Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

sasenkah
20. mar 2013

@tara_ skoro vôbec...

chichinka
20. mar 2013

@sasenkah @tara_ baby a na zaklade coho vam posielaju tie kovove kruzky? Aky udaj ste im uviedli? Seriove cislo na kociku ci ste si registrovali kociky?

tara_
20. mar 2013

@chichinka ja som sa praveze divila, ze iba na zaklade mojho mailu, ziadne vyrobne cislo ani nic som im neuvadzala, ani nepytali ... Registrovala som sice kocik, ale nevedela som sa tam uz ani prihlasit, tak si myslim, ze to s tym nesuvisi ...

chichinka
20. mar 2013

@tara_ moc dakujem za odpoved! Hm, su velmi snazivi, to je moc fajn 🙂

srneckav
20. mar 2013

Ahoj holky, prosím vás, kdo má tedy zkušenosti s tím německým obchodem? (my-babyshop.de) Mohly byste mi k tomu napsat víc? Platbu kartou dopředu určitě že? Dodání jsem tady na poslední stránce viděla do týdne...Kolik je poštovné? Jak je to potom s případnou reklamací? Děkuju moc 🙂

sasenkah
21. mar 2013

@chichinka tiez na základe mailu, lebo som dovrzala tu registráciu. Ale uviedla som aj sériovej cislo. Inak na ich stránke je formulár cez ktory sa to dá objednať. Za tyzden som to mala v schranke.

chichinka
21. mar 2013

@sasenkah sasi velka vdaka! Mne praveze tu registraciu ani nenacita 😕 stale to pada (skusala som v troch prehliadacoch)

julialara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
21. mar 2013

@srneckav postovne nad 400€ zdarma.platba kartou.

Nemci s reklamaciami problem nemaju skor by som sa obavala sluzieb na Slovensku..

mahulenka87
21. mar 2013

baby, prosim vás, viete mi povedať aká je veľkosť vaničky a športovej časti u Bugaboo Cameleon??? 😕
Do koľko mesiacov ste používali vaničku a do koľko športovú časť?
Ďakujeeeeeem 🙂

lentila.g
21. mar 2013

@mahulenka87 1.syn bol vo vanicke 4m.(viac ani zasvet nechcel-vozil sa potom v bee v polohe ležmo/bolo leto) 2.syn tam bol 6m.
Športová časť je veľká príležitostne tam spí 2r syn (100vysoky)

srneckav
21. mar 2013

@ifkael děkuju moc, takže zkušenosti kladné, tak já teda nebudu váhat a koupím toho krasavce tam, ta cena je super🙂

srneckav
21. mar 2013

To tedy znamená, že český trh má tu cenu přestřelenou co 😒 a ještě se zeptám, je tu někdo, kdo má bee+ a je relativně vysoký?

klarawerder
21. mar 2013

@srneckav My máme Bee+ a manža má 193cm...a vozí v pohodě 😉

srneckav
21. mar 2013

manžel má taky tak nějak, kolem 190🙂 tak super, děkuju

kilian
21. mar 2013

Taaakze,Baby.ta dlho utajovana kolekcia od designera Andy warhol je hmmmmmm.akoby som to nazvala,velmi kvetinova.😀

ifkael
21. mar 2013

@kilian mne sa to paci...len pre chlapca bude lepsi jazz up summer...ja luuubim cervenu farbu

kilian
21. mar 2013

@ifkael ale ma to aj vyhodu!!!aspon USETRIM... 😀

ifkael
21. mar 2013

@kilian cennik neviem aky je na warhol strechy...ale zas budes mat inee..neusetris nista

kilian
21. mar 2013

@ifkael ine uz nieje.😀
Paleta farieb v mojich zasobach vycerpana...

andrea999
21. mar 2013

@ifkael je aj pre chlapca 😉

ifkael
21. mar 2013

Tak do toho pojdeme....

kilian
21. mar 2013

@ifkael ta autickova Este ujde,ale ta kvetina... 😉

kilian
21. mar 2013

A limitka cameleona 3 Bude tiez .s matnou ciernou konstrukciou....uz len cakam,kedy vyjde nove bee....

ifkael
21. mar 2013

Nove bee? Tssss....teraz ked mi ma prist aleluja konecne allblack?

Na tu autickovu som zvedavaaa..vyzera byt cez mObil nejaka do kremova...

Mne sa ta besna kvetinova lubi.. čoromoro .take ciganske mozem besne

kilian
21. mar 2013

@ifkael haha,to Fakt coromoro.ale vsak kazdy ma iny vkus a mozno nazivo su pekne.tak ako Jazz upky-na obrazku sa mi moc nepacili,ale v skutocnosti....ta modra a zlta je nadherna,tie ciary zvnutra si mohli nechat 😉

ifkael
21. mar 2013

Mne sa lubia prave tie pasy 🙂))) a modra viac ako zlta...

chichinka
21. mar 2013

@ifkael babulky kde pozerate prosim tie nove kolekcie? 😕

ifkael
21. mar 2013
andrea999
21. mar 2013