Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mycats
10. jún 2012

@drake ta origos stoji ako keby aj vajcia znasala 😀 😀 😀

drake
10. jún 2012

@mycats to teda ano za tie prachy sa musi moje dieta na tej deke aj vznasat 😀

mycats
10. jún 2012

@drake moj maly je ju schopny vyhodit z kocika, tak som ju radsej ani nekupila. ale naaadherna je 😵 😵
aj ta tvoja je krasna 😵

drake
10. jún 2012

@mycats dakujem no Lilly dnes drzala deku 😀 😀 by ju skusila o zem hodit 😀 😀 😀 😀
no hlavne je robena od maminky zo srdca 😵 plna lasky a nervov 😀 😀 😀

mycats
10. jún 2012

@drake 😵 😵 😵 je uzasna 🙂🙂 ja som maleho vybavila buggysnuggle, aby nevyhodil 😵 😵 😵
ale ubytovala by som aj taku deculu 🙂))

tanija133
10. jún 2012

@drake Wau ta, ta deka je fakt krasna...ja deky pre krpca nepouzivam vobec, tak ma to nelaka...ale tato pre dievcatko, by som ju zacala aj pouzivat... 😀

svoba
10. jún 2012

chci se zeptat na to odpružení u cameleona. jaké jsou ty polohy? a měníte to před každou projíždkou?

tehula
10. jún 2012

@drake Kua dievca, ty si aka sikulka vynaliezava. Nadherny tunning, myslim, ze mozes priadze nakupit a uz tu budes mat zakaznicky 😉

fafetka
10. jún 2012

@svoba polohy jsou tři.Nastavuješ na předních kolecha po pravdě každou jízdu nenastavuju🙂

kilian
11. jún 2012

@svoba polohy odpruzenia su styri a nastavuju sa podla kil dietata.a nie pred kazdou jazdou.
@fafetka

fafetka
11. jún 2012

@kilian aha.vida.Já mám teda podvozek první generace a našla jsem polohy jen tři.Mmch jsem psala že to před každou jízdou nenastavuju 😉 nastavila jsem si to když jsem ho dostala domů.Ale já nejsem zas tak zkušený uživatel.Pořídila jsem si ho pozdě.Synovi budou za chvíli tři roky a máme ho od zimy...to mitote by určitě ohledně BGB poradila nejlíp 😉

svoba
11. jún 2012

@fafetka jj. to musím tedy ještě prozkoumat. 🙂

svoba
11. jún 2012

@kilian a na začátek mám mít polohu tedy kde, prosím pěkně?

kilian
11. jún 2012

@svoba na hornom je do 5kg,potom prehadzujes smerom Dole.na druhom do 10kg a tak.neviem,ci som to zrozumitelne napisala. 😒

svoba
11. jún 2012

@kilian my máme taky čtyři pozice. chápu-li to dobře, ta pozice nejvzdálenější od košíku je pro novorozeně 🙂
jinak - manžel mě sprdnul, že nečtu důkladně návod.

kilian
11. jún 2012

@svoba naopak,ta najblizsia ku kosiku .ked mas navod,kukni.

kilian
11. jún 2012

@svoba ano,najblizsia ku kosiku je pre novorodenca.uz sa chapeme😀😀😀

svoba
11. jún 2012

@kilian děkuju! jsem zmatenec 🙂

kilian
11. jún 2012

@dastien odfotena s offwhitom narychlo,ale skvele sa hodi k jade,limetke a purple. 😵 😵

bebel
12. jún 2012

Čaute baby,
ja zvažujem, že sa predám set missoni , lebo cam skoro vôbec nevyužívam- deku som ani nevybalila, 80% času používam tandemový kočík alebo v aute zapp xtra ako travel systém. 😝 škoda ho, keď u mňa leží úhorom... 😝
Detto zelenú limetkovú limitku asi posuniem ďalej .Ja som škrečok hrabivec a potom mi je ľúto, že to nestíhame vynosiť 😀

patka1987
12. jún 2012

@kilian odkial mas tu podlozku? Krasna je.

deyana
12. jún 2012

čaute.. dneska mi přišly zebří potahy..

kilian
12. jún 2012
mycats
12. jún 2012

@bebel 😀 😀 😀 takych by sa tu naslo 😀 nastastie mala jessicax uz missoni na bee predane 😝

jessicax
12. jún 2012

@mycats tak tak vsetko uz je predane, ostala som bez kocika a momentalne hutam co bude dalej 😀

kilian
12. jún 2012

@jessicax co si ho predala?

jessicax
12. jún 2012

@kilian ano ostala mi uz len tvoja podlozka. Maly zacal bojkotovat kocikovanie, vsade chce ist po svojich ale samozrejme opacnym smerom ako ja 😅 takze neviem ci vobec este nejaky kupovat lebo jedine na com ako-tak vydrzi je trojkolka 😔

mycats
12. jún 2012

@jessicax 😀 😀 😀 za takym krasnym bee by som ja aj plakala!! 😵

jessicax
12. jún 2012

@mycats ved mi to aj bolo luto, hlavne toho missoni, tak tazko sa mi ho davalo z ruk ☹

tanija133
12. jún 2012

@jessicax Fakt,uz nebudes kupovat ziadny kocik? ani to XLR uz nemas? No ale ,keby predsa by si isla kupovat kocik, co by si este chcela?