Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

martinano
24. okt 2012

@ellysa ja som mala na sportaku, super
@valeria323 tak ja som na 1poschodie bez problemov vytrepala cely kocik po velkych kolesach pekne hore dole po njednom schodiku bez problem nikdy sa mi mala nezobudila

martinano
24. okt 2012

@kalista ja soom vcera videla petrol blue, ale neosovila ma ta farba velmi zvlastna na fotkach je krajsia

lentila.g
24. okt 2012

@martinano ja som tiež zostala na važkach ked som videla fusak v tej farbe,ten materiál a farba mi prišli akoby uz niekoľkokrát vypraté-myslela som že strech bude lepšie na tom...

kalista
25. okt 2012

@martinano
@lentila.g este, ze vas mam baby 🙂 pojdem ja radsej kuk na nu. Aj tak si myslim, ze budeme behat s missioni najviac

lentila.g
25. okt 2012

@kalista ja tiež ešte zvažujem akú farbu prikupim🙂

kalista
25. okt 2012

@lentila.g jade je nadherna s a.b.
Ak by ste mala niektora zaujem mam na predaj missioni deku, novu, nevybalenu....IP

zuzana_muller
25. okt 2012

@kalista za kolko?

zuzana_muller
25. okt 2012

Nemate prosim niektora skusenosti s tym organizerom na cameleon. Je to prakticke? Ja hlavne kvoli flasi, lebo ten cup holder nemaju moc premysleny...☹ sa nikde nezmestim a uz som jeden aj odrazila ako som sa chcela zmestit do mensieho otvoru ako bol kocik s cup holderom.... 😖
A este jedna rada -sahara alebo cam3 all black? Mimochodom asi este nikto nevidel tu saharu nazivo, hmmm? Neviem s cim by sa dala ta kombinovat 😒

duplicka
26. okt 2012

@zuzana_muller tak si ho daj do vnutornej strany🙂 a nebude zavadzat🙂

zuzana_muller
26. okt 2012

@duplicka to som uz skusila ale potom sa neda prehodit rucka... Najlepsie by to bolo keby sa to dalo upevnit na rucku dostredu medzi tie dve drzadla.

mamemiminko
26. okt 2012

Nebude někdo prodávat Missoni???

duplicka
26. okt 2012

@zuzana_muller jaj no to ano ☹

katuska
27. okt 2012

@zuzana_muller zuzka ja mam ten cup holder osadený na boku rúčky ale otočený do vnút. strany rúčky ( na bee + ), malý na to síce občas dočahuje nožkou, ale zatiaľ sa mu to nepodarilo vykybliť 🙂 na cam sa to tak nedá? vyskušaj.
na strede rúčky mám medzi tými penami, držiak na tašky (ten plast. hák) 🙂

katuska
27. okt 2012

@zuzana_muller aha už ti to duplicka navrhla, hmm, tak potom neporadím 🙂 na bee sa nedá prehodiť rúčka, tam vyberám sedačku a otáčam, tam to nezavadzia 😨

ifkael
28. okt 2012

@kalista ako hodnotis cam? Vylepseny? Spavat mi nedaaaa
@lentila.g ? Syn ma 1,5 roka...vyzera na aspon dva... Kocik pouzivame len obcas... Tak srdcom anooo chcem a rozum - ten mi hovori ze naco zase cam...ale ked ho vylepsili, musi byt uuuzasny

lentila.g
28. okt 2012

@ifkael ja ho uz mám na ceste,ratam že v piatok bude uz doma,resp.aj skôr ale sme odcestovali tak :( si budem musieť ešte pár dni robiť "chúťky"na prvú jazdu..Náš starší mal tiež obdobie že uz sa voziť nemusí ale teraz ked vidí že kočiar sa berie aj jemu tak 🙂🙂🙂🙂 jeho radost nemá hraníc

ifkael
28. okt 2012

@lentila.g to my sa vozime este, aj rad, ale musim sa rozhodnut, ci pre tak velke dieta cam3 kupovat :/

V stokke uz mi nepasuje, je vyzorovo starsi ako je v skutocnosti.

No budem to riesit, ked predam co mam doma

kalista
28. okt 2012

@ifkael je preparadny ma vsetko co mi vadilo na starom. 1,5r dieta urcite nieje velke na cam. Ja som dcere kupovala cam ked mala 2,5roka 🙂 a povozili sme hodne. Ona spavala len v kociku.

anika159
29. okt 2012

Ahojte 🙂 chcem poprosit o radu. Mate skusenosti s cestovanim s bugaboo kocikmi v lietadle ? Daju sa jednoducho zlozit a pustia vas s nimi az k lietadlu? Uvazujem bad kupou bugaboo len toto j taky zakladny patameter🙂)

ifkael
29. okt 2012

@kalista cize uz ziadne nervy pri aute pri skladani kocika? :D

Ked bol najmensi asi 7mesacny, sa mi ten sed nepacil pre neho. Teraz sme vyrastli, je super.

No, vyzera to, ze posluchat teraz doma musim.. A bud plusko alebo cam.

martinano
29. okt 2012

@anika159 ja cestujem casto lietadlom, mam aj bee ples aj cam, do lietadla skor plusko a urcite by som ho nebrala k lietadlu, lebo ho nezba,is a donicia ti ho.treba odovzdat s batozinou a pekne si ho zabal inak fakt skonci zle.jednoduchsie na skladanie je jednoduchsie plusko ako cam.keby si si kocik zobrala az k lietadlu musis ho zlozit pred lietaslom a oni ho uz len nalozia,ak letis sama s dietatom, tak dost problem...

martinano
29. okt 2012

@ifkael ides kupovat cam3?

ifkael
29. okt 2012

@martinano musim predat versu a silno nad nim uvazujem..vanicku nevyuzijeme- musim si to premysliet

anika159
29. okt 2012

@martinano nie letim s drahym praveze.. A ako mxslis ze nezbalim? Nemaju na to daky obal?

martinano
29. okt 2012

@anika159 nemaju veru,niektore splocnosti davaju len igelitove vrecia a kocik sa v tom moze poskodit,ked to pohadzuju po mojej 5rocnej skusenosti s lietanim niekolko krat rocne a kocikmi vzdy balim kocik do folie na pevno,aby ked s tym buchnu nic sa nepolamalo a nevytratilo pripadne kupit prepravnu tasku na kocik.ja lietam vacsinou sama,takze fakt skladat kocik pred lietadlom a balit sa neda.

martinano
29. okt 2012

@ifkael nebude ti luto versy?je krasna

ifkael
29. okt 2012

@martinano je...ale cam je cam

lentila.g
29. okt 2012

@anika159 ja som letela s Bee+,na skladanie urcite lepsi ako cam, ako pise @martinano ale ked ides sama, neviem si predstavit vykladat dieta z kocika, brat prirucnu batozinu, vtedy je naj asi ergo a kocik zbalit k batozine..

martinano
29. okt 2012

@lentila.g presne ja som to vzdala mam plusko na slovensku cama tu nech nemusim riesit kocik a to nehovorim o tom,ze mi pravidlene kocik vykladaju posledny takze cakam kym prejdu vsetky batoziny ☹

ifkael
29. okt 2012

@martinano yoyo budes brat aj do lietadla?