Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ela19
13. apr 2012

@kilian
@duplicka mne sa páci ten slnecnik aj strieska, ale hlavne je zaujímavý kontrast, ze zvonka je to biele a vnutri oranzove. Inak niektoré kreslene postavičky, ktoré ten dizajner vymýšla sú dosť aj strašidelné 😅 😕 🙂 🙂 🙂

tehula
13. apr 2012

ten biely bee vyzera ako by ho vtaciky okakali, nemozem si pomoct. Inak suhlas, ze keby len strecha biela, tak je to zaujimave, aj ked zrejme hrozne nachylne na spinu.

kilian
13. apr 2012

@tehula inac to je nieje bee. 😉

kilian
13. apr 2012

prave citam,ze gramatikou som vyspela....to je tou zmenou ovzdusia dnes.... 😀 😀

tehula
13. apr 2012

@kilian mea culpa. cam. Som obzerala nejake striesky tak som sa sekla.

domigb
14. apr 2012

baby s čím čistíte nakupný kočík na bee? mám tam flak neviem od čoho a nechce to ísť dole... 😠

diamand
14. apr 2012

@domigb ja som ho dala do pracky

gawin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gawin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aanetta
15. apr 2012

Ahojte.Baby,prosim ktore mate madlo gesslein na beecku ako ho mate pripevnene?Ja ho mam upevnene az na tom ciernom lebo na striebornom rame mi to nejako nedrzi ☹ Teraz je este v pohode ale ked bude maly vacsi tak tam uz bude natrepany lebo to madlo ma velmi blizko.Dakujem

gawin
15. apr 2012

baby ma niekto tu letnu sivu UV striesku ako ste to prli?? nase je spinavemne sa tam viliala malinovka a neviem ci aj tie sa daju dat do pracky???

zdenak
15. apr 2012

@jessicax chcem sa opytat potrebujem poradit kedze si mala carmelona ako si bola spokojna?ja ho chcem pre 6 mes babo

siuzi007
15. apr 2012

Babule chcem Vás poprosiť o pomoc neviete mi niektorá poradiť alebo prípadne či nemáte podobnú skúsenosť zasekli sa mi tie polohovacie kolieska na cameleone myslím tie čo sa stlačia aby som mohla sklopiť sedaciu časť ostali vo vnútri a teraz sa sedátko nedá zastaviť v žiadnej polohe ako by sa to dalo opraviť prípadne či neviete o niekom kto by to vedel dať dokopy Ďakujem

jessicax
15. apr 2012

@zdenak v tomto ti velmi neporadim lebo ja som mala cameleona doma len par dni ale posunula som ho dalej lebo som ho kupila ked mal maly uz vyse roka a zdal sa mi zbytocne velky, neskladny a rozhodla som sa pre becko, ktore sa mi zdalo sikovnejsie a aj v kufri zaberie menej miesta. Obe moje deti boli odchovane na stokke tam by som ti poradila lepsie 😅

zuzana_1
16. apr 2012

@boska79 dakujem a mas adresu na servis pls? lebo mail mam iba na order a na stranke je iba "formularô na dotazy..poslala som to tam,ak by sa neozvali,poslem na servis este raz (teda ak mas mail).lebo v tom formulari nie je priestor na fotky ☹

@tanija133 inak,takto to vyzera,na jednej strane je to od toho presitia 13 cmn a na druhej 14 aj nieco...ale vyzera to teda "super"

kilian
16. apr 2012

@zuzana_1 no mne sa zda byt tiez krivy a cudny na tych fotkach.

boska79
16. apr 2012

@zuzana_1 serviceus@bugaboo.com a skus sa zaregistrovat cez bgb stranku nech mas kocik registrovany a este to skus riesit tam.... mas fakturu? to obycajne vyzaduju... a pisala si do babycare.nl? mas od nich kocik?

zuzana_1
16. apr 2012

@boska79 hej,pisala som do babycare,od nich je ten kocik...dakujem ! 🙂

tanija133
16. apr 2012

@zuzana_1 uz som to pochopila, ano je to krive, reklamuj to uricte....nech ti aspon novu sedacku daju.... 😉

lodgermaniacka
16. apr 2012

@zuzana_1 to by aj mne vadilo 😒 nevadí mi špinavy, ani škrabnuty kočík, ale krivy by som nezniesla, vždy by mi tam ostali oči 😀

zuzana_1
16. apr 2012

@lodgermaniacka no ved mne to tiez lezie na nervy...ved preto to riesim po 2 tyzdnoch,lebo som sa s tym skusala zzit,ale neda sa 😠 😀

lodgermaniacka
16. apr 2012

@zuzana_1 😀 😀 😀 ja by som vedela od začiatku že sa s tým nezžijem 😎

zuzana_1
16. apr 2012

@boska79 dobra je ta adresa,pls? lebo som im poslala mail a napisalo mi ze mail delivery failure 😠

boska79
16. apr 2012

@zuzana_1 service@uk.bugaboo.nl a nasla som aj takuto... tak neviem. skus aj tam

zuzana_1
16. apr 2012

@boska79 dakujem ! 🙂

boska79
16. apr 2012

@zuzana_1 nieje zaco, hadam to bude ok a to poriesia..este sa Ti spytam kamosky,ta cez nich nieco riesila, len nieje na fb, tak to budem vediet az neskor. pisnem do IP

zuzana_1
16. apr 2012

@boska79 ale nie je ani ta dobra ☹ napisala som cez bugaboo.com stranku -cez formular 😠 😠 😠 😠 kurnik sopa,nemozu mat normlne vycapenu adresu?

boska79
16. apr 2012

@zuzana_1 ach!!! to vazne? tak pockam co napise kamaratka.. a este ich otravuj aj cez babycare.nl

zuzana_1
16. apr 2012

@boska79 hej,tam som napisala cez formular,dam im par dni,ak nic,caka ich "mily" telefonat...som zvedava,co napisu z bugaboo.com ...ak vobec 😝

domigb
18. apr 2012

Dali sme si ušiť dečku do bee 😉 nie je tam správne pozapichovaná,lebo malá už chcela isť von.. 😝