k tomu nedostala...vela povinnosti, prace..
Snad inokedy 🙂 ale intenzivne na to myslim...ak objavim nieco cool, dam vediet. Asi buduci tyzden idem do Viedne, tak omrkam nieco aj tam.../ak nejake latky vobec objavim/

kalista
9. okt 2008

cicush na Bee to nepasuje, tam sa tie kolieska uplne inak davaju. no vyzeralo by to fakt dost divne. 😅

cicushka
autor
9. okt 2008

kalista) vsak som si aj myslela 😀 😀 😀

cicushka
autor
10. okt 2008

jeeej, baby pozrite na co som nahodou narazila, ako som hladala este jedne Bee pre kamosku

http://cgi.ebay.co.uk/BUGABOO-BEE-REVERSABLE-CU...

co hovorite..celkom pouzitelne..a obojstranne...tak sup sup...rychlo kupujte komu sa paci 😀

kalista
11. okt 2008

takze baby videla som chameleona so sneznimi kolieskami co boli normalne odaretovane!!! kedze ja som na to doteraz neprisla ako to urobit kedze tie moje su tam napevno, ak by ste niektora mali na to grif tak mi urcite dajte vediet 😀 budem sa tesit.
inak ja uz som si vyhliadla jednu latku e rozmislam, ze si dam z toho usit potah na sedacku/celu/ na Bee no ak to zrealizujem tak urcite dam nejake fotky

cicushka
autor
14. okt 2008

baby kuk tohto predajcu. Ma tam tri striesky na beecko, ale skor take babske, takze pre ivku asi nic moc..ale mozno kalista...a super ceny podla mna.

http://stores.ebay.com/Bling-Your-bug_W0QQcolZ4...

cicushka
autor
14. okt 2008

no a uz riesim dalsiu dilemu ohladom nanoznikov - fusakov.

Ako riesite, alebo budete riesit, kombinovanu vychadzku po vonku, s naslednou prechadzkou alebo kavickou po shoppingu? To budete odmontovavat cely fusak dole? Alebo to tam nechate? Nebude potom vnutri dietatu v tom teplo? Neviem si to dobre predstavit v takejto situacii. Mna by asi slak trafil, keby som tem moj nanoznik mala davat furt hore a dole. 😠

ivka22
14. okt 2008

Cicush,
bola som vcera este raz omrkat ten BGB bee fusak...ten sa da uplne rozzipsovat, takze vrchnu cast das dole v shoppingu a dieta vlastne bude len na nom sediet..co je super.. Vezmem asi cierny....🙂

cicushka
autor
14. okt 2008

ivka) no to je super..lebo ten moj sa teda neda tak rozdelit :(((( jeeezis...ja som uz zufala z toho...ale este teda uvidim, ci ho vobec budeme potrebovat..mozno bude tepla zima a postaci iba deka. Lebo uz nechcem zas kupovat dalsi fusak....aj tak ani ruzovy nepredavaju, musela by som to teiz riesit ciernym.

bejby29
14. okt 2008

Cicush, ten BGB fusak sa da uplne rozipsovat, ako pise Ivka, takze ziadny problem nebudes mat.. Ty mas asi footmuff, nie?

tin.tinka
14. okt 2008

Cicush, ja som nakoniec kupila aj footmuff, nechcela som riskovat, ze mi nebude emitex pasovat.
Skusala som ho nahodit na beecko a celkom v pohode, az na zafixovanie hornej casti (na emitexe je taka ako keby kapucna, ktora sa navlieka na opierku). Inak sa mi ten footmuff vidi tensi ako emitex. Tak ak v nom malemu nebude zima emitex necham v cortine alebo v autosedacke a mam vystarane.
Vzala som aj slnecnu striesku a teraz ju este pouzivame. Malemu sa pacie tie priezory na bokoch.

ivka22
15. okt 2008

Cicush....neuveris....snivalo sa mi s tebou , aj s tvojou Nelkou... 😀 😀 😀 ze si jej isla kupit topanky a kupila si asi 10 parov a prisli ste nam ich ukazat do nemocnice...ale neviem, co sme my robili v nemocnici.... 😒 no hovadiny riadne... 🙂

cicushka
autor
15. okt 2008

bejby) no ja mam od znacky lodger taky fusak.
tin.tinka) mne tam pasuje len sa neda tak rozdelit ako original a v tom vidim problem, pretoze malokedy ideme von bez toho, aby sme sa nezastavili niekde v nakupnom centre.
ta slnecna strieska moze byt fajn..akurat mi vadi na nej, ze je tak plasticky strieborna 🙂

ivka) no tak to sa akurat tak na mna hodi...ze 10 parov topanok 😀

tin.tinka
15. okt 2008

Cicush, mne sa naopak s. strieska velmi paci, lebo perfektne ladi s konstrukciou kocika a ked dam malemu gate s reflexnym pasilkom, tak vyzerame ako by sme isli na technoparty.

cicushka
autor
15. okt 2008

tin.tinka) a nechodite 😀 Inac ak by si sa chcela doladit este viac, predavaju aj reflexne pruzky na bugaboo kociky 😀 😀 😀

tin.tinka
15. okt 2008

Cicush, neeee. 😀 😀 😀

Inac som pozerala tie svetielka na bugaboo, ale 10 euro........................... to za tie prachy by boli 3 blikacky na bicykel 😀 😀 😀 a posluzili by rovnako.

Ale uz dost srandy lebo ked by som na kocik navesala vsetko co sa da tak budem vyzerat jak kolotocarka.

sue13
16. okt 2008

Ahojte baby.
Tie co mate skusenosti s chameleonom prosim Vas mam otazku...
Je pravda ze sportova cast kocika nie je polohovatelna???? 😕
A dokupovali ste aj tie predne kolieska na zimu???
Lebo ved koli tym par dnom snehu nevioem ani ci ich budem potrebovat 🙂

Dakujem

saudi
16. okt 2008

sue13 - polohuje sa len vcelku do 3 poloh, neda sa zvlast nohy a zvlast chrbat. je tam sedenie, lezanie a polosed

sue13
16. okt 2008

Saidi dakujem. Si s tym spokojna? Staci to?
Mam ho uz totiz objednany tak dufam ze sa tie korunky oplatia investovat.

zucha
16. okt 2008

sue, uplne to staci. Ja som tiez najprv z tej sportovej casti nemala najlepsi pocit, ale na moje prekvapenie je uplne super.
Ja osobne zimne kolieska mam, ale casto chodime do Tatier, tak hlavne preto. A vyuzila som ich aj na dovolenke na plazi v piesku a na kamenoch 😉 , takze su pouzivane celorocne

kalista
16. okt 2008

cicushka) ja som pushbugs kupovala kravickovsky a nejako som moc spokojna nebola. trvalo jej to asi 3 mesiace, no neviem. ja stale hladam nejaku schopnu latku 😒

cicushka
autor
16. okt 2008

kalista) heeej, ty mas kravickovsky?? akurat si dopisujem s jednou kockou a tiez som sa jej pytala na kravickovsky, lebo ma z takej latky jeden fusak. tak som sa jej pytala ci by slo aj striesku usit...povedala ze mi posle vzorku latky, tak cakam teraz. ale je toiny predajca ako henten pushbugs..pockaj kuknem to

cicushka
autor
16. okt 2008

toto je ten predajca http://cgi.ebay.com/Bugaboo-Bee-hoods-Made-to-O...

v inej aukcii ma z tej latky fusak.