Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kilian
1. jún 2012

@mycats fialova?hmmmmn,pre chlapca eeeee

marulka83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mycats
2. jún 2012

@kilian ved nekupim, ale strasne je pekne. ja mam maleho takeho dievcenskeho, tak nemozem vymyslat s farbami 😀 keby som mu hodila suknicku, tak nikto nevie, ze je to chlapec 😀

dastien
2. jún 2012

Naše bee plus 🙂

kilian
2. jún 2012

@dastien klobuk dole,nadhera.

duplicka
2. jún 2012

@dastien este do zadu si vloz kosticu, lebo ta strieska akoby pada, ci mas?

dastien
2. jún 2012

@duplicka to este nieje dokoncene 🙂 ani diery na podlozke niesu este vysite.a na tu striesku musim este cosi vymysliet nejaku vystuz.aby to nepadalo ten zadok

duplicka
2. jún 2012

@dastien som si myslela, na to pouzi hrubu kosticu,taku co sa vsiva napr do svadobnych siat na spodok 😉

dastien
2. jún 2012

@duplicka a to kde mam kupit take?

duplicka
2. jún 2012

@dastien hmmm dumkam kde som to ja pozhanala, skusim posnorit🙂

duplicka
2. jún 2012
dastien
2. jún 2012

@duplicka dakujeeeeeem velmi pekne

pallacinka
2. jún 2012

@dastien Ja odpadnem, to je nadhera! Prave teraz, ked som si povedala, ze uz nic neobjednavam, pomoooc 🙂

dastien
2. jún 2012

@pallacinka 🙂 no to ja si hovorim kazdy den ze som skoncila s nakupovanim a vydrzi mi to tak dva dni 🙂))))))

kilian
2. jún 2012

@pallacinka ze je to krasne? @dastien nam urcite Take usije😀😀😀

pallacinka
2. jún 2012

@kilian No neviem, ci nezavediem na striesky take iste pravidlo, ake mam na deky 😀 Ale fakt, tomuto sa neda odolat, to je nad vsetky moje sily 🙂 @dastien Hlavne ze som tu tusim vcera pisala, ze site uz nic nechcem, iba originaly, a aha ho 🙂 Ale vazne, ako dlho ti usitie takeho setiku trva?

kilian
2. jún 2012

@pallacinka no vies kam smeruje ip-cko potom...

pallacinka
2. jún 2012

@kilian Uz viem 🙂 A o co by si mala z mojej skromnej zbierky este zaujem (teda okrem tej tasky)? 😀

kilian
2. jún 2012

@pallacinka no co mas??😀😀

dastien
2. jún 2012

@pallacinka vcera rano som kupila latku a poobede som sa do toho pustila a dnes to je uz skoro hotove.este na podlozke diery vysit a do tej striesky dat tu vystuz aby to peklne drzalo ten zadok ako na original strieske a je to hotove .a ake je to pravidlo na deky? 🙂

pallacinka
2. jún 2012

@kilian Vsak uz skoro nic 😀 Denimovu, ruzovu a letnu striesku, fakt skromna zbierka v porovnani s tvojou 🙂

pallacinka
2. jún 2012

@dastien Ty si naozaj neskutocna 🙂 Strasne sa mi paci ta kombinacia farieb, pruzkov a bodiek, mala bola akurat dnes takto oblecena. A pravidlo mam, ze ked kupim novu deku, musime jednu predat, aby sa mi ich pocet nezvysoval, lebo uz ich mam velmi cez limit 🙂

dastien
2. jún 2012

@pallacinka prestne mna to napadlo ta kombinacia farieb predvcerom mala bola tiez tak oblecena prestne ako su farby na kociku a este ked som videla na nete limitovanu edicia cosatto taky pruzok cierno biely a bodky tak som vcera hned utekala kupit latku 🙂) a pustila som sa do toho 🙂 este sa ta spytam videla som ze mas slnecnik bugaboo je to dobra vec?lebo rozmyslam ze ho aj ja kupim len neviem ci je to dobre

kilian
2. jún 2012

@dastien ja milujem slnecniky.podla mna je super.mne nezavadzia.

dastien
2. jún 2012

@kilian no lebo ten bee plus ma tu striesku taku dost malu a ked mala spi tak jej dost svieti tak neviem ci mam kupit slnecnik alebo co tam mam dat

pallacinka
2. jún 2012

@dastien Nasa mala bola zasa v tom namornickom Carters oblecku, a viem, ktory kocik mas na mysli, tiez som ho obdivovala 🙂 Ten slnecnik je fajn, mne len vadi, ze pri skladani ho treba za kazdym davat dole. Minule sme to tu riesili a tusim niekto spominal, ze nie, no zatial som na to neprisla.

kilian
2. jún 2012

@dastien ano,pri skladani treba dat Dole.na cameleone nie.tam ho mam na rame sportaku.

pallacinka
2. jún 2012

@dastien Este mas moznost tu letnu striebornu striesku, ja mozno budem jednu predavat, no som nerozhodna- nasej malej tiez pri zaspavani vadi slnko, no s kocikom uz velmi nechodime, tak neviem.

dastien
2. jún 2012

@pallacinka tieto farby su strasne pekne ja ich zboznujem 🙂 no asi ten slnecnik kupim lebo malej strasne svieti ked spi a neviem co by som jej tam miesto slnecniku mohla este dat.