Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tanija133
21. jan 2012

@lia JA ty to chces ako hlavny kocik? Nebudes uz mat ziadnu normalnu vanicku? Ja by som to tiez ako hlavny kocik s cocoonom nechcela.... 😉 Pride mi to male a nie az tak pohodlne.... 😉

lia
21. jan 2012

@tanija133 nie,budem mat aj iny,to som chcela len tak ,ze by sa mi ten druhy nechcelo skladat,bee supnem do auta lahsie a ideme.ale rozmyslela som si to,nie je to podla mna pre take male dieta.nie je to vobec pevne

tanija133
21. jan 2012

@lia presne tak, bee si kup tak okolo pol roka babatka....to uz bude leto a este ho vyuzijes az, az... 😉

lia
21. jan 2012

@tanija133 ja ho mám pre malú uz dávno
Ale neviem či by som doň posadila pol ročne babo,to by ešte padali v ňom

tanija133
21. jan 2012

@lia do toho pololahu preco nie, urcite nie sediet.... 😉

lia
21. jan 2012

@tanija133 neviem či sa nebude ťahať ,ani moja mala nema rada tu strednú polohu. Ale určite vyskusam 🙂

elelel
21. jan 2012

@gejba27 ja s nim jazdim, pokial nie je velmi nasnezene tak pohoda 🙂

pallacinka
22. jan 2012

Ahojte baby, potrebujeme kocik do lietadla, mate skusenost s bee+ a lietanim? A este, nasla som ho v obchode za 519, je to dobra cena? Nechce sa mi travit hodiny hladanim 🙂

face
22. jan 2012

@pallacinka na www.babycare.nl ho prodávají za 479,- 🙂

lentila.g
22. jan 2012

@pallacinka ja som ho mala na dovolenke, a v pohode prezil manipulaciu v lietadle, ja som s nim max. spokojna

ivett
22. jan 2012

@lia někdo tu měl v albu vložnou tašku v bee, ale ne origoš bee, ale od maxi cosi, vypadalo to super a přišla mi, že opravdu nahrazuje vaničku, zkusím ti to najít...

ivett
22. jan 2012

@lia https://www.modrykonik.cz/fotoblog/sshiva/album... tady, je tam i víc fotek, podle mě na léto super varianta, než prcek do zimy vyroste a bude sedět...

monlu
22. jan 2012

kocky, riesili ste niektora reklamaciu trasenia sa koliesok Bee + kupovaneho cez babycare.nl? ako postupovat? dakujem za kazdu radu 🙂

lia
22. jan 2012

@ivett dakujem,si zlata 🙂 vyzera to super,ale ja som si uvedomila,ze bee je malej kocik a to by asi ziarlila na maleho,ale skoda,vyzera to super.

lia
22. jan 2012

baby,cameleon ma dva denimy?starsi a novsi model?

bebel
22. jan 2012

@lia 007,red denim limitku a 107

lia
22. jan 2012

@bebel a aky je rozdiel medzi nimi?

luciesofi
22. jan 2012

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda existují nějaké zásadní rozdíl mezi Frog a Cameleon. Jediné, co jsem se dočetla je, že Frog nemá přehazovací rukojeť - že je Frog v podstatě starší verzí Cameleona. Jsou doplňky na Cameleona kompatibilní s Frogem? Děkuju moc za odpověď.... Už hodinu brousím po netu a ne a ne najít víc.. 🙂

lentila.g
22. jan 2012

Baby tie čo máte striesku missoni,ona je hrubsia ako klasické alebo rovnaké alebo niečo ako denim.dik

hanahana7
23. jan 2012

@lentila.g taka ista..ako normalny canvas.

hanahana7
23. jan 2012

baby co ste objednavali niekedy z babycare..cim vam to prislo? posta, ups,dhl, gls, ci????

dakujeeeeeeeeem

pallacinka
23. jan 2012

@face Dakujem, na tu stranku som zabudla, hoci vas uz citam dlhsie a viem, ze odtial objednavate. Nevies nahodou ci ta cena je dlhodobo taka nizka alebo treba rychlo objednat?

lentila.g
23. jan 2012
ivett
23. jan 2012

@lia já bych to asi taky nechtěla, jen jako druhou variantu, jako jediný kočárek na tak malé mimčo není Bee ideální, ale ta taška vypadá super, oproti tomu fusaku nebo jak nazvato to co nabízí bgb jako originál...

@luciesofi Frog je stejný jak Cameleon, teda udává se, že sedačka je o 4cm menší, rozdíl je v tom, že u Froga nejde rukojeť vysouvat nahoru, jinak přehazovat normálně jde, v tomhle je to stejné, jen je pevně daná její výška, jinak vše stejné jak u Cameleona...Rozdíl je tam tuším v kolech, Cameleon má gelovky, Frog tuším nafukovačky, přední jsou stejná a dají se vyměnit všechny kola za kola z Cameleona...Co se týče potahů a stříšky, stříška i potahy sedí z Cameleona na Froga bez problémů, jediné co nesedí je kryt hl. lůžka, protože Frog nemá hl. korbu se zipem, do kerého zapneš kryt hl. lůžka, má vlastní jakoby nánožník, který se využije jak na hl. korbu, tak pak i na sporťák...Frog se tuším vyráběl pro USA, sem se nedovážel, snad prý nesplňoval jakousi normu určenou pro evropský trh, ale je na chlup stejný jak Cameleon, na první pohled nepoznáš, pokud nezkoumáš tu rukojeť a pokud máš potahy z Cama...

face
23. jan 2012

@hanahana7 to záleží, jaký typ dopravy jsi zvolila, myslím, že tam jsou dvě možnosti ups a tnt 🙂

hanahana7
23. jan 2012

@face ten lacnejsi..tnt..pozeram to sledovanie zasielky..ale ked dam to cislo do slovenskeho tnt tak mi to nevyhladava ☹

face
23. jan 2012

@hanahana7 aha, měli by ti poslat mailem přímo link na sledování toho balíčku. Nevím, jak na Slovensko, ale do ČR jim to trvalo po odeslání vždy tak 4 pracovní dny maximálně 🙂

hanahana7
23. jan 2012

@face ano mam ten link..len som nedockava..chcela som uz volat niekde na slovensko..ze ci uz to maju..v tom linku je zatial ze uz by to malo byt na slovensku..niekedy sa totiz stava ze slovaci ked nevidia na krabici tel.cislo tak cakaju a zistuju najprv z holandska alebo odkial ma prist balik tel cislo adresata a az potom dorucia balik...
tak som to chcela urychlit..

face
23. jan 2012

chápu, že jsi nedočkavá 🙂 mě to doručili i bez tel. čísla a jakmile se v linku ukázalo, že je v depu v ČR, tak druhý den byl balík doručený. Tak držím palce, ať máš kočárek co nejdříve doma 😉

luciesofi
23. jan 2012

@ivett Moc děkuji za vyčerpávající odpověď! 🙂
Ještě bych měla jeden malej dotaz - vzhledem k tomu, že je to víceméně stejné, budou tam pasovat stejné adaptéry pro autosedačku Maxi-Cosi jako pro Cameleona?