Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

vika9792
14. sep 2013

baby? aky bugaboo je naj? mam quinny moodd, ale ma taku tenucku striesku, ze neviem neviem, ako by fungoval v zime. preto som napisala Jeziskovi (pre istotu uz teraz 😀 ) ze by som chcela bugaboo (ja viem, to je pre maleho, ale ked ja sa tesim z veci pre maleho viac, ako z veci pre seba 🙂 ) ale neviem, aky model. Paci sa mi Bee+. je prakticky? alebo radsej iny model? aka je strieska na Bee+? pevna? hruba? lebo na moodde nic moc teda 😖

ifkael
15. sep 2013

@vika9792 chces maly kocik alebo sportovy kocik?

marafka
15. sep 2013

Ahojte, môžem vás poprosiť o zameranie vzdialenosti veľkých kolies na cameleone ale až po vonkajší okraj... Kočík objednany, len neviem ci vojdeme do výťahu 🙂

michaelachanel
15. sep 2013

baby, viete do koľko má nosnosť BEE+??? vďaka

vika9792
15. sep 2013

@ifkael zhanam sportovy kocik vhodny na zimu, teda pevna strieska, na zasnezene neupravene chodniky 🙂

raffaella
15. sep 2013

baby, vcera ako lialo ma tak napadlo, ze ci je vlastne plastenka dodavana pri kupe cama 3 na hlboku aj sport.cast a ak nie, ze kde ste kupovali vy a aku by ste mi odporucili, dakujem vopred 😉 a este otazka, ci ak predsa len zmokneme schne kocik dlho? lebo pride mi to ako velmi sava latka,tak sa obavam dlheho schnutia.

marafka
15. sep 2013

@raffaella ja som teraz objednavala cam3 all black a mame vo výbave aj plastenku.

raffaella
15. sep 2013

@marafka supis, tak dakujem. Ja ho planujem kupovat osobne v Baby One v SCS Wien keby bolo niekedy treba reklamaciu riesit, aby som nemusela posielat kurierom. Ty si objednavala online?

stanislava30
15. sep 2013

@marafka 55cm

@michaelachanel cca 16kg

@raffaella Součástí kočárku při zakoupení je i pláštěnka, která je univerzální na hlubokou i sportovní. Pokud jsi zmokla a kočárek je mokrý, tak se doporučuje stříšku (případně i kryt hlubokého lůžka) okamžitě vyprat a nechat ususišt v běžné pokojové teplotě. Nedávat k přímému zdroji tepla. Předeješ tak vyšisování barvy.

marafka
15. sep 2013

@raffaella nie nie v predeti ale priamo v predajni. Budeme čakať sice 10-13 týždňov ale nevadí lebo termín mame v marci tak ma to nesuri 🙂

marafka
15. sep 2013

@stanislava30 ďakujem, tak to sa zmestime aj bez obdrvenia konštrukcie 🙂

raffaella
15. sep 2013

@stanislava30 super, si zlata, dakujem za radu 😉

januska7k
15. sep 2013

@marafka a ak sa smiem spýtať koľko vyšiel komplet??lebo máme v pláne tiež tam kúpiť cam 3 all black 🙂Ďakujééém🙂

raffaella
15. sep 2013

@marafka jasne, inak aj ja mam termin v marci az 😀 toto je moj vysnivany kocik, najma funkcne je super, takze sa uz moc na neho tesim, ja uz len musim vybrat kombinaciu, vaham medzi troma (zaklad chcem dark grey) a strriesku off white, sand alebo tu petrol blue 😀

marafka
15. sep 2013

@januska7k 1059 eur ale do dnes je akcia čo su tie dni marianne a bol kupón do predeti 20% takže po zlave okolo 840,-- no nekup to 🙂

januska7k
15. sep 2013

@marafka váááážne????no paráda🙂to je bomba cena....😉škoda že dnes to už končí...☹

marafka
15. sep 2013

@raffaella mne sa tiez páči dark grey s off white, ale chcela som čiernu konštrukciu tak vyhral all black no a ked budem vediet čo čakáme tak kúpime este nejaký farebný set 🙂

marafka
15. sep 2013

@januska7k no tak utekaj do predeti 🙂

marafka
15. sep 2013

@raffaella mne sa tiez uz dávno páčil, ked som este ani netušila, ze bude raz druhé babo 🙂 hlavne pre praktickosť a ľahkosť, len som dosť vysoká tak snáď nebude pri mne vyzerať ako hrackarsky 🙂 ale je úžasný 🙂

bublinka711
16. sep 2013

Kočky prosím vás, ktoré máte už detičky v Came v športovej časti, kedy ste ich tam dávali. Dcérka má 4 mesiace a vo vaničke mi reve a reve, jeduje sa, lebo nevidí. Tak som myslela, či by som ju mohla dať do toho šporťáka tak, že by tam iba ležala, ale mala by aspoň lepší výhľad, či je to ešte moc skoro? Už som z nej zúfalá, pravidelne sa prechádzam s prázdnym kočárom a dieťa na rukách...

jessey
16. sep 2013

Baby viem ze to sem nepatri ale neviete o niekom kto by kupil bgb bee?

mecavi
16. sep 2013

@bublinka711 ja som mala tak na striedacku. Spala len vo vanicke a inak sportova cast. Mozes aj od 4 mes. Su deti ktore proste nechcu lezat alebo horsi pripad byt v kociku🙂

bimbo37
16. sep 2013

@marafka my sme ho pozerali v Dohnal vo Viedni a tam trva dodanie do 6 tyzdov max. perfektny pristup a maju tam asi 8 variant vystavenych. takze my asi kupujeme tam.

marafka
16. sep 2013

@bimbo37 nám to nesuri, takže mi to nevadí ze tak dlho... A môj drahý by asi do Viedne kvôli kociaru teda nešiel 🙂

ivett
17. sep 2013

Holky dotaz, kde se dá nejlevněji nebo teda za lepší cenu než má Malvík nebo Babypark sehnat Bugaboo Buffalo? Kde v cizině jste objednávaly a za jak dlouho došel? Díky za odkazy a tipy...

stanislava30
17. sep 2013

@ivett Ahoj zkuz zavolat do Anna Viktorie, mají systém zákaznických karet, zeptej se na podmínky. Třeba bude pak ta cena lepší.

catherine214
17. sep 2013

@ivett Ja som kupovala v Dohnali vo Viedni, treba si zavolat a zistit, ci je skladom, vacsinou je na Karnerstrasse....chcela som mat istotu, ze ked vyvalim tolke prachy, tak si zbehnem autom im to tam oplieskat o hlavu....pri camovi som objednala priamo z Holandska, tam som vedela, ze sa nic nemoze poserinkat, ale toto je predsalen nieco nove....inak skus kuk na bazari....

evi1829
17. sep 2013

Baby prosim o radu, pasuje na bee +??
http://www.kinderwagen.de/Buggy-15t/Zubehoer_Bu...

snehovavlockapp
17. sep 2013

@evi1829 áno, pasuje

kajuska01
18. sep 2013

@evi1829 ano pasuje ak je ohybne nemusis davat dole pri skladani ak nie je musis ho dat dole ked skladas