Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

sofffi
18. júl 2011

Ahoj holky, nedávno jsem se tady ptala na bee plus. Tak jsem si ho objednala a v pátek ho koupila. Vyjela jsem s ním jednou. Po 2h se mě začalo zasekávat pravé otočné kolečko. Jasně, že ho nejspíše namažu. Ale jsem docela naštvaná, že úplně nový docela drahý kočár a hned tohle. Od manžela jsem si vyslechla přednášku jak je na houby. Ale já si ho zamilovala. Je krásný a malá se v něm smála od ucha k uchu. Kupovala jsem ho v Babyparku a chtěla jsem k němu i to madlo Chicco a paní prodavačka mě řekla že už se samotný neprodává. A proto se ptám jestli tady někdo neprodáváte madlo k bee plus? Děkuji.

tanija133
18. júl 2011

@sofffi ahoj, mne sa stalo presne to iste a mala som ho vonku asi 5 krat....tiez som bola nahnevana, ale nedam nan dopustit......uz som kupila aj olej WD 40 a zajtra ho idem namastit, lebo doteraz som bola mimo a s inym kocikom.....tak som zvedava, ci sa to upravi.....Manzela nepocuvaj, ja verim tomu ze sa to da dokopy a zasa to bude ten dokonaly kocik.... 😉 a to madlo , myslim maju este na niektorych internetovych strankach.....alebo na MMB, ja ho este nemam, lebo zatial sedime otoceni ku mne a tam nepasuje..... 😉

sofffi
19. júl 2011

@tanija133 Já jsem to tady právě včera četla tak jsem vám poslala i moji zkušenost. Namažu ho, ale teď otázka jak často to bude dělat. Abych nemazala kočár každý druhý den 😒 Já taky zatím vozím malou ke mně, ale bojím se abych pak to madlo sehnala. Zatím mě nepřijde, že by to nějak chybělo. Jsem zvědavá jak dopadneš až to namažeš. Já chodím do práce a tak nemám moc času na vycházky. Zkusím to zítra nějak promazat a vyjet. Ale u nás má pršet ☹ Tak uvidíme.

kristina2112
19. júl 2011

@ivet69
ja by som mala zaujem o ten zlty set pokial je este na predaj.

elelel
19. júl 2011

@tanija133 ahoj, daj mi prosim ta vediet ci ti to pomohlo...ja s nim ozaj kazdy den von a davam mu zabrat a dnes mi zacalo zase po dlhom case zasekavat trosicku, tak som ho odpojila a zase nasadila a prestalo to...tiez ho ale namazem. lebo kamoske to brutalne zasekavalo a odkedy namazala tak jej ide krasne 🙂

tanija133
19. júl 2011

@elelel dam ti vediet, asi zajtra ho namastim a pohram sa s nim....pocula som ze to namazanie ale vydrzi iba na chvilkku....no ved uvidim... 😉 ked to neprejde budem ho reklamovat....

mitote
19. júl 2011

@sofffi z manzela si nic nedelej 😉 muj manzel vzdy prohlasi: kdo s tim kocarkem bude nejvice jezdit? Ty. Tak to je Tvuj problem, ze chces Bugaboo 😀
ale muj otec je na slovo Bugaboo alergicky, prijde mu na tom kocarku spatne uplne vse a nejlepsi by byl jedine kocarek za petikilo z bazaru.

michaelachanel
20. júl 2011

ahojte baby, ktoré máte kočík Bugaboo Frog...môžte mi napísať rozmery poskladaného Bugaboo...nikde to neviem nájsť :( ďakujem

didakuku
20. júl 2011

ahojky holky, které máte bugaboo bee+. Máte v košíku pod kočárkem takovou černou výplň? Bylo to u kočárku v krabici a jedna mamka mi psala, že je to do toho košíku 😉

vorllinka
20. júl 2011

@didakuku já to tam taky mám 😉 Nevím proč to tam je, ale mám to tam 🙂

didakuku
20. júl 2011

@vorllinka aha, moc díky 🙂 . Manža to chtěl akčně vyhodit 😀 😀 😀 . Tak to tam raději dám taky 😉

vorllinka
20. júl 2011

Ono to asi zpevňuje to dno, když tam pak vezeš něco těžšího, tak aby se košík nešoupal po zemi 😉
@didakuku

didakuku
20. júl 2011

@vorllinka asi to tak bude 😉

sofffi
20. júl 2011

Ahoj holky, tak mě to včera nedalo a ještě večer jsem ty kolečka namazala a vyjela na nákup. Zase to funguje úplně perfektně. Tak teď jsem zvědavá jak dlouho to vydrží. Mazat to už nebudu a počkám si.

sofffi
20. júl 2011

@mitote Koukám že je to všude stejný. Moji rodiče to taky nechápou. A můj manžel si zamiloval Casualplay S4 a teď bude na Bee jen nadávat. Je pravda, že Bee je na rovnější cesty a my jsme s ním poprvé vyjeli do staré Prahy 😒 Byla jsem na něj natěšená a nepřemýšlela jaký tam je terén. Takže jsem skoro celou cestu poslouchala jak je na hov... 🙂 🙂

mitote
20. júl 2011

@sofffi to ja posloucham od otce uz ted a to jeste dite ani necekame a bugaboo jeste nemame 😀
jinak my pak planujeme Cameleona nebo Donkey...kamoska mela Cameleon a super jak v Praze nakostkach tak doma v lese 🙂

didakuku
20. júl 2011

@sofffi Casualplay je dost těžký a poruchový 😒

lodgermaniacka
20. júl 2011

@didakuku aha..tak ja som mala v plane tiež to vyhodiť 😎 ale ved ten košík je aj tak velmi pevny..vyskušam to tam

mici111
20. júl 2011

@lodgermaniacka
@didakuku co myslite o tom kosiku? lebo netusim ci aj ja som to tam mala..

lodgermaniacka
20. júl 2011

@mici111 ja som to mala len tak pohodene na boku krabice, myslela som že je to len ako ochrana kočíka pred narazmi 😎 jasne že bol obaleny aj bublinkami..

mici111
20. júl 2011

@lodgermaniacka jaaaaaaaj 😀 tak pojdem aj ja pohladat..lebo nespominam si na nic take.. a jak to vyzera? nieco cierne mam hladat? 😀 😀 😀

lodgermaniacka
20. júl 2011

@mici111 ano, taky čierny štvorec, alebo obdlžnik, čo asi vsunieš do košíka 😉

didakuku
20. júl 2011

@mici111 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46469462&tab=6 Omlouvám se za půjčení fota. Měla jsem v krabici u kočárku 1 ks.

didakuku
20. júl 2011

Ale nevím jestli to může něčemu uškodit, když to tam není. Asi nee 😀 Včera jsem to našla na MMB a ani netušila co to je.

mici111
20. júl 2011

@didakuku ahaa 😀 no fakt si nepamatam ci som to tam mala..ale mne ked doslo bee, tak kosik som uz mala namontovany na podvozku..

lodgermaniacka
20. júl 2011

@didakuku myslím že on je tak pevny, že to tam ani netreba 😉 ale dam to tam 😉

lodgermaniacka
20. júl 2011

@mici111 to sme asi mali všetky 😉 myslím ten pripevneny košik..

mici111
20. júl 2011

@lodgermaniacka ahaa 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nevaaa 😀 😀 😀 kukam, ze zasa menis vozovy park? 😀 😀 😀 planujes kupit nieco ine namiesto sicka?

lodgermaniacka
20. júl 2011

@mici111 ked sa predaju obidve perega, tak asi naspäť XT ale modre 😵 aj ked sa mi celkom pači limitka questu..namornicky, modro-biely pasikač 😵

mici111
20. júl 2011

@lodgermaniacka hej, ten je krasny, videla som ho..no drzim palce nech dobre predas..ja zasa vymyslam ze dam prec pliko a idem predsa len do toho questu 😀 😀 😀 ale uz nemozem vymyslat hovadiny.. 😀 😀 😀