Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

leelo
21. apr 2010

cau klariks 🙂
no rozhodni sa podla srdca, praktickost nikdy neodhadnes vopred, to ukaze prax 😉
osobne na bielej strieske a vrchu vanicky nevidim nic neprakticke. snad len ten fusak bude treba castejsie prat. ale na to su predsa pracky urcene.
fusak ajtak kupis asi az neskor, nie, az ked bude miminko sediet a bude zima hlavne. takze mas este casuuu

klariks
21. apr 2010

no jasně, nějak se rozhodnout musím 🙂 fusak jsem ale myslela, že koupím hned...i do korbičky, nebo do ni se nehodí? Čekáme miminko v srpnu, takže na zimu bude v korbičce...manželovi se asi trošíčku víc líbí šedá a černá kombinaci - prý mu přijde sportovnější, ale ani té off white se nebrání...asi to nechám rozhodnout někoho třetího 🙂

klariks
21. apr 2010

ještě jsem uvažovala o šedé a černé a dokoupit k tomu na léto off white letní stříšku a off white slunečník...nebo je to zbytečné???No a druhá varianta je šedý a of white a teda černý fusak...bílý by už bylo asi moc...denim je taky moc krásný, ale já chci kočárek objednat pres holandské stránky a tam denim nenabízí... ☹

lentilk.a
22. apr 2010

bebel, tak dakujem za info... To som necakala, ze je to takto...do kelu. 😒 Ale asi to vsade bude tak, s tym cakanim... 😝

bebel
22. apr 2010

Situácia sa zmenila....v manželovej práci nastali nejaké komplikácie kvôli ktorým buď skrátime našu dovču alebo nakoniec poletím len s malou Bibi na sesternicnu svadbu a potom mi na termíne dodania Bee+ absolútne nezáleží 😅

leelo
22. apr 2010

klariks, vidim to, kedy cakate, v tvojom pase, preto to vravim 🙂
fusak je vyslovene na sport. cast, je tak usity, aby sa navliekol na vrch.cast sportaku a zafixoval pod sedadlo. teoreticky mozes do korbicky davat, mozno sa aj zmesti, ale babo by bolo v nom take divne obskladane... 😒
to treba vidiet, chytit do ruky a vyskusat.
vy si prakticky mozete kupit niekolko setov "na prezlecenie" este navyse k zakladnemu kociku a mozete si to striedat.
kupite napr. sedy spodok + ciernu strechu a letnu striesku k tomu bielu a biely slnecnik. na letne babo je ale ta biela strieska idealna. na zimu si mozete kupit cierny 3-set (potah strechy, vanicky a sport.sedadla) a v zime bude cierno sedy.
ja som si takto kupila cerveny 3-set, lebo som nechcela mat stale tmavy kocik. a este sme aj pri kupe zadara dostali ten 3-set v ciernom fleece, cize mam vela vela kombinacii ako moze moj kocik vyzerat. najradsej ho mam ale teraz - s opickovym fusakom 🙂
preco chces objednavat len cez holand.stranky?

klariks
22. apr 2010

přes holandské stránky proto, protože tam vyjde nejlevněj...nikde v Čechách za takovou cenu sehnat nejde...a na manžela musím postupně, s těma různýma druhama převleků 🙂 jeje, tak to budu muset ještě kupovat i jiný fusak do hluboké korbičky? Mě se zdálo, že jsem někde v diskuzi četla, že jde ten fusak použít i do hluboké...

petrasafr
22. apr 2010

klariks: Nemusíš vůbec kupovat jiný fusak!!! My máme Cameleona celého hnědého a fusak jsem měla Paul Frank Blocks opičkový a krásně ho dáš i do hluboké korbičky. Jen prcek se narodil na konci října, tak jsem mu do něj v těch největších mrazech dávala ještě deku.

Jinak my jsme také dokupovali na léto jiný set, abych nejezdila pořád jen s celým hnědým. Tak jsem si koupila 3set Paul Frank Blocks a teď jezdím s hnědou vaničkou a barevnou opičkovou boudou. K tomu jsme koupili i hnědý slunečník a vypadá to super.

lentilk.a
22. apr 2010

bebel, tak drzim palce 😉 Ale dnes som nurala cez yahoo.nl a nasla som ho v nejakom e-shope a mali 2 ks na sklade, ale budu mali len ruzovu... 😝

bebel
23. apr 2010

Ja som dnes dostala odpoveď od Reiny zo sales desku, že mi stornovala breezy + canopy a pošlú mi kočík skôr .
Tú letnú striešku a sieťku si poriešim buď vo Viedni alebo v Brne v lete. 🙂

lentilk.a
23. apr 2010

bebel, to je supis! 😉 Podaj info, budem sa tesit. 😉

petrasafr
23. apr 2010

Dobrý večer dámy. Mám jenom dotázek na zkušené majitelky Cameleona 😀
Když jste přendavali sporťák, šla vám taky tak hrozně těžko natáhnout ta spodní část, jak se tam ze strany nacvakávají ty kovové kroužky? /snad víte, co myslím 😒 /
My to máme úplně hrozně našponované, že se manžel bojí, že se ty kroužky vytrhnout z toho popruhu. Tak jen jestli jsme něco neudělali špatně 😕

leelo
23. apr 2010

😀 poznam. treba trosku ohnut ram a kruzok dostanes tam kam chces 😀

klariks
24. apr 2010

maminky co máte Bugaboo, máte některá zkušenost s touhle přebalovcí taškou na Bugaboo? díky za tipy

bebel
26. apr 2010

Lentil na zajtra je plánovaný shipping z NL môjho bee+ 😉

osma
27. apr 2010

Už máte někdo nový Bugaboo Bee plus nebo jste ho viděli? Já jsem na něj čekala a byla omrknout, ale ještě nekoupila. Mám pochybnosti. Tak by mě zajímaly i názory ostatních. Velikost a pohodlnost sezení je naprosto vychytaná. Jenže jak tam teď nemá ty křídla po stranách, tak mi přijde, že na dítě bude pěkně tahnout, po stranách to není vůbec kryté, je to jak židle. Koukala jsem že bych do toho dokoupila kdyžtak nějakou vložku, která by byla po stranách zvedlá, aby to trochu zakrylo, ale nevím. No a pak ta stříška, jak je teď malá, tak ani nepůjde při ležení přetáhnout proti sluníčku nebo při trochu dešti. Mám teď Vintage a tam je to super, ani při mírném dešti nemusím používat pláštěnku, ta stříška krásně zakryje.
Ptala jsem se, jestli by nešla na dát na nový bugaboo stará stříška a prý nešla, ale netvrdili to jistě.
Co si o tom myslíte?

andrea999
27. apr 2010

osma,tak som to skúšala..tá stará strieška tam nesedí,sú úplne rozdielne a aj to uchytenie majú každá iné.
S tymi krídlami..sú menšie a oveľa estetickejšie a teraz v lete používam len deku keď malý spí,na zimu poriešim nejaký
fusak..teraz to úplne stačí. V ležiacej polohe slnko na dieťa svieti takisto ako pri starom modeli..treba použiť slnečník,
clonu alebo originál uv striešku.V sediacej polohe je ten sed kolmejší ako pri starom bee ,čo malému vyhovuje oveľa viac,
a strieška ho zakrýva úplne.

osma
27. apr 2010

Andreo, díky za vyzkoušení stříšek. 🙂 na té fotce v sedící poloze to vypadá naprosto uspokojivě. 🙂 Ještě bych tedy měla dotaz, když je dítě v takové té polosedící poloze, tak stříška trochu zakrývá nebo už ne? Teď jsem se dívala na tu sluneční original stříšku, by mě zajímalo, jestli se tam dá namontovat nějak velmi jednoduše, třeba i přes tu barevnou, abych to mohla jen lehce přetahnout.
A ještě tedy dotaz na jízdní vlastnosti, jezdí se s ním fakt tak lehce všude i přes dlažební kostky? Myslím líp než s jinýma golfkama. Mě se na tom moc líbí to odpružení a lehká jízda, kterou jsem ovšem zkoušela jen v obchodě.
Zvažuju ještě Maclaren XT.

andrea999
27. apr 2010

slnečná strieška sa zapína na tie gombíky vzadu,tak neviem či sa zmestí farebná aj slnečná spolu..ja ju ešte nemám
a hľadám kde ju objednať..jazdné vlastnosti sú fakt super,ja som jazdila z golfiek s PP sí, s Chiccom a ešte s Dema golfkami,
ale to sa nedá vobec porovnať...je to fakt ľahká jazda. Maclaren XL som skúšala v Brne ,keď som bola pre bee plus a tiež je pekný,ale ja mám radšej spojenú rúčku a jednoduché kolečká...a tá stredná poloha na bee plus je tiež ešte ok viď.foto

osma
27. apr 2010

Andreo, díík. Vypadá to, že si pro něj pojedu.🙂 Doufám, že sluneční stříška bude do léta k dispozici.

bebel
27. apr 2010

Bee+ mi doručia domov už 3.mája 😉 teším sa.

lentilk.a
27. apr 2010

bebel, juj tesim,daj foto! A aku farbu si objednala? 😉

bebel
27. apr 2010

😵 ružovú pre moju babuľku 😉 , potom by som si rada dokúpila breezy striešku na leto a nejakú originálnu zo štátov, čo zvyknú šiť pre modely BGB. 🙂

lentilk.a
28. apr 2010

Jaj, jasne, ved mas babu, tak ruzovu. 😵 Tie striesky usite som aj ja pozerala a fakt niektore nemaju chybu! Mna este napadlo, ci nebude chybat madlo moc...viem, ze na stare bee sa dalo dat z chicca..
A este nanoznik... 😕 Lebo ten footmuff je uz ako fusak, nie? 😕 😅

klariks
28. apr 2010

holky, fakt jste zadna na zivo nevidela tu novou prebalovaci tasku Bugaboo...chci kocarek brzo objednavat a nevim, jestli vzit i tu tasku...poradte prosim

leelo
28. apr 2010

klariks, ja ju mam, kozenu - ta je znutra zelena. co konkretne ta o nej zaujima. inak je presne taka ako ju popisuju 😉

klariks
28. apr 2010

Leelo, ty jsi milá, vždy mi odpovíš 🙂 já bych šla asi do té canvas - ta má vevnitř asi oranžovou, což je asi jedno, sice to není má nejoblíbenější barvička, ale v Canvas se dělá pouze ta...zajímaly by mě rozměry a jestli na kočárku působí hezky(kdybys měla fotečky a mohla mi je poslat do IP byla bych moc ráda) já vím, že takové ty dřívější Bugaboo tašky působily moc velké - alespoň mi to říkala jedna známá, že už by si ji víc nekoupila...a taky by mě zajímalo, zda se ti do ni vleze vše potřebnéa jestli se dá využít hezky i ten přebalovák... 🙂 díky moc Leelo!!!

leelo
28. apr 2010

no ved to je jedno, ci canvas al.koza. viem len, ze koza je raz tak draha 😒
mne sa napr.paci, ze je velka, vsetko tam zmestim a neskor to je idealne napr. na laptop.
rozmery najdes niekde na nete, v popise vyrobku, napr.:
http://www.baby-walz.de/Auf-Achse/Bugaboo/Zubeh...

inak este stoji za zmienku, ze v kozenej robia aj cierno-belu, ta by sa hodila k tvojmu kociku.

ja ju nedavam na kocik, nosim ju cez plece. niekedy ju mam tak tazku, ze mam pocit, ze by kocik prevazila 😀
no a nenosim ju kazdy den , len ked niekam ideme na dlhsie al.cestujeme. na nakupy pouzivam kosik pod kocikom.

podlozka je ok, to snad ani nemoze byt zle.

ved ked je taska velka, tak sa do nej zmesti, co maminky potrebuju. kamoska asi cakala damsku kabelku...
k bgb taske su aj 2 termo obaly - na flasu a na misku s papanim.

ono, naj by bolo, keby si si vsetko, co kupujes, najprv pozrela/chytila. ja mozem mat iny nazor, ine preferencie...
skusim ale pohladat nejaku fotku.

klariks
28. apr 2010

to bys byla hodna, kdybys nasla nejakou fotku...na rozmery mrknu..diky

yenn
28. apr 2010

Ahoj znalkyne,

predem se omlouvam za vetu, krou ted napisu a kterou jsem kdysi samam nenavidela 😅 😅 😅 Ale opravdu nestihnu precist celou diskuzi 😔 zvladla jsem jen par prvnich stranek a uz zase nejake dite vyzadovalo pozornost.....tak se prosim nezlobte, pokud se zeptam na neco, co se tu uz resilo.

Musim rict, ze jsem se zamilovala, nejdriv do Cameleona, ted i do Bee 😅 A chtela bych vas pozadat o radu

mame ted Jane Slalom a super, vzdycky mi ve vsem stacil a byla jsem spokojena, ale ted mi schazi jedna vec - otocit si dite ve sportaku celem k sobe. Preci jen jane nasadilo dost vysokou latku, takze kdyz uvazuju o zmene kocarku, nemuze to byt jen tak ledajaky 😅 😀

Filipek ma 10 mesicu, je ve sportaku. Hodne tam spi, ale taky uz je velkou cast prochazky vzhuru a dost se vzteka, myslim ze kdyby na me videl, bylo by to lepsi. Proto se chci zeptat, jestli myslite, ze Cameleon nebo Bee by byly vhodne, pripadne ktery z nich lepsi....chci aby kdyz maly spi, mel absolutni pohodli, lezel a mel natazene nohy. Coz si nejsem uplne jista, jestli ve sportaku Cameleon jde, na prvni strance tady v diskuzi se pise ze ne, ale podle nekterych obrazku, co jsem videla bych rekla ze ano....vy budete urcite vedet 😵

Moc diky za vsechny rady a postrehy!