Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tanija133
11. mar 2012

@zuzanamv z tych tvojich nesedi ani jedno...to Britax , neviem to som este nepocula...Sedi iba Chicco Multiway, a madlo z Gesslein Swift... 😉

dosa
11. mar 2012

@tanija133 ten britax urcite sedi, je to to iste ako chicco miltiway...

zuzanamv
11. mar 2012

@tanija133
@dosa
Chicco som ani nepozerala, lebo som uz pocula, ze krivi konstrukciu.
Skusam najst niekde ten gesslein, ale zatial bez uspechu, asi jedine z nemecka kupit. ☹

dosa
11. mar 2012

@zuzanamv to madlo gesslein sa neponuka na ziadnej stranke, da sa kupit na poziadanie tam, ke predavaju gessleiny

tanija133
11. mar 2012

@zuzanamv Baby pisali ze Gessleiny objednavaju v Kocikove.sk.

zuzanamv
11. mar 2012

@tanija133
Jej, vdaka, skusim tam.

slucky
13. mar 2012

Ahoj, prosím o radu. Jsem rozhodnuta pro BGB Cameleon a manžel po mně nyní chce důvody, proč zrovna tenhle kočár, proč se mi zdá nejlepší (samozřejmě jej zaráží cena)...a 300str. diskuzi číst nebude 🙂
Pomůžete mi to nějak jasně formulovat?
Děkuji předem

bebel
13. mar 2012

@slucky lebo v prípade reklamácie ti pošlú rovno celý kus napr. konštrukcie nový. Lebo sa dá napolohovať aj hlboká vanička, čo je super vec napríklad pri refluxových deťoch, ako mám ja. Že vanička je 1 z najväčších, priestrannejších na trhu. Že je najľahší kombinovavý kočík zo všetkých. Že manipulácia s ním je naprosto odzbrojujúca oproti konkurencii.
Že poťahy sa dajú meniť/ tým pádom sa tak nezničia a kočík vyzerá stále ako nový.
Že je super skladný, polohovateľný/otočiteľný/prehadzovacia rúčka a použiteľný do všetkých terénov, vrátane snehu a jazdy po pieskovej pláži.
Že je to kompaktný ľahučký travel systém s väčšinou kvalitných autosedačiek pomocou adaptéra.
A aj po 2-3 rokoch používania ho stále predáš za pomerne vysokú cenu, takže tvoja strata nebude až tak markantná ako pri lacnejších kočíkoch. 😝

luly13
13. mar 2012

@bebel a vmesti sa v pohode aj do maleho kufra? Ale asi len tak,ze vanicka dole a konstrukcia samostatne.

bebel
13. mar 2012

@luly13 čo je to malý kufor? 😅 myslím, že do nissanu micra alebo toyoty aygo, či yaris alebo mini cooperu nie....
ale do takého pegeotu 207 by to možno aj vliezlo 🙂 a inak ako zvlášť vanička dole a konštrukcia sa to ani nedá zložiť 😝 My máme rodinné autá s veľkým kufrom 😉

luly13
13. mar 2012

@bebel No ja mam male punticko. Velke rodinne ma hlava rodiny :D. Asi to najprv pojdem vyskusat, ci sa mi to tam v pohode vojde...dik 🙂

straw
13. mar 2012

@dosa @tanija133 ahojte..ja som britax skusala, ale to madlo doslova odtial vystrelovalo 🙂 je ovela uzsie ako chicco a aj vyssie, vyzera to cudne...

dosa
13. mar 2012

@straw ja som mala kocik britax a mala som na nom madlo chicco, kamaratka mala kocik britax s madlom britax a bolo to to iste, sedelo rovnako, nemohlo byt uzsie, lebo by nesadlo na ten kocik. ale budis. ak si nechcete pokrkvat konstrukciu, najlepsie madlo je aj tak gesslein.

straw
13. mar 2012

@dosa ja som ho davala vzdy nizsie na bee+ a to chicco bolo take poddajnejsie ako britax...mozno nebolo uzsie, lepsie povedane pevnejsie (je to asi lepsi vyraz), len vtedy mi to tak prislo...

wilsonka
13. mar 2012

sedi strieska bee plus na bee? asi nie ale za opytanie nic nedam. ak by ste mali na predaj inu ako modru strechu na obycajne bee, prosim ip. dik

mici111
13. mar 2012

@wilsonka nesedi, to ma uplne iny tvar 😉

wilsonka
14. mar 2012

@mici111 jasne🙂 dik, je to skoda ze na stare bee nie su take pekne farby a celkovo je toho malicko na ebay napriklad:(
nesije tu niekto strechy? asi si dam usit ak nezozeniem aspon tu UV striebornu.

domigb
14. mar 2012

Baby počujte toto madlo je aké nie na multiway či?
http://www.ebay.de/itm/CHICCO-FRONTBUGEL-BUGGY-...

limoni
14. mar 2012

dievcata, tak som na percent rozhodnuta, ze kupim bee+, ale estem sa Vas chem spytat na nejake detailiky
vadi mi troska, ze zboku nie je nijak kryty, myslim tym, ze sedacia cast je tvar L bez tych bocnych kridelok ako malo stare bee, teraz mame gesslein F2 coccon a tam sa maly cely schova a nefuka na neho z bokov aj ked nemame fusak, tak ci ste si nahodou niekto nedali sit nejaku vlozku, ktora by mala take bocnice?
ake doplnky k nemu urcite vyuzijem, teda mam urcite dokupit?
nozicky u deti, ktore este nedosiahnu na tu stupacku, ci nevisia, teda ci ta sedacia cast, co sa vytahuje, postacuje na cele nozicky? moj maly ma 1 rok a pol
budem Vam velmi povdacna za rady

limoni
14. mar 2012

teda este mi napadla jedna otazka, je to prakticky kocik? na presuny po meste - mhd, teda nielen do interieru, neplanujem kupit iny "golfac" (ja bee+ za golfac povazujem), zvazujem este maclaren 😒

bebel
14. mar 2012

@limoni áno výborný a úplne postačujúci....ja som s ním síce v SR mhd nechodila, len po Miláne a Londýne, ale úplne samostatná 1tka som bola....s maclaren xt som bola v Paríži a to bol des....aj ten kočík aj tie presuny, Paríž nie je všeobecne baby friendly..

tanija133
14. mar 2012

@domigb ano je to madlo na chicco multivay...co pasuje aj na Bee+ 😉

tanija133
14. mar 2012

@limoni je to bohuzial taky otvoreny kocik, kde sa babo moc nema kde schovat...Ja nemam ziadnu vlozku s bocnicami, tiez ho pouzivam iba ako golfky na kratke presuny a nakupy, a na leto....Ta vysunuta sedacia cast nepostacuje na cele nozicky u rok a pol rocneho dietata...ale take gollfky nemas ziadne....mierne ovisaju, ked je sedacka vysunuta.....Mesto tento kocik zvladne v pohode....len do terenu by som mala este druhy kocik.... 😉

limoni
14. mar 2012

@bebel @tanija133 dakujem kocky, tak do terenu si necham gesslein a na vychadzky bee+
este zvazujem origos letnu predlzenu striebornu striesku dokupit, vyuzijem? nemam rada striebornu farbu 😒 mozno niekto usije predlzenu strieska, hm?
inak na chrbatik netaha z tych dier, co su na bezpecnostne pasy, ci si to mylim so starym bee?
kolieska su pogumovane? to ma najviac odradza na maclerene XT, ze kolieska su z tvrdeho plastu 😝
mne sa tak postupne vynaraju otazky 😀 este asi par hodim

tanija133
14. mar 2012

@limoni Ja to tiez tak mam kocik do terenu, a bee+...k nemu....Ta strieborna strieska je vraj dobra, hlavne preto lebo obsahuje UV filter, nejde tak o to ze je predlzena...Ta sa ti zide, ten original....Ja ju tiez nemam, lebo nemam rada tiez striebornu farbu.... 😉
Ano to na starom Bee vraj prefukovalo cez tie dierky...na novom uz ich tam nie je tolko, a hlavne su uplne upchate....Kolieska neviem z coho su...ale su makke, nehrkocu....Jasne treba sa pytat.....Tie podlozky su take cudne, take umele, viedela som jednu pouzivanu, a bola samy zmolok....otras....Ale myslim za aj Maclareny su dobre.... 😉

limoni
15. mar 2012

@tanija133 tak a este mi napodlo, na take prilezitostne spinkanie, je vhodny? na šírku myslim, ze aj hej, ale na dlzku, asi budu tie nozicky previsat, vsak? ale to asi tazko chciet od golfaca pouzivat ho na spanie

tanija133
15. mar 2012

@limoni Na prilezitoste spanie sa da tiez....moj maly nespava v kocikoch, ale vela deti v nom spinkava pohodlne... 😉

mici111
15. mar 2012

@limoni moja sa tam tiez ako 21mesacna vyspala v pohode..jedine co mi vadilo pri spanku je, ze ta strecha je v lahu strasne kratka, ked bola mensia, minule leto sme cele pouzivali tu striebornu letnu striesku, ta bola na spanok uplne skvela, cele babatko bolo zakryte, cast z toho bola taka jemna sietovina..len ked sedela v kociku a mali sme letnu striesku, tak vtedy som ju absolutne nevyuzila, lebo to malej vadilo..takze bola stale sklopena a mali sme este slnecnik...

home1
15. mar 2012

Ahojte baby,riešite spinkanie v bee plus...ja ho chcem tiež kupiť-moja dcerka ma 11 mesiacov a 76cm-budu jej nôžky už teraz prevísať alebo ešte nie?
@mici111
@tanija133

tanija133
15. mar 2012

@home1 este je nebudu previsat, maximalne jej budu vytrcat ,ale mozno ani nie....podla toho ako vysoko bude lezkat.... 🙂